Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 35 от общо 35

Windows XP проблем! Помогнете

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #31

    Windows XP проблем! Помогнете

    Sunny, опитай да си смениш default browser - при мен нещата рязко се подобриха от това! Даже се отказах (засега) от преинсталацията.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #32

    Windows XP проблем! Помогнете

    Сега да споделя как се оправиха нещата при мен.

    Преинсталирах, сложих антивирусна AVG, защото е по-лека, сложих за default browser Mozilla, спрях windows update - ще слагам само най-необходимите кръпки, от K-lite codek pack инсталирах само следните кодеци: DivX, Xvid, AC3, Vobsub. Инсталирах всички драйвери, качих си всички необходими програми, забраних messenger, system restore. След всичките процедури (компютърът работи като светкавица без никакво забавяне или замисляне) си направих копие на ОС с Norton Ghost и сега ако пак нещо реши да ми върти номера, ще си възвърна този перфектно работещ образ за около 5 минути[:D]

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #33

    Windows XP проблем! Помогнете

    еми да ти е честити стария по-бърз windows

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    24
    #34

    Windows XP проблем! Помогнете

    Това със update-ите не ми се вярва да е от тях понеже съм с всички критични и нямам проблем с никой от тях.

  6. Member Аватара на zayo bayo
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    207
    #35

    Windows XP проблем! Помогнете

    При мен нещата бяха следните: Два компа свързани в ЛАН единият АМД 2500 512мб рам другият селерон 1200 512 рам.модема е на АМД то и от него идва интернета.Такова голямо чакане се получаваше когато бяха свързани двата.Извадя ли кабела всичко си идваше на мястото.И последните драйвери на ЛАН картите ли не слагах оправяше се до следващото рестартиране.Преинсталирах ХР тата и на двата и все тая.Накрая оставих само по един акаунт и на двата компа и от там инсталирах всички драйвери и програми вклч.Нортон IS 2003.Но основно си поиграх с настройките на ЛАН а и всичко си дойде на мястото.Според мен проблема бе точно в тези настройки и Нортон IS.Ако съм помогнал с нещо ще се радвам.А иначе да ми отвори един офис документ падаше доста чакане.Същото и с десен бутон на мишката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 31-08-10, 16:21
  2. Проблем с 5.1 колони помогнете :)
    От Kukareki във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 21-04-05, 09:10
  3. Моля помогнете проблем DVD
    От Cvetoslav във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 28-10-04, 14:26
  4. ПОМОГНЕТЕ. Проблем със звука!!!
    От GENERALAT във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 14-11-03, 21:43
  5. Windows Media Player - ПОМОГНЕТЕ, МОЛЯ!
    От Ghost във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 11-11-01, 01:20

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе