Имам за продан Рено Еспейс 2,бяло,автоматик,климатик,чисто нова газова ,4 нови зимни гуми, 2200 см3,110 кс,1996 г,без забележки.Цена 5000 лв.Ела,покарай го,и после ще видим.
Имам за продан Рено Еспейс 2,бяло,автоматик,климатик,чисто нова газова ,4 нови зимни гуми, 2200 см3,110 кс,1996 г,без забележки.Цена 5000 лв.Ела,покарай го,и после ще видим.
На такъв стъклопаст не бих си подарил живота , камо ли на моето семейство. Който го има само да си помисли за евентуален челен или страничен удар.Първоначално публикувано от vanko68
Виждам съм нововнос с дупки по прагове и врати само от свалянето от автовоз.Звучи ми като 1 виц - в Трабанта хората изглеждали като живите.
А и вземи да правиш ремонт на Еспейс по двигателя . По трудно е от мотор на Алфа/ всъщност на Алфа двигател не се ремонтира , той е почти вечен/ говоря за синджирните/Но вс останало е мъка . Въобще Всеки Ван е много трудоемък за ремонт.
Ония ден гледах Хонда CRV и доста ми хареса. Някакви впечатления за нея?
Абе, ти не търсеше ли ван? CR-V по ми прилича на джип! Иначе Хонда си е Хонда - здрава, дуракоустойчива и не особено претенциозна. И не на последно място, митовете за скъпата поддръжка са си само митове...Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
Предполагам, че очакваш да пиша...Първоначално публикувано от obshtinska_mishka
За съжаление няма тема специално за CRV, но има добра търсачка.
Виж тази все пак:
http://forums.hondabg.com/index.php?...8;#entry249926
Доста разпространени cr-v са внесените от Англия - с десен волан. Излизат на прилична цена. Остава да прежалиш десния волан и "километражa" в мили. Лостът за скоростите лесно ще го прежалиш да ти е отляво, защото съм 95% сигурен, че ще искаш автоматик. Ето ти две подобни теми само от последните дни:
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=27838&hl=
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=27762
Едната тема е и обява за 7000 лв. Продавачът е продал не една "английска" хонда.
А ето ти и една (доста суха) тема за HR-V
http://forums.hondabg.com/index.php?...pic=27321&st=0
За да не стана съвсем посредник - регистрирай се във форума на Хонда - има много отзивчиви колеги. Там съм си пак prt.
Със здраве!
Церевето си е ван 4х4. Проблема, поне при тея които съм виждал е че ауспуха и кардана са изнесени под купето и целият клирънс отива на кино. Колкото до автоматика, като притежател на субару форестър с автоматични скорости мога да кажа че това е една чудна екстра за града обаче бих предпочел без нея.
За дизелов ван Опел не е добър избор, Шаран, Туран, Кади, като лично предпочитам последното, но цените им са все още доста дебели...
За жена и кола акъл не се дава. Каквото ти "лепне" на сърце и после ти желая късмет. От дизелите знай, че френското е най-по-по и после немското и японско. В крайна сметка на какво се спря ?