Вижте резултатите от анкетата: Каква тв стойка използвате ?

Гласували
130. Не можете да гласувате в тази анкета
  • стандартната от комплекта

    60 46.15%
  • фиксирана за стена

    30 23.08%
  • наклонена за стена

    13 10.00%
  • въртяща за стена

    10 7.69%
  • многосъставна за стена

    13 10.00%
  • моторизирана стойка

    1 0.77%
  • висяща от тавана

    3 2.31%
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314
Резултати от 196 до 205 от общо 205

TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    47
    #196

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    въпроса е елементарен. подобна връзка има ли нужда от преобразувателно устройство ИЛИ няма нужда.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,000
    #197

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Трябва ми помощ ! Признавам че не разбирам много от тези стойки и закачалки, но сега ми налага да взема една, трябва да закача един много тежък LG 60PA5500 плазмен телевизор на стена, тухлена стена !
    Може ли предложения за стойка, до 100 лв. и какви дюбели и болтове трябва да взема ? Трябва да е здрава, защото ... ТВ-то е близо 40 кг
    Благодаря предварително .

    - - - - - - - - - -

    Ще е добре да има разгъващо рамо.. ако е възможни с тази тежест разбира се, защото има само два HDMI входа и единия е отзад на панела , тук видях някои в еМАГ, какво ще кажете за тях !?

    Стенна стойка за телевизор TH-119B, 32"-65", 2 рамена, регулируема, 120 ⁰, макс. 50 кг, черен - eMAG.bg

    Тази една от най купуваните, гледайки коментарите :

    Стенна стойка за TV A+ SPB446, Регулируема, 32"-70", Черна - eMAG.bg макар че не ми изглежда много здравия с тези тънки рамена :D

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #198

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    вместо да се охарчваш за по-скъпа раздвижена стойка (ако изобщо намериш такава ) по-добре си вземи или HDMI удължители (мъжко/женско) за ~ 10лв или някой китайски HDMI превключвател с дистанционно превключване на входовете <10лв
    няма да намериш разлика в качеството на картината

  5. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #199

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    КоУеги, търси се стойка за 86 инчова тухла, тежаща 45кг. - LG 86UQ91003LA. Пише че Vesa монтажът е 600 x 400.

    Не е нужно да е религуруема, важното е да е здрава. Някой с идея?

  6. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,000
    #200

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    КоУеги, търси се стойка за 86 инчова тухла, тежаща 45кг. - LG 86UQ91003LA. Пише че Vesa монтажът е 600 x 400.

    Не е нужно да е религуруема, важното е да е здрава. Някой с идея?
    И аз от известно време.. гледам стойки, макар че не разбирам много от тях но и никой не смее да ми предложи нещо конкретно и изпитано ... тъй като ми се налага за пръв път да закачам телевизор на стената и той тежичък и се спрях за сега на два модела :

    Стенна стойка за TV A+ LP48T, Регулируема, 43"-90" - eMAG.bg изглежда много практична и на хубава цена.

    и

    Стенна стойка за TV A+ SPL69F, Фиксирана, Тънък профил, 55"-100", Черна - eMAG.bg , просто защото е малко по популярна.


    Хареса ми и тази : Стойка за стена Equip TV, 650323, 60"-100", Макс.: 100 кг, черна - eMAG.bg защото е със по широка и здрава пластина за захващане към стената, от там точките за закачане са по отдалечени и по пътя на логиката.. мисля че ще е по сигурна .. и стабилна .. !? Но цената за доставка ме отказа, защото май идва от Унгария.

  7. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #201

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Ха, имало магазин в който продават стойки на около 500метра от мястото където ще е заведението с ТВ-то

    На първо четене харесах тази, ама утре ще пратя човека да си я види на живо:

    https://www.electronics.bg/product_i...ts_id=21003221
    Този пост е редактиран от Dedo1975; 13-06-23 в 02:55.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,364
    #202

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Това е добре(имам 2 на около 200 лв./бр).Не са ефтини,но като си помисля,че ще се ползва много години....
    https://www.emag.bg/stenna-stojka-za...pd/DR0MCBBBM/?

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #203

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    винаги съм си мислел, че такива стойки с малка база и голям захват за телевизор са правени за закрепване към бетонни стени - ума ми не го побира как ще си закача тежката 70кг. 65" плазма за тази стойка и ще мога да я местя напред/назад или настрани и цялата тежест на тази конструкцията ще се съсредоточи в един правоъгълник 20х20см
    да не споменавам че вкъщи съм със гипсокартонено облечени стени
    затова си направих подово стояща стойка а ТВ-то е окачено на желязно въженце - за стена също става този номер само трябва да се ползват две подходящи куки

  11. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,000
    #204

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    Не знам как се прави ревю на стойка... освен да кажа че.. върши работата за която съм я взем ?

    По рано бях споделил че, се спрях на два модела, в крайна сметка избрах тази с по широката основа, тъй както колегата над мен спомена че.. не вижда логика в тесни пластини да държат такива тежести, тъй като точките за закрепяне са прекалено близки, в случая при мен 60" Плазма която е почти 35 кг без стойка.

    Взех тази : Стенна стойка за TV A+ LP48T, Регулируема, 43"-90" - eMAG.bg !
    Не е прекалено скъпа, има малки тънкости и при монтажа, най вече подготовката на задната пластина която трябва да се разгъне и фиксира с болчета преди да се монтира на стената, но е супер лесно, има много хубаво упътване, и всички нужни болтчета и подложки които ще ти бъдат необходими са супер добре подредени и опаковани, всичко е много добре опаковано.



    И да най важното е че при мен свърши работа, закачихме телевизора без проблеми и вече 4 дни все още е на стената
    Този пост е редактиран от AntrAcsA; 22-06-23 в 11:43. Причина: ч

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #205

    Отговор: TV и Video аксесоари /стойки, маси, кабели/ FAQ - избор и препоръки

    успешна покупка
    хубаво е човек да помни, че телевизорите може да се сменят, но хубавата стойка - не

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 14 ПърваПърва ... 4121314

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 20:31
  2. избор на лаптоп до 1900 лв (с ДДС)-ПРЕПОРЪКИ?
    От valdim във форум Мобилни устройства
    Отговори: 4
    Последно: 25-09-13, 17:21
  3. Кабели, избор и монтаж
    От venci79 във форум Аудиотехника
    Отговори: 46
    Последно: 06-07-11, 20:23
  4. Отговори: 12
    Последно: 08-09-10, 16:48
  5. Препоръки и избор между две конфигурации
    От stancho_75 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 30-10-07, 18:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе