Резултати от 1 до 5 от общо 5

Проблем с радио на Рено Клио

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    65
    #1

    Проблем с радио на Рено Клио

    Един мой приятел има кола рено клио 1999г. с радио касетофон Рено-Филипс. На дисплея изписваше четири нули и искаше да въведа код. Натисках доста бутона от радиото нито един не променяше цифрите от дисплея. Докато търсех кой ли е бутона да промяна на цифрите от дисплея аз натиснах бутона за потвърждаване на кода (кода си стоеше 0000, а не истинския) два пъти, после и този приятел докато бърникахме и той натисна потвърждението веднъж така 3 пъти потвърдихме неверен код. Сега успях да разбера от нета как се въвежда кода, но ми излиза надписа CODE. Как мога да направя така, че да ми излизат пак нулите, за да въведа кода?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Отговор: Проблем с радио на Рено Клио

    Изключваш касетофона ,даваш контакт натискаш бутона за въвеждане - задържаш го и пускаш касетофона и като чуеш звуков сигнал тогава пускаш бутона за въвеждане. След Code ще ти излязат тиретата. Ако не се чака около 4ас на контакт.
    Цифрите се въвеждат с бутоните за запаметените станции - 1 2 3 4
    1 го натискаш толкова пъти , колкото е първото 4исло , после с 2 , 3 и 4 и тогава бутона за потвърждение пак.
    това се прави само и единствено на контакт !!!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    65
    #3

    Отговор: Проблем с радио на Рено Клио

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Изключваш касетофона ,даваш контакт натискаш бутона за въвеждане - задържаш го и пускаш касетофона и като чуеш звуков сигнал тогава пускаш бутона за въвеждане. След Code ще ти излязат тиретата. Ако не се чака около 4ас на контакт.
    Цифрите се въвеждат с бутоните за запаметените станции - 1 2 3 4
    1 го натискаш толкова пъти , колкото е първото 4исло , после с 2 , 3 и 4 и тогава бутона за потвърждение пак.
    това се прави само и единствено на контакт !!!
    Да, за някои модели начин е бил този. Но за моя успях да намеря как е начина. На волана има една ръчка от там се въвежда кода и пак от там се потвърждава. За да се появят нулите е трябвало да се изчака около половин час при включено радио.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #4

    Отговор: Проблем с радио на Рено Клио

    Разкачи акумулатора (или изкл. от захранване самото радио) и после би трябвало да те пита за кода - при мен се потвърждава със задържане на "6" .

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Отговор: Проблем с радио на Рено Клио

    Цитат Първоначално публикувано от Ibr1975 Виж публикацията
    Да, за някои модели начин е бил този. Но за моя успях да намеря как е начина. На волана има една ръчка от там се въвежда кода и пак от там се потвърждава. За да се появят нулите е трябвало да се изчака около половин час при включено радио.
    Е аз какво ти казах
    Отделно никъде не си казал че имаш дистанционно на волана - тогава щях да ти кажа как.
    Но както и да е . Искате помощ при минимум инфо и се надявате да сме шамани !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с авто радио Blaupunkt Heidelberg CD50
    От stn във форум Автомобили
    Отговори: 0
    Последно: 22-01-14, 18:51
  2. Отговори: 0
    Последно: 27-07-12, 00:11
  3. Купувам касетофон за рено лагуна
    От ivogod2 във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 05-09-09, 12:59
  4. Рено Сценик
    От kris11 във форум Автомобили
    Отговори: 22
    Последно: 19-07-09, 00:08
  5. И аз да попитам за Рено
    От DarkRose във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 07-10-03, 13:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе