Страница 1 от 9 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 129

Анкета за изборите /само за сеткомци/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #1

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    Като една малка общност в една по-голяма и ние имаме право на мнение!

    Защо да не го изкажем - няма вече ДС или КГБ или ЦРУ.

    Нека си кажем - от нас зависи. От мен - едва ли, но може би - от вас![]

    За мен правото на избор - това , което вече имате е постигнатата цел.

    Не оставяйте колата на пътя. Добавям само, че право на глас имат членовете на форума. Благодаря за забележката на когото трябва!

    Разбира се, че няма никакво значение кого предпочитате - изборът е ваш!

    Важно е да предпочитате - но и това не е фатално (придобива се).

    Успех и благодаря за участието - обещавам да не го споделям с никого. Правя го за нас - като вътрешно допитване и нямам никакви други задни помисли. И така може, нали - защо не)



    //не знам дали трябва да се допълват другите партии - не съм ги пренебрегнал, но не мисля да правя ферман

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #2

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    Не знам точно кои са всички участници и за това

    съм включил основните играчи ( според медиите)

  4. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #3

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    Хубава анкета. И на мен ми е любопитно на къде клонят везните в обкръжението от ИТ ориентирани млади хора.

    Надали някой ще се учуди от факта, че аз все още нямам никаква ориентация за кого да гласувам. Навярно много от вас са поставени пред същата дилема. Едно е сигурно обаче. Напук на негативните политически разсейки и блудкавите предизборни програми, не почиващи на здрава плодотворна почва - АЗ ще гласувам. Дали времето до 25-ти ще ми стигне, за да направя своя избор и обоснова причините за него пред себе си, не знам.

    Няколко мандата подред не съм подавала своя глас в предизборните урни и съм оставила всичко на реката, повличаща всеобщото течение. Но този път категорично съм заявила пред себе си, че ще променя своята вътрешна политика - дори и това в последствие да не ми донесе удовлетворяващ резултат.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    294
    #4

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    В анкетата няма посочена "Атака", а аз гледайки публикациите във вестниците през последните дни (остро насочени срещу "Атака") оставам с впечатление, че според истинските (тези които ние не виждаме) социологически проучвания движението ще бъде една от големите изненади.



    А относно гласуването предлагам да се сложи и едно Други - различни от сега кандидатиралите се. Аз независимо от сравнително големия ми жизнен опит не мога да преценя кой ще ме излъже най-малко (защото според мен това е най-доброто което можем да постигнем гласувайки) за да гласувам за него.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    Ето списък на партиите и коалициите, които са регистрирани за участие в Избори'2005:



    Партии и коалиции, регистрирани за участие в "Избори 2005". Под тези номера политическите сили ще фигурират в интегралната бюлетина:



    1. Федерация на свободния бизнес "Съюз България"

    2. Политическа партия "Движение Напред, България"

    3. Коалиция "За България"

    4. Съюз на националното достойнство "Гранит"

    5. Политическа партия "Камара на експертите"

    6. Политическа партия НДСВ

    7. Коалиция "Достойна България"

    8. Политическа партия ДСБ

    9. Коалиция "Да живей България"

    10. Политическо движение "Евророма"

    11. Коалиция на розата

    12. Коалиция БНС

    13. Политическа партия "Новото време"

    14. Коалиция "Национално обединение Атака"

    15. Политическа партия "Федерация за активно гражданско общество" (ФАГО)

    16. Политическа партия "Обединена партия на пенсионерите"

    17. Политическа партия ДПС

    18. Българска християнска коалиция

    19. Коалиция ОДС

    20. Политическа партия Народняшка земеделска партия "Никола Петков"

    21. Политическа партия Партия на свободните демократи

    22. Политическа партия "Роден край"


  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    Къде е "Атака" ?[:D]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #7

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    Ще се опитам да сложа всички, но едва ли е възможно.

    поне по-сериозните



    И не може ли текущо? - примерно "Коалиция за розата" или "Съюз на свободомислещите главанаци"...

    Знам ли ...[] За мен са еднакви...

  10. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #8

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    хехехе



    дайте да гласуваме за ДПС.



    всички други са цигани(и лъжат като цигани)...




  11. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #9

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    а пък росен димов и другите "мекащи" сценаристчета са долни леви амбрияжи...

    <div align="right">Originally posted by Zaphod B*-*17/06/2005*:* 23:40:12</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Защо така бе джанъм, за помияра костов ли ти дожаля??

    Аз ще гласувам за НДСВ Да го д... всеки който не одобрява това! :-)

    <font color="blue">@Zaphod B - след като си го гледал и ти, станаха 1.5м+1 лумпена...така настървено пишеш, че май зомбирания си ти...препоръчвам ти "Шлемник" - успокоява и сваля кръвното...от сибир :-)</font id="blue">

  12. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #10

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    а пък росен димов и другите "мекащи" сценаристчета са долни леви амбрияжи...

    <div align="right">Originally posted by Zaphod B*-*17/06/2005*:* 23:40:12</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Защо така бе джанъм, за помияра костов ли ти дожаля??



    <div align="right">Originally posted by skynet*-*17/06/2005*:* 23:52:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ей, тъкмо го делнах и ти го запази за историята..[:D]



    карай да върви - така да е.



    по въпроса - не ми дожаля за иван костов - дожаля ми за 1.5 милионната лумпенска аудитория на шоуто(аз го гледах по стечение на обстоятелствата) която ще е супер объркана и която в продължение на следващите шоута ще бъде зомбирана да гласува за този който е платил най-много на трифонов....



    <font color="orange">добавено</font id="orange">



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> <font color="blue">@Zaphod B - след като си го гледал и ти, станаха 1.5м+1 лумпена...така настървено пишеш, че май зомбирания си ти...препоръчвам ти "Шлемник" - успокоява и сваля кръвното...от сибир :-)</font id="blue">



    <div align="right">Originally posted by skynet - 17/06/2005 : 23:52:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    а пък ти пишеш така все едно, че си от "мекащите"...




  13. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #11

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ще се опитам да сложа всички, но едва ли е възможно.

    поне по-сериозните



    И не може ли текущо? - примерно "Коалиция за розата" или "Съюз на свободомислещите главанаци"...

    Знам ли ...[] За мен са еднакви...



    <div align="right">Originally posted by Wise - 17/06/2005 : 23:14:01</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Още веднъж - не се обиждайте ако съм пропуснал нещо.

    Аз не можах даже и да гласувам - нямам никакви амбиции и т.н.

    Резултатите от анкетата всеки да си ги ползва както пожелае.



    Успех!

  14.  
     
  15. Gadget
    Guest
    #12

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    Ае стига с тая политика бе... и тук ли? ..... една година се опитвам да се отърва да ми се промива мозъка... деба хич не ми се искаше да науча сегашното разпределение на партиите и новите им имена, като 90% от членуващите в тях и водачите им са едни и същи управляващи България от 15 години.... има една поговорка: "Вълкът козината си мени, но нрава си не" е напълно на място...

  16. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #13

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    аз се колебая все още между НДСВ и Новто време, ама да видим.

    Но най-много ме боли, като чуя някоя бабка, да ми се изцепи, че щяла да гласува за БСП, щото щели да качат пенсиите и пак всичко щяло да е безплатно.



    Ма те хората отдавна са казали - прост народ, слаба държава. Жалко само че се мъчим тука и се трудим, за да ни се качат накрая пак на главата хора, които от 15 години все едни и същи ги серат с извинение.

  17. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #14

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    "Атака"aaaaaaaaaaaaaaaaa N14 Yes

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    301
    #15

    Анкета за изборите /само за сеткомци/

    Е в крайна сметка някой ще ми разясни ли каква партия/коалиция е "Атака" че нещо много патриотично ми звучи . . .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 9 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 24
    Последно: 26-04-16, 11:47
  2. Отговори: 144
    Последно: 24-02-07, 02:26
  3. Али Баба и 40-те Сеткомци
    От ru-boy във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 39
    Последно: 15-12-04, 10:12
  4. Леко празнуване на сеткомци
    От fori във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 19-06-04, 20:02
  5. Готварската Книга на Сеткомци :>)))
    От D3BEP във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 03-03-04, 01:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе