Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с 5.1 колони помогнете :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    10
    #1

    Проблем с 5.1 колони помогнете :)

    Здравейте!



    Вчера си купих LUXEON W5.1h и като имам и карта Creative Live! 5.1, но като дам в настройките за картата -> 5.1 и не ми свири woofer-а имам чувството че е някъде по настройките но неможах да го намеря. Кабелите са свързани както трябва и всичко работи защото когато му дам DIGITAL ONLY и си свири само woofera ,а иначе свири всичко останало. Ако някой има такива колони нека сподели дали е имал такива проблеми и да ми каже как се оправят.



    Благодаря!



    Майче доста заплетено обясних ситуацията, но се надявам че ще разберете за какво става дума и ще ми помогнете.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    39
    #2

    Проблем с 5.1 колони помогнете :)

    Мисля, че имаше някъде по настройките опция за Movie mode. Но не съм сигурен дали това е проблема.

    Какъв формат просвирваш и какъв плеър?

    Имаше и някаква опция за Bass redirect, т.е. честотите под 200 Hz (примерно) да ги пренасочва към Woofer-a...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    10
    #3

    Проблем с 5.1 колони помогнете :)

    Прав си - Има едно за пренасочване към Вууфъра, но като го щракна положението е същото. Аз съм с Винамп и с Уиндоус Медия Плеър, но ако трябва наякакъв допълнителен ще го инсталирам и него

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 29-06-12, 17:35
  2. Отговори: 1
    Последно: 19-03-12, 10:48
  3. Проблем при свързване на ПЦ с колони
    От zombi във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 30-01-08, 09:09
  4. Отговори: 25
    Последно: 26-04-06, 08:25
  5. Помогнете ми да си избера саундбластер + колони ??
    От Nasko--- във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 03-02-04, 05:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе