Резултати от 1 до 14 от общо 14

Access is denied

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #1

    Access is denied

    това получих днес след като се опитах да отворя System Volume Information даже десен бутон не ми дава да цъкна идея си нямам каква е причината ?

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Access is denied

    пробвай от SafeMode с вградения Administrator акаунт (дано ме разбра

    на мен така ми се заключваше HDD-то преди и не ми даваше достъп до мойте си файловее

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #3

    Access is denied

    какво толкова искаш да правиш там ;-) както и да е отиди на Permisions и там си добави твоя юзер вероятно е administrator. по принцип до там има достъп само system но administrator може да направи take ownership

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #4

    Access is denied

    Така е както казва Coppermine. Само не знам защо и десен бутон не ти дава върху директорията...при мен си го има. Аз също нямам достъп, но не ми е и притрябвал, сега за първи път се опитвам да влизам там . Ако толкова държиш да имаш достъп, щракаш с десен бутон, оттам sharing and security, отиваш на security и си слагаш твоя акаунт да има достъп.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #5

    Access is denied

    абе да Ви кажа преди имах достъп и с моя си account сега незнам защо така стана а за X-RAY той хубваво е прочел че нямам десен бутон прсто не ми го дава

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #6

    Access is denied

    да добавя аз съм си администратор и винаги съм бил друг няма а това за permissions ат къде трябва да се извика

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    24
    #7

    Access is denied

    Ако си на FAT32 винаги ще имаш достъп. Щом нямаш достъп значи си с NTFS и нямаш права. След като казваш, че не можеш с дясното копче на мишката пробвай да изкараш Properties бутона в Windows Explorer (дясното горе в-у бутоните и от менюто даваш Customize). след като си го изкарал щракош в-у директорията и натискаш в-у Properties бутона а оттам в-у таба Permissions.

    Пробвай така

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #8

    Access is denied

    аз ако знаех че е от NTFS-a нямаше да си форматирам HDD-то

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #9

    Access is denied

    *баси хората.



    Първо под NTFS аз имам десен клик върху тази папка. Второ недейте гъбаркайте човека да сменя permisionite на нещо което умишлено е заключено. (да не говорим че щом няма десен клик отникъде няма да може да изкара properties). Трето изобщо за да му се покажат permissions трябва да изключи Simple File Sharing от Folder Options в Control Panel.... и четвърто.. Макаров нещо със System Restore да си правил? Вземи го изключи и не му мисли вече за тази папка...

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #10

    Access is denied

    Що бре DeathKnight? Човекът пита що няма достъп и как да си го пусне. Са явно нещо е направил, че да не работи десния бутон върху папката, но що да не му отговорим кво и що се прави? Той пита, тук му се казва, пък оттам нататък ако ще и да се върне на ФАТ, като не му харесва НТФС-а . Никой не го лъже, всички му казват, че полза голяма от влизането в тая папка няма, а той ако много напира да си я гледа и да си променя позволенията.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #11

    Access is denied

    Xray: ДА вземе накрая и да я изтрие [] ...

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #12

    Access is denied

    DeathKnight restore-a си еизключен мисля че няма смисъл да обяснявам а пък за X-RAY аз си знам какво правя там и защо ми е да я бъркам значи това се получи след като човърках ХР

    уж да стане по бързо ама сега като си помисля какво съм правел просто не мога да си обясня от къде е станало това някой неща ги прочетох от форума и по точно за ХР optimization

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #13

    Access is denied

    лично мое мнение: Не чети частта от форума за ХР optimization ако искаш ХР-то ти да върви като хората

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #14

    Access is denied

    това не кой знае каквъв проблем сега обаче не мога да отрека че има полезни неща но има и неща дето ми се струват много опасни за човек който не знае какво прави аз лично не съм ползвал всичко защото има съвети които ми се струват нездравословни за PC-то

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MS Access 2007
    От kod във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-07, 17:14
  2. Access Point
    От gogocuk във форум Мрежи
    Отговори: 19
    Последно: 15-03-07, 01:08
  3. Отговори: 9
    Последно: 18-05-06, 20:19
  4. Wireless access
    От universe във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 21-06-05, 20:00
  5. Книжка за MS Access
    От rc във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 01-02-05, 18:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе