Страница 25 от 28 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследноПоследно
Резултати от 361 до 375 от общо 418
Like Tree16Одобрявам

3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #361

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Аз не искам да пускам пълно Blu Ray 3D, a side by side който са по разпространения формат. Но явно телевизора не иска да зацепи, че му пускам такъв формат. През USB или DLNA си обръща директно на 3D - излиза иконка.

  2.  
     
  3. Member Аватара на zabadara
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Търговище
    Мнения
    175
    #362

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Това няма нищо общо с телевизора.И аз използвам HDMI кабел 10м,КМ плеър и основен монитор -тв и нямам проблеми.С клониране на видеокартата на по-големите филми насича понякога.Но това е на настолен комп с доста якичка Nvidia.А пробвал ли си с друг кабел,да не би този да не е наред нещо?

  4. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #363

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Стана с overscan просто картината не е била на мястото си, пак има лек двоен образ но сямо на сцените в който има 3D ефект. Сега остава да оправя 3D субтитрите... те как се пускат

  5. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #364

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Трябва да са в същата папка където е филма и имената им да са абсолютно едни и същи (без разширенията естествено).
    Препоръчвам да се ползва PotPlayer (от създателя на КМ Плеър), но е по-лек, използвайте винаги последните версии, показва 3Д субтитри - пробвал съм го. Ако не излязат веднага виж в менюто (десен бутон на мишката в екрана на плеъра) "Субтитри" -> "Показвай субтитри " дали е отметнато и после съответната опция в раздела 3Д Субтитри (същото меню). -> SBS или Top & Bottom. За другите плеъри е аналогично от съответните менюта.
    Остава в сила писаното в предния пост - без никакви мащабирания, зумове и оверскан, преоразмеряване (Resize) на картината или промяна на съотношението на страните (Aspect Ratio, Pan & Scan).
    Този пост е редактиран от Pat; 15-12-13 в 09:08.

  6. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #365

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Днес като пуснах телевизора и дадох да е extended на overscan 0% този път ми разпъна прекалено много екрана не се вижда старт менюто и част от най левите икони. 3Д филм върви супер, но как да оправя вся пак това разпъване. Когато е зададен overscan всичко си идва на мястото.

  7. Banned
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,050
    #366

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    От дистанционното ! Няма ли режими на картината ?

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    63
    #367

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Има има, но въртях всякакви режими все зле а преди не беше така, нещо се разстрой.

  10. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #368

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Ат настройките на драйвера - каталист контрол центъра - задай работния ти плот с иконите да е на втория монитор, който се явява този на компютъра, а на телевизора само влачиш плеъра с филма. На телевизора трябва да виждаш само картинката от десктопа без икони, менюта, бутони и прочие....

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    3
    #369

    Отговор: Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте,интересува ме как мога да гледам 3D филми на този телевизор Телевизор Samsung 3D LED UE46ES6100 цена, характеристики, промоции, снимки, гаранция. Електронен магазин за мобилни телефони, техника и аксесоари Samsung ?? Опитвам се да направя връзка между лаптопа http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-AO756-B847CSS посредством HDMI 1.3 но не се получава. Не знам къде бъркам,но ще се радвам ако получа отговор.От 5 месеца го имам а още не мога да гледам и един 3D филм,и колкото повече чета,толкова по невъзможно ми е струва .Благодаря ви предварително

  12. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #370

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Ако порта на лаптопа е HDMI 1.3, няма да стане. За 3Д трябва да е 1.4. Кабела трябва да е High speed (някои го именуват и като 1.4)

    DLNA е вариант да гледаш от компютъра през мрежата с подходящ медиен сървър
    DLNA, калибрация и аксесоари

    А най-лесния начин чрез вградения плеър на телевизора с USB flash/HDD

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    4
    #371

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Здравейте
    Прочетох няколко работи тук ,но не можах да подкарам BD3Drip все ми се разминава нещо, а пробвах няколко филма на този формат ,пробвах го с тези плеъри(Gom,KM,BS,PotPlayer)
    телевизора ми е
    40" F6400 Smart Interaction 3D Full HD LED TV - ПРЕГЛЕД | SAMSUNG
    пускам си филмите от пц-то с HDMI кабел
    Видеото на пц-то е
    ATI Radeon™ HD 5670 Graphics

    След това пробвах и Исо (Blu-ray)и там си върви перфектно .И сега вече нз какво да направя ,променях честотите от каталиста за BDrip файловете ,но така и не стана ,все се разминава нещо
    e0e8c9c7cd1ec994c3f643411231d87c.png
    ec599e9467121ec9c17c698a47a118dd.png

    Ще ми тръгнат ли филмите ,както трябва на това тв или да не го мъча изобщо

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    8
    #372

    Отговор: Re:3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Пускам 3д филми през Киберлинк Пауър 13 , обаче нещо картината е много абсурдна.Цветовете са объркани и има нещо като сенки на образите пак в някакъв странен цвят...някакви идеи?

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #373

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Телевизора ми е LG LA740S. Blue ray филмите, които свалям от БГ тракерите имат обозначение 3D, но когато ги плейвам в 2D качеството е уникално, а за 3D прави конвертиране от 2D към 3D, което не дава кой знае какъв ефект. При другите 3D филми /с разделен на 2 екран/ ефекта е задоволителен. Изплозвах какви ли не препоръчани плеъри, така че смятам че проблема не е в тях. Дали тези Blue ray 3D филми са real 3D или не. Давам пример с линк: замунда.нет /details.php?id=386449&hit=1 , дори самите скрийншотове са в 2D. И това важи за всички Blue ray 3D филми от сайта.

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #374

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    @Deyan Stoykov, @corewin

    Причината за проблемите ви с възпроизвеждането на Blu-Ray 3D филми, според мен е само една - несъвместима видео карта.
    Съвместимите външни карти, както и вградените в процесорите графични ядра от HD 4000 нагоре, разпознават даден 3D телевизор през HDMI интерфейса като HDTV 3D, благодарение на което позволяват да се избере резолюцията, отговаряща на изискванията за възпроизвеждане на 3D формата. А именно - HDTV 3D, 1080р, 1920х1080, и честота на опресняване 24Hz.
    След като това е изпълнено и телевизора е зададен като основен екран, софтуерните 3D плеъри стартират картината автоматично в 3D, както при пускане на Blu-ray 3D диск /ISO/, така и при 2D видео в SbS или O/U.

    @Sopata84

    Колега, нито един от изброените ти плеъри не е 3D.
    Без да се засягаш, твърдението ти за перфектно възпроизвеждане на Blu-ray 3D с тази карта, звучи абсурдно пак по същата причина - неподдържана резолюция в контролният й панел. Поне според снимките, които си качил.

    Мисля, че ще от полза за много колеги, ползващи картите на ATI, /които както е известно нямат собствена драйверна подръжка на 3D видео формата/, някой да им сподели практическия си опит и съвети.
    За нас, ползващите карти на nVidia, възпроизвеждането на Blu-Ray 3D е елементарно, както поради безплатната драйверната подръжка при мобилните, така и за 3D Vision комлекта необходим при десктоп машините, ако използваният в тях процесор няма нужното графично ядро, разбира се, за което писах по-горе.
    Този пост е редактиран от raziel66; 20-01-14 в 14:14.

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    8
    #375

    Отговор: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери

    Картата ми е nvidia geforce gt630m а телевизора TX-p42st60e.Аз мисля че е нещо от настройките по плейъра , защото съм подкарвал преди няколко дни през gom player 3д филми , но много засичаше.През другия плйър си върви ок , но както казах изкарва образа неадекватно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 25 от 28 ПърваПърва ... 152324252627 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Видео формати
    От didosl във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 25-02-12, 23:00
  2. ПРЕМЕСТЕНО: 3D филми - даунлоуд ,формати и контейнери
    От kod във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 25-01-12, 16:45
  3. Програма за преработка на аудио формати на филми
    От зенит-е във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 28-12-11, 22:39
  4. Препоръчайте ми даунлоуд мениджър
    От get във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 11-08-04, 16:00
  5. Даунлоуд в мрежата
    От WISP във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 19-03-03, 13:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе