Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24
Like Tree11Одобрявам

Никога не си купувайте BEKO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2013
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    55
    #1

    Никога не си купувайте BEKO

    Уникални боклуци са тия BEKO, направени са някак да издържат гаранцията и после всичко се разпада!
    Имаме пералня BEKO, по време на 3 годишнната й гаранция 2 пъти викахме майстор заради пробелми с софтуера, след като гаранцията изтече пералята започна да тече а софтуера буквално се побърка и не изпълнява програмите които са му зададени. В момента е на доизживяване с много проблеми.
    Имаме и хладилник BEKO, още след покупката бръждеше странно викахме техници от технополис според тях всичко било нормално "новия" фреон така звучал, така си взучи все още. Изтече гаранцията от 2 години и днес гледам уплътнението отдолу се отлепило и виси... нямам думи на 2 и малко годишен хладилник. Предния ни хладилник до сменихме след 15 години без кой знае какви проблеми. Сменихме го по старост.

    Така че това което мога да направя е да посъветвам всеки да избягва тази некадърна марка. И също така ако някоя марка си прави стоката на ишлеме в Турция в заводите на BEKO избягвайте и тях!!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Така е те веригите кво ще правят ако продават вечни уреди.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #3

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Е, това е твоят опит с BEKO. Моят е доста по-различен. Юли 2008 си купих съдомиялна BEKO DFN 6837 за 579 лв от Технополис - Пловдив. До ден днешен си работи перфектно.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #4

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Съдомиялните BEKO са изпитани.. и аз имам такава, за хладилните и пералните - явно не струват.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #5

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    аз съм просто момче и знам само едно хубаво и йовтинко нещо-СИРЕНЦЕТО В КАПАНА НА МИШКАТА...............ма кат съ замисля и то е скъпо.не искам да се сърди колегата,ма каквото платиш-това получаваш........що ли оназ измислена марка МИЕЛЕ е скъпа-не знам
    VeleV.Klima одобрява това.

  7. igt
    igt е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    176
    #6

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Наистина хладилниците и пералните беко са до долу.
    Въпрос на късмет, т.нар на бройка. Беко и има и производство за истинската Европа, по под друго име и там нещата естествено са различни.

    Всеки знаес Миеле, но не всеки има възможност.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #7

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Поговорката на ингилизите и аз я знам. Но пред алтернативата да чакам да събера пари за мерцедес и да ходя пеша дотогава или да си взема форд и да си свиркам, избирам без да се замислям второто. И досега не съм имал проблеми с това.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #8

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev Виж публикацията
    Поговорката на ингилизите и аз я знам. Но пред алтернативата да чакам да събера пари за мерцедес и да ходя пеша дотогава или да си взема форд и да си свиркам, избирам без да се замислям второто. И досега не съм имал проблеми с това.
    Ами има измислен за този случай лизинга(изплащане)
    DUNDURMA и dimkaraganchev харесват това.

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #9

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Аз пък като вземам техника от подобни турски марки гледам да е на промоция - 5г гаранция. Докато е гаранционна не я мисля - изтече ли гаранцията и се развали - направо смяна с друга с 5г. гаранция..... хем евтино, хем не си тровиш нервите.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #10

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Ами има измислен за този случай лизинга(изплащане)
    Да, много хора го ползват този начин. Аз обаче обичам да платя и да забравя.
    VeleV.Klima и Lokoto харесват това.

  13. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #11

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Е и аз така обичах но по разумно е да плащаш не накуп има други плащания които не можеш разсрочиш.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #12

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Не всичко опира до цената. И аз взех фурна ТЕКА за 1400 пари и на 3-я месец изпушиха 3 от общо 10 (така казаха в ПанСервиз) платки. На БЕКО керамичните плотове и фурните стават за парите си. Имам много познати с такива и никой не знам да е имал проблем с тях.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #13

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Аз пък като вземам техника от подобни турски марки гледам да е на промоция - 5г гаранция. Докато е гаранционна не я мисля - изтече ли гаранцията и се развали - направо смяна с друга с 5г. гаранция..... хем евтино, хем не си тровиш нервите.
    Ако ти се развали пералнята или хладилника в гаранция и ти ги бавят 30 дни(може по закон), ще изпищиш, повярвай ми

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #14

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Ако ти се развали миелето. докато е в гаранция, ще изпищиш 2 пъти по-силно. Вервай ми.

  18. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #15

    Отговор: Никога не си купувайте BEKO

    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Ако ти се развали пералнята или хладилника в гаранция и ти ги бавят 30 дни(може по закон), ще изпищиш, повярвай ми
    Бойлера - Елдом - Варна, също го взех с 5г пълна гаранция. Нагревателя (оригиналния) не издържа повече от 2г. За 5г два пъти го сменяха, като аз се обаждам сутринта в 09:10 (9 часа отваря сервиза) и във 11:30 на същия ден имам отремонтиран бойлер! И това не веднъж а двата пъти докато е в гаранция...

    Пералнята ми (макар и да няма нищо общо с БЕКО) докато беше в гаранция се повреди ключа за включването и. Оправиха го още на следващия ден в който се обадих. оттогава вече 20г не е "мръднала"

    Хладилника ми за 20г му е сменяно само едно реле което залепна при един токов удар - смениха го още същия ден в който се обадих (не беше в гаранция вече). Та не знам за к'во пищене ми говориш

    Всички ремонти са правени на място - не съм мъкнал нищо никъде.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатик BEKO BKF 181 INV - НЕ ГО КУПУВАЙТЕ !!!
    От hyosifov във форум Черен списък
    Отговори: 6
    Последно: 09-11-12, 12:08
  2. БТК - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!
    От danneyTEAM във форум Черен списък
    Отговори: 38
    Последно: 26-02-11, 21:41
  3. ПРЕМЕСТЕНО: БТК - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 18-02-11, 07:13
  4. Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!
    От drianov във форум Черен списък
    Отговори: 11
    Последно: 10-03-08, 12:44
  5. Кога ще се оправим? Май никога !
    От hipo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 25
    Последно: 12-04-02, 23:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе