Резултати от 1 до 14 от общо 14

Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #1

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    Тия дни моят издържа 2 дена, 8 часа и някакви минути преди да го рестартирам. Можеше и още, но взе да лагва нещо.

    Помня, че преди около 2 години изкарах и почти 3 дена без да рестартирам.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    182
    #2

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    Две - три седмици е изкарвал, навремето, като свалях по цяла нощ от интернет, не го спирах изобщо . Ама накрая все ми се налагаше да го рестартирам за нещо, я някоя програма го изискваше, я за някакви настройки. Та не можах да поставя рекорд []

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #3

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    Някъде бях даже чел, че Уин98 бил направен, така че ако работи постоянно винаги забивал след определено време(някакви месеци бяха).

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #4

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    Винаги като се похвля с нещо и то се разваля, така че казвам го тихичко, за да не ме чуе дявола - от месеци не се е налагало да го рестартирам. Може би си има и своите причини. Не съм му слагала нищо ново, не го натоварвам с Corel и въобще не съм му давала скоро зор.

    Но извън тихия тон мога да кажа, че докато бях на Win 98 и Win ME не можех да избягям от тази процедура. Беше като стимулиращо ободряваща изжекция. На всеки един час - рестарт. Не го ли сторя - мишката започва своеволно да си плува из екрана, не се подчинява на желанията ми, не се затварят приложенията - неописуема мъка. [}]



    <font size="1">P.S По-горе говоря за Win XP</font id="size1">

  6. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #5

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    Една седмица - всяка вечер hibernate. Не съм забелязал затормозяване на системата, просто после ми омръзна. Ако въпросът е "откога не сте посягали (псувайки) към reset?" - охоо, от месеци...

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #6

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    Сега погледнах лог-а 2963h:53m

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #7

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    C:\>uptime

    142 h 11 min 7 sec това сега. имам си tool дет съм сложил в състем папката :P~ не ми се е налагало да ресет от копчето откакто спрях да ползвам Elitegroup

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #8

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    От началото на октомври 2003 г. до 18 януари тази година, нон стоп. След плащането на сметките за тока - по 5-6 часа на ден.

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1
    #9

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    Не съм рестартирал от началото на годината. С Windows Server 2003 Enterprise съм. Трябва да отбележа, че конфигурацията ми е доста добра пък и си имам UPS. Защото иначе при спиранията на тока искаш не искаш го рестартираш. Друго важно нещо е, че при невероятния тормоз който му налагам без дефрагментация на дисковете и RAM паметта, Windows започва да работи наистина мнооого бавно след дори 2-3 дена без спиране. Пък и аз моя го ползвам за LAN Интернет, гледане на филми, играене на игри, абе въобще всичко за което се сетите. Затова съм задал Schedules - прави дефрагментации на няколко дни. И държи, мамка му. Не е като Win98 едно време, който редовно се сриваше при някоя по-сложна задачка, независимо от хардуерната платформа.

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #10

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    Никога не преинсталирам, ама никога!!! Смятам преинсталирането за индикатор, който показва квалификацията на задклавиатурното устрийство. Общо взето нещата се свеждат до това, кой кого управлява. При мен, аз управлявам уиндоуса, но при мнго хора е точно обратното. Ще пусна по-късно един кратък примерен план кое, как се прави за повишаване на живота на уиндоуса и как да се запази бързодействието му.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #11

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    единствено рестартирам когато това го изисква някоя програма или пък някой от пачовете на M$... []

    ако не направя горното сам - НЕК обича да ми изземва тази функция... [8D]

    а ПЦ-то не го спирам... карам на S3... []

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #12

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Някъде бях даже чел, че Уин98 бил направен, така че ако работи постоянно винаги забивал след определено време(някакви месеци бяха).

    <div align="right">Originally posted by user25 - 14/04/2004 : 06:38:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Чак пък направен... Това беше бъг в Win98 навремето - някакъв брояч превърта и компютърът забива след 47.9 (или май беше 49.7) дена. Но се съмнявам много хора да са се оплакали точно от този бъг на Windows 98...



    В работата съм казал на колегите да не гасят компютрите и редовно имам наработка по 20, 30 и повече дни. В момента компютърът, от който пиша, не е рестартиран от 12 дена. Windows 2000 SP4.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #13

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    <font color="red">//offtopic</font id="red">

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Никога не преинсталирам, ама никога!!!

    <div align="right">Originally posted by ru-boy - 14/04/2004 : 0916</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ru-boy, пак си чел форума преди да си изпиеш кафето [:D][:D]

    Човека говори за РЕСТАРТИРАНЕ не за ПРЕИНСТАЛИРАНЕ [:D]

    иначе знаеш че по тази тема сме на едно мнение

  17. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #14

    Колко ви е карал Win-a без да го рестартирате?

    15 дена, часовете и минутите не ги помня

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Колко е X ?
    От MitkoS във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 27-10-11, 15:25
  2. Готова е! Максим карал с 1,1 промила
    От Perk0 във форум Коментирай новина
    Отговори: 87
    Последно: 25-03-08, 16:20
  3. The IT Crowd - "Здравейте, IT отдел, опитахте ли да рестартирате?"
    От Eddie във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 4
    Последно: 19-04-06, 17:54
  4. На колко Mhz сте?
    От DeathKnight във форум Анкети
    Отговори: 46
    Последно: 15-05-04, 12:32
  5. колко MHz ми е RAM-a....
    От spoofer във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 12-03-03, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе