Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20
Like Tree3Одобрявам

Избор на акумулатор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #16

    Отговор: Избор на акумулатор

    монбат - 3 години е максимума който изкарва ,обикновено 2г и 2-3 месеца при гаранция 2г ( хвала на тоя дето ги е измислил така ,изкарва си заплатата ) .. цялата ни фирма се отказа от монбат след години ползване в миналото

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #17

    Отговор: Избор на акумулатор

    Алекси, да не са ви раздали манивели във фирмата? В Перник ли сте?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    55
    #18

    Отговор: Избор на акумулатор

    Включвам се и аз в темата, за да придобием бегла представа за дадена марка акумулатори.
    В момента съм с Excell 74Ah на художника, закупен есента на 2015г. Още същата година, като паднаха температурите, той взе да кляка.
    Занесох го в магазина от където е закупен. Сложиха ми оборотен и оставиха същия за проверка. Следващия ден като отидох, ми казаха че всичко е наред и е трябвало просто да се дозареди. Така изкарах зимата и нямаше проблеми, докато пак не почнаха да падат температурите тази есен.
    Преди две седмици последва ново посещение и пак същата процедура. Сега си оставам с надеждите да изкара и тази зима поне, после ще му мислим.
    На предния автомобил бях с акумулатор Шнайдер, който точно 3м след гаранцията сдаде багажа.
    И аз се чудя какъв да е следващия, защото може и да се наложи отново да купувам след като на този му изтече гаранцията.

  5. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #19

    Отговор: Избор на акумулатор

    Аз ако трябва сега да купувам, бих си взел пак Варта или Гигават. С български не мисля да повтарям. Вартите не са лоши, само са малко скъпички. На ауто-мотор канала гледах един немски предприемач, колекционер на скъпи автомобили, като дигна капака и той караше с Варта.

  6. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #20

    Отговор: Избор на акумулатор

    Само за статистиката, купих един акумулатор от Метро преди 3г. и половина и още пали без грешка. Firelane или нещо подобно. Колата е дизелова и и трябва здрав акумулатор. Май е на късмет повече?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Въпрос за акумулатор
    От roumen68 във форум Автомобили
    Отговори: 73
    Последно: 28-02-22, 20:58
  2. Зарядно за акумулатор
    От avenger във форум Автомобили
    Отговори: 14
    Последно: 09-02-14, 03:02
  3. Акумулатор
    От Kossowala във форум Автомобили
    Отговори: 13
    Последно: 04-06-12, 14:59
  4. Продавам акумулатор Varta 70 ah
    От blind88 във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 13-01-12, 20:03
  5. Изтощен акумулатор
    От roumen68 във форум Автомобили
    Отговори: 32
    Последно: 20-05-07, 21:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе