Страница 30 от 30 ПърваПърва ... 20282930
Резултати от 436 до 446 от общо 446
Like Tree1Одобрявам

Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,253
    #436

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Това за оригиналните дискове сигурно ли е?
    Ако ми остане време ще пробвам тази седмица.
    Имах Pioneer DVP-575A, наистина с модифициран FW и четеше и двата формата. Всъщност имам само един demo SACD, но DVD-A са записвани.
    Последния формат го чете и сегашният ми DVD player Philips.
    Но явно с BD players нещата са различни...

    Излязъл е новият модел BDP-180K/S, но цената е 450лв.
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 23-11-15 в 22:37.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #437

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Тук - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3591110 има списъци с устройствата, които могат или не могат да възпроизвеждат записани дискове с DVD-A или SACD.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    148
    #438

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Честита 2016, дано донесе щастие , радост и здраве на всички вас и близките ви!
    Моля, дайте мнение за този:
    http://www.technopolis.bg/bg/Blu-Ray...BDT361/p/33442
    Благодаря

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #439

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ


  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    76
    #440

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Здравейте един въпрос
    дайте идея как да гледам оригинални 4к филми
    - ако си купя плеар за 4к тук всички филми са без български субтитри а и са 5 филма на кръст
    /в момента дали има някаква възможност за външно качване на субтитрите при гледане от плеар/
    - в момента гледам че излизат 4к плеар за РС и ако отварям с VLC ще се качват субтитри - ама докато не се пробва не мога да кажа дали този вариянт въобще работги
    Препоръчайте плеър за 4к до 600 лв.+/-100
    Този пост е редактиран от DENIFIRE; 13-12-19 в 22:37.

  7. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    986
    #441

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Смисъла в оригиналните дискове BD 4К клони към нула. Ти вече си си отговорил на въпроса, липсват БГ титри.

    Намират се 4К.филми по торентите.
    Един компютър със gtx 1050 или 4K Android TV Box, за източник.
    Оглеждай се за Remux версиите.
    cable одобрява това.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #442

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Цитат Първоначално публикувано от tek Виж публикацията
    Смисъла в оригиналните дискове BD 4К клони към нула. Ти вече си си отговорил на въпроса, липсват БГ титри.

    Намират се 4К.филми по торентите.
    Един компютър със gtx 1050 или 4K Android TV Box, за източник.
    Оглеждай се за Remux версиите.

    Моя Blue ray plaer го купих рано след излизането на тхнологията и на практика досега го ползвам .....да слушам CD дискове.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от DENIFIRE Виж публикацията
    Здравейте един въпрос
    дайте идея как да гледам оригинални 4к филми
    - ако си купя плеар за 4к тук всички филми са без български субтитри а и са 5 филма на кръст
    /в момента дали има някаква възможност за външно качване на субтитрите при гледане от плеар/
    - в момента гледам че излизат 4к плеар за РС и ако отварям с VLC ще се качват субтитри - ама докато не се пробва не мога да кажа дали този вариянт въобще работги
    Препоръчайте плеър за 4к до 600 лв.+/-100
    Плейера който скоро си купих мисля ще ти свърши работа,но аз не съм човека който може да даде компетентно мнение.
    Проблемите към момента ,които не съм решил е,че DOLBY DIGITAL върви,но не знам как го изкарах,а сега като пусна филм не мога да видя зашо е PCM.
    Слагам от менюто резолюция 2160 p,но като има такъв филм,поглеждам и се е върнала,трябва отново да се настрои резолюцията.Може би като гледам нещо с по-ниската се връща.
    Тук ти давам линкове към модела,фирмения сайт и официалния дистрибутор за България(който си го пише и на официалния сайт и дори ми направиха малка отсъпка),но както казах опита ми е малък и не мога да направя компетентно сравнение.
    Мисля,че е много добър за цената си,но не е точно продукт за начинаещи като мене.Ама се уча де.

    Много положително е,че на официалния сайт на UGOOS има служители които винаги отговарят на въпросите Ви.

    https://ugoos.com/ugoos-am6-pro-amlogic-s922x-extended-memory

    https://ugooseurope.com/product/ugoos-am6-pro-4gb
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от cable; 23-12-19 в 10:19.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #443

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Поразгледах какво са писали в БГ представителя за този бокс:

    1. "С нашите UltraTvBox получавате не само аналог на Dolby TrueHD AV receiver..." - това ми се струва невярно технически твърдение - ТВ боксът е просто е плеер/компютър/източник, а Аудио Видео ресивъра си е усилвател на звук с декодер за Dolby TrueHD. Пък Dolby TrueHD пропускат към AV receiver и най-евтини боксове.

    2. "Идва настроен и готов за ползване. Получавате достъп до хиляди игри в Google Play и GeForce NOW, както и до
    хиляди филми и телевизии в невероятно качество." - тази реклама също не е ясно какво точно значи - прилича на пиратство и кражба на авторско право.

  11. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #444

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    @morandis
    2. "Идва настроен и готов за ползване. Получавате достъп до хиляди игри в Google Play и GeForce NOW, както и до
    хиляди филми и телевизии в невероятно качество." - тази реклама също не е ясно какво точно значи - прилича на пиратство и кражба на авторско право.

    Ще ти отговоря така..
    Аз не знам дали са сложили нещо повече или всеки грамотен в тази област може да си сложи тези програмки.Може би е реклама за неграмотни,какъвто съм и аз,но разликата е,че когато аз не знам,винаги знам кого да питам(сега да не затворим и форумите) и тази реклама беше безмислена(за мене).
    Относно пиратството и авторското право сигурно си прав.Има един филм ''NARCOS'' който съм изгледал до средата.И точно отговаря на твоя въпрос-''Кой с какво се бори''?
    Например ...като го гледаш(а филма сигурно си е американски) можеш да си зададеш следните въпроси(може и да не си ги зададеш):
    1.Борят ли се американците с наркотрафика или се борят с Пабло Ескобар?
    2.Ако беше първото защо приемат помощ от други(не) ''по-малки наркотрафиканти'' и кога ще се борят с тях(или целта им е да се борят с тези които помагат на някои) и да не би цялата работа да е в ''борбата''.

    Та не мога да отговоря на въпросите ти.Ако след края на филма мога ще те известя.Ха дано,ама......въпроса ти е много сложен.Може би в клуб
    ''Оксиморон'' да могат да отговорят.




    Този пост е редактиран от cable; 23-12-19 в 13:28. Причина: М

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #445

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    По втора точка размислих, защото никъде не са писали, че са безплатни описаните неща - може да са с абонамент, заплащане на такси, еднократно плащане и т.н. - тоест не става въпрос за пиратство и кражба на авторски права(Филма Наркос не го гледам)

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #446

    Отговор: Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Не знам точно за кво става въпрос.В половината от бг сайтовете и по-дребни продавачи има подобни реклами.Не е моя работа.
    А филма NARCOS Ви препоръчвам(един от малкото за които се изказвам).Освен това го дават по BTV action,надявам се да е с авторски права.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 30 от 30 ПърваПърва ... 20282930

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 16-11-12, 13:34
  2. Помощ при избор на bluray player с тонколони
    От tttsetso във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-12, 23:45
  3. Помощ при избор на DVD Recorder
    От mitak_94 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 21:25
  4. Помощ за избор на DVD Player-MP4, WMV и mkv.-H264 кодек.
    От ac28 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-09, 16:57
  5. Помощ при избор на DVD player
    От maddog3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-07, 00:32

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе