Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Харесвате ли рожденния си ден?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #1

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Искам да ви попитам , какво мислите за рожденния си ден. Какви мисли ви спохождат на този ден. Правите ли някаква равносметка или си казвате каквото били - било , и каквото ще стане - ще стане и го приемате като съвсем обикновен празник.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    134
    #2

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Подаръци , поздравления , купон - много е готино , веселя се и не му мисля.



    по-добре живей, отколкото да гледаш как протича живота на другите[}]


  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    Харесвате ли рожденния си ден?

    бира, купон, водка, бира, купон, водка, бира, купон, водка... [:D]

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #4

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Абе не се чувствам комфортно. Отдавна ми е писнало да слушам едни и същи (никога несбъдващи се) поздравления четиридесет или петдесет пъти за един ден. Но въпреки това обикновено вечер като събера приятелите, ми става приятно.

  6. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #5

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Не си го харесвам. Минавам само с един подарък за коледа и рождения ден. Кофти[:D]

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    2
    #6

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Не знам харесвам ли го, харесва ми да получавам подаръци.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #7

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Харесвах го до 18 си годишнина.

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Харесвате ли рожденния си ден?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Харесвах го до 18 си годишнина.



    <div align="right">Originally posted by DoHKuXoT*-*21/01/2005*:* 17:59:50</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ... и така вече няколко години подред, нали? []



    за мен рожденият ден е ден като ден. вминанието на другите го прави по-специален!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #9

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Това е най-специалния ден, най-изненадващия заради подаръците, най-веселия заради вечерта, най-мързеливия - никой не те кара нищо да правиш, най-готиния - всички ти говорят и пожелават страхотни неща и най-вече - всяка изминала година адски гордо се поздравявам за това, което съм постигнала и най-вече, че съм жива и здрава и почва нова прекрасна година от живота ми, в която ще ми се случат хиляди страхотни неща[:D][^][Yeah!][:P]

  12. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #10

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Че как да не го харесвам нали е само веднъж в година...черпнята е яка винаги![:D]

  13. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #11

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Абе как може да не си харесвате рождения ден

    Аз винаги се размазвам супер яко, с всичките си приятели на куп. Просто не можем всички да се събираме толкова чест, за това повода е важен и винаги става весело. С две думи - яко парти

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #12

    Харесвате ли рожденния си ден?

    С или без рожденният си ден - човек остарява. Факт. Страшна мисъл измъдрих, няма що... []



    Моят рожден ден си го харесвам. Макар, че от 3 години братята "хамериканци" хич не го харесват. Проблемът си е техен. Аз съм се родил доста преди да срутят Търговския център. И денят за мен си е винаги щастлив, защото е специален за мен. []




  16. Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    119
    #13

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Аз си харесвам рожденния ден.. Наистина човек така или иначе остарява.. що трябва да си разваля настроението мислейки за това - наслаждаваш се на живота и това е... Стараеш се да измъкнеш от него колкото се може повече, за да си кажеш един ден - "Ей, добре живях.."

    Човек трябва да си дава равносметка винаги и да не дреме лениво...

    Един живот живеем, нали! Защо да го пропиляваме в мислене на тва колко е гаден света! НЕКА МИСЛИМ КОЛКО Е ХУБАВ... Нека мислим колко неща сме постигнали, а не колко неща не сме постигнали.. нека мислим колко неща имаме, а не колко нямаме.. Нека помислим кого можем да направим щастлив като му се усмихнем и му кажем "Добро Утро!", а не на кого да си изкараме умората от тежкия ден...

    [][]

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    21
    #14

    Харесвате ли рожденния си ден?

    <font color="orange">Mod. EDIT Sunny: От теб се иска конкретен отговор на въпроса!</font id="orange">

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #15

    Харесвате ли рожденния си ден?

    Аз пък на 27,06 имам Рожден ден и много си се кефя.

    Не ми е заради подараците, а заради вниманието, което отделят толкова много хора за моя милост, даже и за един ден да е

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Какъв жанр книги харесвате?
    От FearMe във форум Книги
    Отговори: 93
    Последно: 11-04-23, 11:53
  2. Харесвате ли пушещите жени?
    От roumen68 във форум Анкети
    Отговори: 46
    Последно: 03-07-10, 05:44
  3. Отговори: 1
    Последно: 21-06-06, 20:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе