Страница 38 от 106 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно
Резултати от 556 до 570 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #556

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от cheto Виж публикацията
    От онлайн треска за техника на Т..маркет се "възползвах" и да изкажа колко съм "доволен".
    Поръчах един 55H6410. В петък ми се обадиха, че имат неразпечатана бройка и потвърдих поръчката.
    Днес ТВ пристигна. Кашона беше меко казано изтърбушен. Опа взимам го, ама знаех, че тази бройка със сигурност не е нова и неразпечатана. Отоворих го, нямаше ги болтовете, които хващат стойката към телевизора. Нищо, сложих го на мокет и подпрян на дивана го включвам да видя все пак как е. Викам си може да е върнат от някой клиент и да не е ползван много. Забелязвам обаче, че задният капак в 4-те ъгъла някак си зее...Имаше и петна по задния капак. Викам ще го проверя за работещи часове. Опа 3224 часа беше навъртял. Е тука вече ме загубиха. Очевидно мострен телевизор и то вероятно от първото зареждане, за да навърти толкова часове.
    Обадих се, казвам каква е ситуацията, а те ме убеждават, че е нов и неразпечатан Накрая ми казаха, че не могат да го заменят, защото нямали други неразпечатани нови бройки.
    Стана ми много смешно щом това им е новият и неразпечатан какви ли ще са другите, сигурно някоя мостра от 2013
    Разбрахме се да го върна пък парите ще ги чакам 14 работни дни. Сега нито ТВ, нито пари.
    Е това е от мен за онлайн промоцията. Дано съм единичен случай и няма други опарени. Ама да имате едно наум ако поръчвате
    Напълно същото ми се случи като си поръчвах комплекта колони от тях. Само дето в моя случай ги връщах 2 пъти докато се наложи лично да звъня в магазините им. Все идваха или строшени или с липсващи аксесоари. Проверявах къде имат налични не разпечатана бройка и след това говорих със служител на онлайн магазина им, за да се обадят и да ми ги изпратят от там! Само дето не им изхарчих печалбата ..... едва ли не ги изнасилих! А и бяха казали, че нямат неразпечатани.

    Сега за промоцията нищо не ме учудва. Все пак цените са доста добри и всичко се разграбва, но нужно ли е да лъжат?

    Та реших да рискувам обаче и като пуснах заявка в петък ми върнаха, че няма вече H6400 и H6410 и за това поръчах H6500. Като дойде естествено го гледах под лупа и освен, че беше в прах на ивици и с разопакована кутия, всичко друго бе наред. С недоверие влязох в сервизното да проверя часовете и хоп 0 часа работа за мое учудване! Даже всички дистанционни, очила и т.н. не бяха разопаковани. За първи път да не съжалявам, че съм се прецакал с 200лв над H6400, а то май за добро беше

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #557

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Така е! Понякога евтиното излиза скъпо!
    Dominator одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #558

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Е ако не ти хареса спокойно можеш да върнеш артикула без да ти задават кой знае какви въпроси. Но има един въпрос - така ли трябваше да стане? Аз за един чаках 2 месеца да ми върнат парите ..... на 2 пъти ме бяха позабравили! А иначе дават добри цени и са вносители на добри марки за жалост.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    58
    #559

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Вчера им написах едно писмо да изкажа опита си от услугите им. Обадиха ми се след около 2 часа да ми предложат ако искам друг телевизор, но не същият, а модел на ЛГ.Естествено не пожелах да се занимавам повече с тях. Парите ми казаха, че максимално до 14 дни ще ги върнат, но щели да се опитат да стане по-бързо. @pulsedriverbg Как така 2 месеца не са ти върнали парите ? Това си е вече престъпно.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #560

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Ами ей така имах доста работа на главата и не ми беше до разправии. Все пак очаквах коректно отношение! Но мина доста време докато оправим нещата.

  7. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #561

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    По закон са задължени да върнат парите в срок от 14 работни дни (не две[2] седмици, а 14 работни дни). Те преценяват, на кой ден ще ги върнат. В повечето случай парите се връщат към края на този период.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #562

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    По закон са задължени да върнат парите в срок от 14 работни дни (не две[2] седмици, а 14 работни дни). Те преценяват, на кой ден ще ги върнат. В повечето случай парите се връщат към края на този период.
    Скоро върнах на едни румънски магазинери продукт и в сайта пише, че парите ще бъдат върнати до 14 дни. Не е изрично посочено, че става дума за 14 работни дни.

  10. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #563

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Не съм се интересувал на чуждите страни, какви са им законите. Но мисля, че фирмата, трябва да е регистрирана на българския пазар. В нашата държава, в закона е упоменато ясно и точно 14 работни дни. И пак пиша, че това е за фирми, които са регистрирани на българския пазар.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    124
    #564

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    В тази оферта дали е само залежала стока?
    Technomarket Bulgaria

  12. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #565

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Най-вероятно, щом има модели и от 2013 г.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #566

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.


  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #567

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.


  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    113
    #568

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    tony34al одобрява това.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    125
    Този пост е редактиран от bambam2k; 06-06-15 в 19:24.

  18. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #570

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Може да си купиш такива за Samsung, съвместими са. 2 чифта струват 50-60 лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 38 от 106 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе