Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 40

Какъв Ван ??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #16

    Re: Какъв Ван ??

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    Fiat само нова
    тук се продават много Brava - само че харчат като луди и след една година я хвърляш.
    Всичко що е фиат на старо е здухано до безбожие.
    говоря от личен опит с Алфа и Фиат .
    Tи па де се слагаш с Алфа ??
    На Голфа прави ремонт на моторя , ама Алфата на 309 ХХХ по километраж и поне още 150 к отгоре моторя е железен.Ама не ще да върви с повече от 225 км/ч
    Ако този Фиат е отпред с носачи като на Фиат Марийка - жална ти майка. Оргинален носач кара поне 270 000 км , оргинален италиански кара 15 000 пряко сили 18000 км . Заради това оргиналдъ носач "As Metal " на 1/2 цена от разни Мог -ове, Федерал Моог ове и Vema . Метала изкара повече от 20 000км и си заминаха с колата при нов собственик.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #17

    Re: Какъв Ван ??

    Цитат Първоначално публикувано от kris11
    Tи па де се слагаш с Алфа ??
    На Голфа прави ремонт на моторя , ама Алфата на 309 ХХХ по километраж и поне още 150 к отгоре моторя е железен.Ама не ще да върви с повече от 225 км/ч
    Ако този Фиат е отпред с носачи като на Фиат Марийка - жална ти майка. Оргинален носач кара поне 270 000 км , оргинален италиански кара 15 000 пряко сили 18000 км . Заради това оргиналдъ носач "As Metal " на 1/2 цена от разни Мог -ове, Федерал Моог ове и Vema . Метала изкара повече от 20 000км и си заминаха с колата при нов собственик.
    А бе Мишка я вземай 1 супер автомобил и си свиркай. Части бол; Мамалигария наблизо Някои разправят , че даже и вървели със 160-170 км/ч , което силно ме съмнява- 1 Дачия не ме е изпреварила досега освен , ако не съм спрял

    За сведение на Tommorow Външката 1,3 CDTI на извън градско при 700 кила товар и педала до пода лапа 8л/100км нафта. На магистралата успява да се добере до 160км/ч

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #18

    Re: Какъв Ван ??

    http://www.autoreview.ru/new_site/ye...minivans/1.htm

    Тук има доста интересно сравнение на 3 ван-а и излиза че ситроена е най-добре от представените. Но пък четох една статия от mobile.bg за плюсове и минуси пак за ситроена и го направиха на нищо - с две думи " как са направили такъв автомобил въобще".

    Изглежда колкото повече чета толкова повече се обърквам

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #19

    Re: Какъв Ван ??

    Мани го тоя луд от мобиле.бг, всичките му статии са пълни с измишльотини Аз бих погледнал и малко краш-тестове (www.euroncap.com) с оглед на българската пътна действителност.
    Имаме един сеник 1,6, 2004-а, бензин служебен и се справя добре, не е имал никакви сериозни проблеми, единственото лошо е, че итнериорът старее като за световно, всичко се люши и изтрива, но е икономичен и с доста практичен интериор. Даже би могъл да вземеш модификацията SX4, която е с 4х4 и е по-висока.
    Все пак наистина по целия интернет френските коли са доста оплювани, вероятно има защо.
    Лично аз бих предпочел Корола Версо, но тя е бая по-скъпа за жалост.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    16
    #20

    Re: Какъв Ван ??

    Мнение от един бивш (слава богу) собственик на Пикасо 1.8 бензин 2002 година:
    1. Много добра возия.
    2. Изключителен комфорт при дълги пътувания.
    3. 1.8 бензин - слаб за това голямо купе (особено лятото с пуснат климатроник)
    4. Доста скъпа поддръжка
    5. Ходовата част определено не издържа на нашите пътища - след една година каране в BG ремонта струваше 2000 лева
    С две думи добър автомобил, но не е за нашите условия. Не ти го препоръчвам

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #21

    Re: Какъв Ван ??

    Не си ли се замислял за нещо такова:

    [img width=800 height=600]http://www.fishbg.org/fori/picKLE-cache/Nqkyde%20na%20yug/IMG_3690_1024.jpg[/img]

    Бих казал че се чуства перфектно на българските пътища.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #22

    Re: Какъв Ван ??

    Тия не са ли само бензинови? Засега съм решил да е дизелов двигателя. ако е бензинов трябва да слагам газова уредба а не бих казал че имам особено желание за това.
    Не съм предполагал, че няма да мога да избера кола защото не мога да си харесам а не защото няма пари

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #23

    Re: Какъв Ван ??

    последните юзери доказаха моята теза - сценика ( RX4 ) има много слаб картер и постоянно се търсят за него такива.
    Пикасото не издържа
    ето защо предпочитам VW Caddy - карал съм ги всички тези коли и засега само Opel & VW бих казал чез аслужават по голямо внимание.
    Доскоро бях истински фен на Scenic , но след тестдрайф на @Kris11 и след няколкото коли кото ми докараха - се отказах от този модел.

    @Крис относно алфа -твоята не е в графата скапан. Просто на братчеда му се разказа играта със 165-а. ( уж малко йхарчила и тн. - ЛаМЯ която и масло харчи )
    а друг познат с 147-а оригинален ремък му се къса на 20 000км и ...................... !
    Относно голфа- сам знаеш каква му беше поредата и защо исках да го направя нацяло - можех да сменя само гарнитура и толкова , но не ми се рискуваше след това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    36
    #24

    Re: Какъв Ван ??

    За мен добър варинат е Ситроен Берлинго или Пежо Партнер, то е едно и също. В момента карам Берлинго с двигател 2000HDI и е много добър. Малко харчи, има чудесна динамика, с него съм достогал до 190км. . Имам го от почти две години и съм му навъртял 110 хил.км. За тоя пробег освен основните консумативи съм сменял само един дебитомер. Има чудесна возия и стабилност на пътя, огромен багажник.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #25

    Re: Какъв Ван ??

    или да се спра на някое комби ?? някой пасат може би

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #26

    Re: Какъв Ван ??

    @Lazar - "Само да не налетиш на 2000 куб.см. двигател, че няма нахранване "
    Миналата година карах такова спортно само, че с по здрав мотор - само 3 л. Върви и ускорява много добре, ама е не ламя , а цял змей бензинояд.

    @ Mr.TECHNO @Крис относно алфа -твоята не е в графата скапан. Просто на братчеда му се разказа играта със 165-а. ( уж малко йхарчила и тн. - ЛаМЯ която и масло харчи )
    а друг познат с 147-а оригинален ремък му се къса на 20 000км и ......................

    Модела е 164 , стар мотор , сигурно е 1992г или още по -стара. Да ама е синджирен ангренажа
    - 147 -сложили са му от най-оргиналните ремъци . Да си е взел със синджир кола.
    а А4 А6 с двигател 2,5 TDI - само за добър ден - 1200 лв /работа, отделно ремъка 1,5 м ,ролки .. още 1000=1200лв. По предницата са също добре за нашите пътища- нямат много носачи - само 8 бр алуминиеви по предницата. Късите са около 135лв дългите около 165 лв.

    Мишка взим,ай 1 Пасс комби В4 - недей В 5или 5,5 , че и те са с като горните носачи . Ако вземеш дизел ще е на бая км / по киолметраж сигурно ще е само на 150 000 най-много 170 000 км. Вземи си 2л бензинояд с мотор ADY .1.8 л е по-лесен за газификация / обик. газова/, но е малък мотора за тежкото купе. Или лапай Кади на метан -поне има евтина ходова част.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #27

    Re: Какъв Ван ??

    @obshtinska_mishka - я си вземи един Вояжер и заеби този европейски трошляк Един 2000cc с ръчна ( 1999, 6000-8000лв) и му лепни една газова инжекция ( 1500-1800лв) и си готов

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #28

    Re: Какъв Ван ??

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow
    @obshtinska_mishka - я си вземи един Вояжер и заеби този европейски трошляк
    То хубаво , ама я намери примерно десен преден мигач . Имам съсед с такова зелено на цвят и повече от половин година си търси безуспешно по моргите/. За нов- с поръчка, капариране и чакане поне 2-3 месеца -така ми каза .

  17. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #29

    Re: Какъв Ван ??

    Ето една по-подходяща тема от форума на Хонда:
    http://forums.hondabg.com/index.php?...dpost&p=227996

    Кометират се и коли от други мярки в нея.

  18. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #30

    Re: Какъв Ван ??

    Цитат Първоначално публикувано от kris11
    То хубаво , ама я намери примерно десен преден мигач . Имам съсед с такова зелено на цвят и повече от половин година си търси безуспешно по моргите/. За нов- с поръчка, капариране и чакане поне 2-3 месеца -така ми каза .
    Не е толкова страшно....и не коства месеци а 10-дни някъде...след като го купиш
    Ако е до 1995 включително - 29 евро + доставка ( от германия без мито и ддс ) - нормална поща -10 дни
    http://cgi.ebay.de/Chrysler-Voyager-...d=p3286.c0.m14

    Ако е след 1996 включително до 2001 - мигача е вграден в предния фар...за до 120 евро се търкалят нови компект ( така ще си смени и двата предни фара с нови и нови рефлектори, което няма как да направи от моргите.) , а често се срещат и единични до около 45 евро +
    http://cgi.ebay.de/CHRYSLER-VOYAGER-...d=p3286.c0.m14

    освен ebay.de в ebay.at също може да се търси, както и в оригиналния ebay.com

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какъв е проблема!!!-?
    От MAD във форум Общ - хардуер
    Отговори: 11
    Последно: 23-08-05, 17:26
  2. Какъв автомобил?
    От sclera_bg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 03-05-05, 09:15
  3. с какъв OS сте?
    От MAKAPOB във форум Анкети
    Отговори: 26
    Последно: 06-03-04, 18:25
  4. 200,250 Gb hdd Какъв?
    От npu3paka във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 03-11-03, 00:27
  5. Какъв нов HDD 120 GB ???
    От Suren във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 15-07-03, 02:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе