Резултати от 1 до 12 от общо 12

Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    77
    #1

    Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Съсипва ми нервите ежедневно!!! Специално за Candy Go4 1264D говоря...
    В момента гледаме бебе и се налага честичко да перем, а с тия температури навън без центрофугиране просто не става съхненето - да обаче скапаният италянски боклук не иска да центофугира или по-скоро центрофугира когато си иска.... Още първото пране ми направи впечетление че не центрофугира накрая но си помислих че ръчно трябва да се пуска, пуснах го и си изцентрофигира... При следващите няколко пранета центрофугира накрая, след това започна избирателно Казаха ми да я нивелирам добре - е невелирах я перфектно - и пак същата работа... Тази сутрин отказа да центрофугира 1 единствена бебешка пелена!!!!
    Програмите са пълна каша... Включваш да переш и гледаш че остават 1:52, 1:51, 1:50 и изведнъж - 0:52 часа !!!!! Понякога показва че остават 0:01 часа и като започне да върти напред назад и след това центрофугира поне 10 минути а на дисплея - все си показва 0:01 !!! Как може да направят програми на които самите те не си знаят продължителността!!! Пълна излагация!!
    А дадох 750 лв преди 2 месеца за нея!!!!! Срам и позор!!!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Ами прави рекламация. Времената може и така да си ги показва, но да не центрофижи вече си е повреда. Отказа за центрофужене може да се дължи на това, че прането става на топка, за да не тресе. По принцип само една пелена незнам дали може да се пера в голяма пералня. Нали ги правят с разни електронни везни за да си определят количеството на водата. Прочети си от край до край книжката дали има писано нещо по въпроса за минимално количество пране.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    77
    #3

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Да такава е логиката наистина - прането да става на топка и да не може да изцентрофугира защото ще има големи вибрации. Проблема е че има случай с нормално количество пране пак да не иска да центрофугира - явно пак нещо не и харесва
    Относно минимално количество пране - не мисля че има лимит, а и в книжката не пише такова нещо. Дори като запецне и не ще да центрофугира вадя дрехите и я пускам на празно, при което си центрофугира и понякога след това като опитам отново ми изцентрофугира дрехите....
    Рекламация ще правя след нова година но съм почти убеден че това не може да се ремонтира и те ще ми кажат или че е малко, или че е много или че е неравномерно прането, или че звездите са неправилно подредени като центрофугирам... и ще си измият ръцете т.е. "пералнята е изправна но я експлоатирате неправилно"... А аз искам само да си изпера и изцентрофугирам дрехите - нима това е проблем за една машина предназначена точно за това?!?!?

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Що да неможе да се ремонтира. Какъв е проблема да се смени електрониката.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    103
    #5

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Имам вече 3-то Канди и съм много доволен. Никое не ми е правило какъвто и да е проблем. Явно твоят екземпляр се е случил с дефект може би. А и все пак точно Канди са измислили автоматичната пералня , тъй че не би следвало да се излагат така...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #6

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Не разбирам. Значи не си се оплакал в сервиза, не са ти казали нищо, но бързаш да се вайкаш във форума? Няма логика, ама никаква, драги.
    Ами че хората може да са разбрани, още утре да ти предложат замяна!!?!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    1
    #7

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Здравейте!
    И аз искам да се оплача от CANDY модел CTG 125 с горно зареждане.Не само, 4е НЕ пере, ами зацапва дрехите ми и то непоправимо!!!
    Обаждах се до сервиза, седя при тях 2 седмици и заклю4ението им беше "Ами толкова са и възможностите". И това след 3 4асово пране на обикновена програма памук. Гре6ката ни коства 650лв , и нова дилема каква пералня да купим сега?Ами сега???? С мъжът ми се 4удим и маем с какво да рискуваме, а и да не струва толкова пари.
    Помогнете!!! 4акаме бебе и ве4е не ни остава много време. Засега клоним към Electrolux EWF 1030. Какво 6те ме посъветвате?
    Благодаря за този 4удесен форум!!!
    Наистина е полезен- продължавайте да помагате на такива като мен и успех на вси4ки с покупките

  10. ViK
    ViK е офлайн
    Member Аватара на ViK
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    222
    #8

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Вече десет години ползвам Whirlpool с горно зареждане, докато децата бяха малки, пералнята се пускаше по десетина пъти на седмица, а момента я ползваме почти всеки ден. Не ни е създавала проблеми, но нямам опит с по-новите модели

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #9

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Винаги съм твърдял и продължавам да твърдя, че една пералня колкото по-малко електроника има толкова по-добре пере! Затова и винаги препоръчвам на хората когато ме попитат, да си вземат пералня с електро-механичен програматор и с възможно по-малко "екстри"
    Всъщност, на мен този съвет ми го дадоха хора които проектират, произвеждат и ремонтират автоматични перални машини.

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #10

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Pat,

    Съгласен съм с теб, ама вземи да посочиш няколко такива на пазара, които мислиш, че си струват.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    То вече механичните програматори не се срещат освен можеби в някоя евтина китайска или турска пералня. Брат ми като си купуваш епреланя преди няколко месеца всички модели на Горение бяха с електронни програматори.

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #12

    Re: Candy - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!!

    Модели не съм споменал, защото не съм гледал какво се предлага в момента. Ще го имам впредвид и при следващата ми "разходка" из съответните магазини ще обърна внимание


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Никога не си купувайте BEKO
    От jujo_si във форум Хладилна техника
    Отговори: 23
    Последно: 30-01-15, 22:25
  2. Никога повече "Тошиба" и "ТехноПро"
    От djino във форум Черен списък
    Отговори: 10
    Последно: 17-03-12, 18:21
  3. БТК - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!
    От danneyTEAM във форум Черен списък
    Отговори: 38
    Последно: 26-02-11, 21:41
  4. ПРЕМЕСТЕНО: БТК - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 18-02-11, 07:13
  5. Снимка с повече Mp = файл с повече Mb? Или съвсем не?
    От roumen68 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 26-02-10, 16:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе