Вижте резултатите от анкетата: Каква тв стойка използвате ?

Гласували
130. Не можете да гласувате в тази анкета
  • стандартната от комплекта

    60 46.15%
  • фиксирана за стена

    30 23.08%
  • наклонена за стена

    13 10.00%
  • въртяща за стена

    10 7.69%
  • многосъставна за стена

    13 10.00%
  • моторизирана стойка

    1 0.77%
  • висяща от тавана

    3 2.31%
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследноПоследно
Резултати от 181 до 195 от общо 205
Like Tree9Одобрявам

TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    2
    #181

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Здравейте, имам стар Сони тринитрон от 199.. и някоя, има ли кабел с който да го използвам за телевизия и приемник от Мтел?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    7
    #182

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Здравейте, искам да монтирам 75 инча ТВ (34кг) на стена. Спрял съм се на накланящи се стойки от този тип - https://hama-bg.com/bg/stenna-stoyka...erna/p791.html. Мисля да не слагам стойка с повече оси на въртене, защото стената е от итонг и не знам дали пре дълго рамо дюбелите няма да поддадат. Въпросът ми е - тази стойка удачна ли е и може ли да ми препоръчате по-добра? Какви дюбели са ми необходими за стева от итонг, че ме наплашиха как итонга ще се нарони и ще ми падне телевизора...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #183

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Използвай химически анкер за монтиране на стойката - нещо такова - https://itt-shop.bg/metalna-vtulka-s...kt-vm-ig-46692

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #184

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Има си и специални дюбели за Ytong. Закрепвания с дюбели в блокчета от газобетон – Направи сам (napravisam.net)
    За по-голяма сигурност слагаш и монтажно лепило в отвора и си готов.
    Само не знам как ще демонтираш после крепежните елементи, ако се наложи.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #185

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Идеи за стойка за поне 55" (моят е 50) от този тип, до 50-60лв?

  7. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #186

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    264
    #187

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Ще видя и тази Hausberg HB H 06LCD, до 70"

    , намерих я в друг магазин... полските през емаг - ги чаках 3 седмици и накрая нищо, само цената им се повиши.
    Дано тези са читави.
    kaloman одобрява това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    47
    #188

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    с един такъв кабел ще мога ли да гледам декодер за ефирна тв със кинескопски тв панасоник (от 2005-6 модел) https://www.aliexpress.com/item/1005...d=zJqzZNXM1txy

    или няма да тръгне сигнала щото едното цифрово, другото не знам си какво и трябва такова https://www.aliexpress.com/item/1005...d=zRwHBYq7MPyR
    Този пост е редактиран от banksy; 04-06-23 в 13:48.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #189

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    banksy
    Това което си дал е SCART(вход) към HDMI(изход).
    Телевизора има ли HDMI порт ? Ако няма ти трябва конвертор HDMI към SCART
    https://www.aliexpress.com/item/1005...d=aHPB3fIWpVMy
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-06-23 в 22:05.
    banksy одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,235
    #190

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Да беше написал или снимал какви са ти декодера и тв, че нещо не хващам никакъв смисъл от поста ти.
    Изходите от STB и вход/изходите на тв (аналоговите) могат да бъдат SCART или Chinch (RCA) RCA connector - Wikipedia
    svetlio1 одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    47
    #191

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    без значение е декодера. въпроса е трябва ли преобразувател или само кабел става (предполагам не става само с кабел).

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #192

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Теоретично би трябвало да стане, чрез конвертиране на цифров в аналогов сигнал.
    Напиши какви портове има този Panasonic=

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #193

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    То повечето "декодери" си имат и аналогов изход... нещо не схванах целта на упражнението

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    47
    #194

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    има си. просто държа на въпроса HDMI да се ползва от декодера, scart на телевизора.

    например ползвам това https://www.aliexpress.com/item/3281...21ef1802njSo1Y за да гледам декодер на булсат чрез неговия hdmi изход. бих искал да е просто кабел hdmi to rca но казват че си трябва преобразувател, защото старите телевизори били аналогови, хдми било цифров сигнал и не ставало просто с кабел.

    същото и за hdmi to scart. иска ми се да е просто един кабел, Но на crt tv предполагам не става просто така.
    Този пост е редактиран от banksy; 06-06-23 в 19:28.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #195

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Сиреч искаш с външен кабел/преобразувател да преобразуваш цифровият сигнал от HDMI изхода на СТБ-то до аналоговият вход на CRT телевизор ...
    ... като същото нещо го правиш директно от аналоговите изходи на СТБ-то

    ...е нЕма логика

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. избор на лаптоп до 1900 лв (с ДДС)-ПРЕПОРЪКИ?
    От valdim във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 25-09-13, 16:21
  3. Кабели, избор и монтаж
    От venci79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 46
    Последно: 06-07-11, 19:23
  4. Отговори: 12
    Последно: 08-09-10, 15:48
  5. Препоръки и избор между две конфигурации
    От stancho_75 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-10-07, 17:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе