Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

изтощаване на акумулатор от USB флашка -възможно ли е?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #16

    Re:изтощаване на акумулатор от USB флашка -възможно ли е?

    Цитат Първоначално публикувано от mariankolev
    Здравейте.Сигурно за някой въпросът ми ще е много глупъв но нищо не разбиръм от ток и се надявъм да помогнете .Акумулатора на колата ми пада за 2 дена без да се кара искъм да те попитам дали е възможно да е от USB -то на плеъра ми (Alpine ida-x-300) флашката седи постояно включена и свети все едно че прави трансвер постояно.Ще се ходи да се замерва това е ясно но просто се чудя дали тези 0.5 ампера
    който дават че черпи USB могът да го съборят
    Отговорът, приятелю е в думата - Alpine. Имам приятел сменил две такива, и двете консумират между 300 и 500 милиАмпера ток. Демек 10 пъти над допустимата утечка... Моето радио Crown дърпа 50 милиампера (помни станциите), просто така е направено, не може да се промени. А това, че ти е паднал - и моят падна за 2 дни, но две от клетките бяха останали на сухо, долях дест.вода и заредих със зарядното, надявам се, че не съм го уморил - ходих да го замерват с товарна вилка и според момчето, дето го мери има живот, не съм за нов акумулатор. Тази "утечка" не би следвало да събори акумулатора за толкова малко време. Моят е 62Ач, което значи, че с централното 70 милиА + радиото 50 = 130 милиАмпера, че трябва да падне за около 20-25 дни, ако колата не се кара и е бил зареден напълно и изправен технически акумулатор. Това няма как да стане, когато колата се кара на къси разстояния с включени доста консуматори особено зимата - парно, фарове и т.н. просто периодично се гледат клетките, долива се вода ако е нужно и се зарежда със зарядното. Това е.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #17

    Re:изтощаване на акумулатор от USB флашка -възможно ли е?

    Не е от акумулатора, а си баш от радиото. на тия боклуци катос е шашне професорът и зацикли дърпа ток на поразия. Дори и със свален панел пак смуче. решението е резнат кабел за постоянно захранване. Голям праз , че не помни станциите - то 4- 5 станции голям проблем за помнене. На Голия съм го резнал тоя плюс, ама в студовете се скапа и LG то на Пуловеро. На бившия Орел - 1 железно радио Audio Delta (Blaupunkt) с надпис Ауди - нищо не му пречи ни студ , ни влага. не смуче и акумулаторът.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Въпрос за акумулатор
    От roumen68 във форум Автомобили
    Отговори: 73
    Последно: 28-02-22, 20:58
  2. Запис върху флашка от LG 42LM671S - възможно ли е?
    От agentpat във форум LG телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 20-11-12, 18:56
  3. Акумулатор
    От Kossowala във форум Автомобили
    Отговори: 13
    Последно: 04-06-12, 14:59
  4. Отговори: 15
    Последно: 27-01-11, 21:20
  5. Изтощен акумулатор
    От roumen68 във форум Автомобили
    Отговори: 32
    Последно: 20-05-07, 21:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе