Резултати от 1 до 5 от общо 5

Има ли начин?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    3
    #1

    Има ли начин?

    Здравейте,изчетох доста теми и тук ми се стори,че ще намеря помощ.Имам едно двд с дивх bellagio ad2020 на което обаче не мога да подкарам субтитри на кирилица 4 фирмуера смених и все тая.Почвам да си мисля,че двд-то не подържа кирилица,макар че подържа(уж) руски.Нито руски тръгва,нито български.Та как да го излъжа?Спомням си,че преди време попаднах на някакви програмки,бяха 3 на брой,2 от които без графичен интерфейс(работеха заедно),и които правеха от обикновен текстов файл някакъв файл,който всяко двд чете.ФАЙЛА ОБАЧЕ БЕШЕ ГРАФИЧЕН!Тогава обаче не ме интересуваше тая тема Надявам се някой който е срещал тези програмки да ми каже как да ги открия,или просто ми дайте някакъв друг съвет да подкарам бракмата на кирилица.

    п.п Файла,нищо че беше графичен беше предназначен за АВИ файлове!
    Благодаря ви предвротелно!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #2

    Re: Има ли начин?

    Предполагам, че говориш за възможността в AVI container-а освен образ и звук да се вложат и субтитирите в графичен вид...
    За съжаление това го правих само веднъж и не мога да ти спосоча програмата
    Все пак е по-удобно ако успееш да четеш текстовите файлове направо, така че хубаво ще е яко някой ти помогне с настройката на player-а
    В темата за Елит /голямата/ имаше посочени няколко такива местенца, където да погледнеш, пък и холата там са по в час с чиповете на player-ите!
    Успех!

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    3
    #3

    Re: Има ли начин?

    Здравей echo това за което говоря е- Вместо .срт файл на диска се записва друг с графичен дизайн което разширение не помня,но не беше някой от общоизвестните(поне за мен).Единственото което помня е,че завършваше все едно с две разширения след обработването с програмките-пример ааааа.idx.srt(това е само пример!).Както казах вече аз се надявам и на други предложения,най-вече от хората списващи за елит,заради тях се спрях на този форум все пак Надявам се,че не четат само "елит мненията" :coolsmiley:

    Изключвам съветите за вграждане на субтитрите.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #4

    Re: Има ли начин?

    За пръв път чувам за player, който да визуализира 2 /два/ файла едновременно

  6. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    3
    #5

    Re: Има ли начин?

    Да да да :Super: Намерих каквото търсех.Съжалявам,че малко съм ви заблудил по-горе,но така си го спомнях поне Вижте тук за какво точно ставаше на въпрос http://clubs.dir.bg/showflat.php?Boa...psed&sb=5&vc=1 Надявам се този линк да помогне на доста хора които искат да си връщат дивх плеара защото не подържа кирилица.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MHI -25ZJ-S Начин на работа!
    От sashomasho във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 14
    Последно: 22-02-12, 17:19
  2. Има ли начин да се влиза
    От zaks във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 13-12-11, 02:39
  3. Отговори: 11
    Последно: 31-08-11, 21:08
  4. Има ли начин
    От Bvlgari във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 06-05-08, 17:43
  5. как да шлифовам монитор(ако има начин)
    От smarty във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 21-04-04, 14:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе