Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 20

Колко често ходите на зъболекар?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #1

    Колко често ходите на зъболекар?

    Имате ли здрави зъбки? Може би се чудите, защо зъбките ви болят? Или венците кървят? Или пък, защо са жълти, черни, кафяви... Какво е онова дългото и космато нещо, дето много хора си го пъхат сутрин и вечер устата?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #2

    Колко често ходите на зъболекар?

    Батка какъв е тоя въпрос бе? те зъби не останаха ти питаш ходим ли на Дзъбар!

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #3

    Колко често ходите на зъболекар?

    Мноого рядко . Е аз си имам здрави зъби , а и четката редовно шари напред назад [:D]

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #4

    Колко често ходите на зъболекар?

    Батка, каква е тази анкета бе. Уаааах. Гадост. Да не прокарваш нова паста за зъби????

    Зъболекар. При него ходим само когато никъде другаде вече не ме щат докторите.

    Той има пили и клещи и един крик, с който вади мъдреци. Също така пила и чукче.

    Пари, боли, боцка, смъди и всички са с едни големи сатъри и навсякъде има кръв.

    Там не е хубаво, нито здравословно да се ходи Място за неподправен мазохизъм.

    Но ако на някой толкова много му се ходи, е, да е жив и здрав. Хората са го казали: трай бабо за хубост

    <font size="1">Между нас казано... Беее. Полезно е, добре е. Венците и зъбите бързо рефлектират върху лимфната система, а оттам и на цялото тяло, ама. Елате ма накарайте да ходя да ме чопли.</font id="size1">

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    8
    #5

    Колко често ходите на зъболекар?

    Зъболекар ... хубаво място, поне веднъж на 6 месеца ако мога и по-често, но ... зъболекарката ми е в друг град и малко трудно ...


  7. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #6

    Колко често ходите на зъболекар?

    Ходете редовно на зъболекър, за да не замените емайла с метало-керамика []

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #7

    Колко често ходите на зъболекар?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ходете редовно на зъболекър, за да не замените емайла с метало-керамика []



    <div align="right">Originally posted by sorrowsad*-*23/06/2004*:* 00:12:17</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    ....... която е по - устойчива и не хваща кариеси [:D][:D][:D]

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    190
    #8

    Колко често ходите на зъболекар?

    Абе, напоследък ходя все по-4есто. Незнам защо, ама имам пломби на по 10 години и не са мръднали, а такива по-скорошни ги сменявам през 5-6 месеца. Тия гадове зъболекарите сигурно наро4но слагат по-нека4ествен материал, за да ходим по-4есто, нали и те са хора и трябва да се наядат[:D]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Колко често ходите на зъболекар?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Абе, напоследък ходя все по-4есто. Незнам защо, ама имам пломби на по 10 години и не са мръднали, а такива по-скорошни ги сменявам през 5-6 месеца. Тия гадове зъболекарите сигурно наро4но слагат по-нека4ествен материал, за да ходим по-4есто, нали и те са хора и трябва да се наядат[:D]



    <div align="right">Originally posted by badboy*-*23/06/2004*:* 22:47:09</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    За да ти направят една пломба с наистина качествени материали ще ти излезе доста скъпо. Има зъболекари, които работят само с такива, но взимат мин. 100 кинта на пломба.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #10

    Колко често ходите на зъболекар?

    Абе Слънце, не искам да влизам в спорове, ама имам доста познати стоматолози и за такива материали за ПЛОМБА, дето струва 100лв. не съм чувал.

    Освен ако не слагат 30-40 за работа.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #11

    Колко често ходите на зъболекар?

    Просто си опресни познанията, явно скоро не си говорил с твоите познати, или пьк те ти дават цени "като за приятел"[8D]



    EDIT: Уточнението ти е в правилната посока...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    86
    #12

    Колко често ходите на зъболекар?

    За съжаление въпроса си е доста сериозен, това да отидеш на стоматолог е рядко явление в БГ. Пък и ако се ходи редовно няма да има кариеси, няма да има пломби и .т.н.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    32
    #13

    Колко често ходите на зъболекар?

    Малко се ходи на зъболекар в БГ ... Хората си дават парите за глупости, например вече сулЮ и пулЮ вади ГеСеМе за 600+ лв. ама за зъболекар пачка нямало... Въпрос на култура, а и бъзе малко има[xx(]

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #14

    Колко често ходите на зъболекар?

    Аз ходих преди 2 седмици. ;-)



    Между другото цената ми е съвсем "прясна" 40 лв. металокерамика. Кабинета е на "5-те кьошета".

  18. Novice
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    1
    #15

    Колко често ходите на зъболекар?

    [quote][quote]Абе, напоследък ходя все по-4есто. Незнам защо, ама имам пломби на по 10 години и не са мръднали, а такива по-скорошни ги сменявам през 5-6 месеца. Тия гадове зъболекарите сигурно наро4но слагат по-нека4ествен материал, за да ходим по-4есто, нали и те са хора и трябва да се наядат[:D]



    ами явно не пападаш на добри. аз си ходя само при един от няколко години и каквото е направил си е както трябва и няма мърдане

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 43
    Последно: 05-08-13, 23:01
  2. Колко често играете компютърни игри?
    От Sitron във форум Анкети
    Отговори: 17
    Последно: 20-05-06, 12:45
  3. Колко често го правите... ...не Ремонта!!!
    От king_pin във форум Анкети
    Отговори: 7
    Последно: 10-05-04, 04:23
  4. Ходите ли на Фитнес???
    От king_pin във форум Анкети
    Отговори: 76
    Последно: 30-04-04, 15:42
  5. Колко често правите Upgrade?
    От Lazy Dog във форум Общ - хардуер
    Отговори: 17
    Последно: 29-11-03, 00:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе