Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 104
Like Tree75Одобрявам

Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,574
    #16

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    С тая логика и мислене никога няма да станем нормална държава. Не оспорваш нарушението, а качеството доказателствения материал. Бая добър адвокат ще ти трябва.
    Shmi и tony34al харесват това.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #17

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    С тая логика и мислене никога няма да станем нормална държава. Не оспорваш нарушението, а качеството доказателствения материал. Бая добър адвокат ще ти трябва.
    В случая какво коментираме? Има или няма нарушение или може ли да се оспори акт на базата на тая снимка като някакво доказателство?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,574
    #18

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    И какви са ти аргументите? Че полицаите фалшифицират снимките ли, защото с такова впечатление оставам?

  5. VPM
    VPM е офлайн
    Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    159
    #19

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Пътувам често и не помня дали съм извършил такова нарушение преди повече от 6 месеца. Тази камера е една от 5-те от стационарни в посока София-Варна и ми е до болка позната.
    Искам да оспоря защото не съм сигурен, че съм виновен.
    Не веднъж съм ставал жертва на набедяване от страна на органа.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,574
    #20

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Ами в такъв случай оспорвай. Предвид качеството на снимката може да твърдиш , че си спомняш случая и тогава те е изпреварил мотоциклет без заден номер и задни светлини например.
    Този пост е редактиран от espace; 27-06-15 в 18:25.

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #21

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    И какви са ти аргументите? Че полицаите фалшифицират снимките ли, защото с такова впечатление оставам?
    Не те лъже впечатлението! На мен ми го изиграха този филм! Случая е следния, от преди 4-5 години.
    Имам строго установен начин на живот, особено в последните 10 години.
    Всеки понеделник около 10ч с колата минавам през центъра, през светофара на ДНА посока ЦУМ и се връщам обратно между 11.30-12ч през същия светофар. Там има камери и в двете посоки.
    Викат ме в КАТ един ден и ми показват видео точно от това време, понеделник снимана в посока центъра как тръгвам още на червено, Сетих се веднага как е станало - водехме някакъв разгорещен спор с жената и съм се отнесъл. Признах си като поп и си платих акта. Не мина и месец и пак ме викат - този път ми показват видео на същия светофар, но в обратната посока, правена във вторник към 8.30 сутринта. Пак тръгвам на червено. Ахнах от учудване - това е абсолютно невъзможно - аз във вторник, толкова рано да се движа от центъра към Младост, където живея. Просто би трябвало някакво чудо да се е случило, за да съм излязъл от къщи в този час, а камо ли вече и да се връщам! Но какво мога да направя при ясна снимка, на която се вижда колата, номера и собствената ми муцуна зад волана? Поисках копие от видеоматериала но ми отказаха категорично под предлог, че е с гриф "За служебно ползване". Подписах акта и в къщи като се размислих разбрах какво са направили - на реално заснети кадри са сменили цвета на светофара и за по-достоверно може би датата и часа на минаване (а може би те са останали от другия кадър, който са комбинирали с моя). Когато споделих случилото се с приятели и те споменаха за други подобни случай за които са чували. В нашата държава всичко е възможно!

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #22

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Основавайки се на датата на снимката/нарушението НП ще бъде отменено при обжалване.

  10. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #23

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Аз е виждам проблем във снимката на акта. Проблема е в качеството на принтера с който е пуснат акта. Но ти ако искаш обжалвай. За делото ще пратят дигиталното копие на съдята и ще разпечатат на читав принтер

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #24

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване


  12. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #25

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Според мен,обжалвай.Едва ли твоята кола е единствената с този номер,освен това,коя е марката автомобил на снимката?

  13. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #26

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Основавайки се на датата на снимката/нарушението НП ще бъде отменено при обжалване.
    Какво точно имаш предвид с датата?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,574
    #27

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Цитат Първоначално публикувано от avenger Виж публикацията
    Според мен,обжалвай.Едва ли твоята кола е единствената с този номер,освен това,коя е марката автомобил на снимката?

    Няма такъв виц, естествено че е единствената, да не мислиш, че дублират номерата

  16. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #28

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Чета и виждам че някой моралисти във форума са двуличници. Как така не е бил нарушил то е черно на бяло. Защо на мен не са ми объркали номера да ме снимат.
    blue1, Shmi, justify и 1 други харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #29

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    Скоро на мой познат дойде такъв фиш, от същото място, а той камерата я знае и заспал ще намали там, да не са и сменили мястото? Последно я помня пред сграда на Вали Компютърс (или някакви компютри бяха)
    Иначе за обжалването ... не се занимавай, или плати на тънката тарифа и пази платежното 6-7 години, или като ще правиш магария не го плащай изобщо, като/ако отиде в нап и ти трябва да нямаш задължения ще го платиш.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #30

    Отговор: Ел. фиш със снимка - заслужава ли си обжалване

    единственото което може да ти помогне е оригиналния носител, и контролния талон за метереологичен преглед на камерата.
    hristobotev одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Коригиране на снимка
    От ViK във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 22-08-07, 10:01
  2. как се обръща снимка с ...........
    От aHuY във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 3
    Последно: 27-09-06, 22:51
  3. Как да побликувам снимка
    От midjis във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 05-07-06, 08:52
  4. Снимка на Windows
    От Tores във форум Windows
    Отговори: 17
    Последно: 04-04-05, 19:26
  5. Снимка
    От Brrrr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 14
    Последно: 12-09-03, 00:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе