Вижте резултатите от анкетата: Кой има повече доводи в разразилия се скандал?

Гласували
59. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Булсатком

    41 69.49%
  • bTV

    6 10.17%
  • И двете фирми бъркат в позициите си

    12 20.34%
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 86
Like Tree10Одобрявам

Bulsat vs bTV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #61

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Това с издънката е пълна глупост. Те си ги подменяха безплатно далеч преди тази история. А наче ако някой си мисли, че в БТВ всичко е чистичко и бяло....

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #62

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от nedev Виж публикацията
    ......
    Сега пък имали още една издънка - давали безплатно HD приемник, ако си оттеглиш молбата за отказ от договор, вследствие на спирането на BTV и TV7 :D , което естествено е подразнило много лоялните им клиенти - те нищо не получават
    Е как може да се вярва на подобни измишльотини???????
    Та нали ако направят такъв ход всички останали ще си подадат молби за отказ, за да получат безплатните приемници!

  4. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #63

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Е как може да се вярва на подобни измишльотини???????
    Та нали ако направят такъв ход всички останали ще си подадат молби за отказ, за да получат безплатните приемници!
    А защо трябва да са платени ? да погледнат конкуренцията в това отношение , дори сатБГ май нямат SD

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #64

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Там има твърде голяма бройка СД приемници натрупана през годините и за подменянето с ХД СТБ се искат доста бройки , които доскоро просто липсваха .

    п.п. Ама пак не пишем в правилната тема .

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #65

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    А защо трябва да са платени ? да погледнат конкуренцията в това отношение , дори сатБГ май нямат SD
    А кой твърди обратното??? Всъщност май не съм убеден какво точно искаш да кажеш....
    Би ли си доразвил тезата?

  7. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #66

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    А кой твърди обратното???
    Извинявай , но така го разбрах .
    А и ти си разбрал за какво става на въпрос , за HD приемници - трябва да ги дават на всеки който заяви такъв дори и да не плаща такива програми . Аз ползвам 4ти приемник на пакет който се плаща абсолютно всичко и ме е яд че не отидох и аз да се развикам - преди ми искаха 60 лева .

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    67
    #67

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Повервай ми така е.Опит с роднини ми показа, че простотията си е на лице.Уж много загрижени за абонатите, ама по-загрижени за едни, отколкото за други.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #68

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Извинявай , но така го разбрах .
    А и ти си разбрал за какво става на въпрос , за HD приемници - трябва да ги дават на всеки който заяви такъв дори и да не плаща такива програми . Аз ползвам 4ти приемник на пакет който се плаща абсолютно всичко и ме е яд че не отидох и аз да се развикам - преди ми искаха 60 лева .
    Интересна теза! "Аз не мога да плувам, ама искам и на мен да ми дадат плавници, защото дават на плувците, които плащат за басейна"

  11. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #69

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Както казах по горе , абонамента е фул
    / пакет СТАНДАРТЕН + пакет ПРЕМИУМ + HBO + HBO HD + HBO Comedy21.80 лв./ - за плувци


    А кажи как да гледам това

    Честота: 11 012
    Поляризация: Вертикална
    Символи: 30 000
    Корекция на грешките: 3/4
    Формат: DVB-S2 8PSK MPEG 4
    Кодиране: Bulcrypt
    Да им дам 60 лева

    ПП. А , ама той вече е 68 лева :D
    Този пост е редактиран от jonov; 29-01-13 в 09:52.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    67
    #70

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Lupus аз знам, че мога да плувам, но явно булсат си мислят, че абонатите им са риби.Не мога да разбера, защо защитаваш тезата си без да погледнеш, какво ти пише и отсрешната страна.
    П.С.Я колко интересно и темата във форума им е изтрита за втори път - липса на цензура, както винаги.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #71

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Lupus, това е стара практика в Булсат, която и аз не разбирам защо я защитаваш. Дава се по един HD приемник, за втори и следващ се иска доплащане.
    Тук се получава проблем. Аз, както и много други абонати плащаме висок пакет, част от програмите на който не могат да бъдат хванати с SD приемник. За всеки допълнителен приемник плащам таксата, определена от Булсат като поп. И въпреки това, на втория ми приемник, който е SD и Bulsat не желае да смени безплатно не получавам пакета, за който плащам.
    За теб е правилно да си доплатя за приемник, който да ми осигури пакета, за който си плащам, за мен не е правилно и е извиване на ръце...
    ПС - Тази тема не е за тук, а за другата Булсатска...
    Преди правехме обратното - пишехме за спора БСК- БТВ в другата тема, сега това
    jonov одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #72

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Не става дума за защита на Булсатком или който и да е! Става дума за принципи! Всяка фирма има някаква търговска практика. И доколкото няма изкуствено въвеждане в заблуда на клиента, това си е нейно право. А правото на клиента е да реши дали това му изнася или не, дали ще купи стоката, която му се предлага ПРИ ТЕЗИ УСЛОВИЯ или не. Нарича се "право на информиран избор". И са ми много смешни и наивни приказките: "Ама защо те не правят така както на мен ми се иска?"
    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Lupus, това е стара практика в Булсат, която и аз не разбирам защо я защитаваш. Дава се по един HD приемник, за втори и следващ се иска доплащане.
    Тук се получава проблем. Аз, както и много други абонати плащаме висок пакет, част от програмите на който не могат да бъдат хванати с SD приемник. За всеки допълнителен приемник плащам таксата, определена от Булсат като поп. И въпреки това, на втория ми приемник, който е SD и Bulsat не желае да смени безплатно не получавам пакета, за който плащам.
    За теб е правилно да си доплатя за приемник, който да ми осигури пакета, за който си плащам, за мен не е правилно и е извиване на ръце...
    ПС - Тази тема не е за тук, а за другата Булсатска...
    Преди правехме обратното - пишехме за спора БСК- БТВ в другата тема, сега това
    Таксата за допълнителните приемници еднаква ли е тази за първия приемник?
    Този пост е редактиран от Lupus; 29-01-13 в 11:58.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #73

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Това вече е дървена философия...
    Никой не е твърдял, че БСК са задължени да раздават HD приемници без пари. Просто се обсъжда решението в момента да ги дават без пари на куцо и сакато, а не на най-лоялните си клиенти.
    Естествено, нищо не им пречи да го правят и затова го правят.
    Както и нищо не пречи на мен или на друг потребител да не му допада тази практика.

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #74

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Това вече е дървена философия...
    Никой не е твърдял, че БСК са задължени да раздават HD приемници без пари. Просто се обсъжда решението в момента да ги дават без пари на куцо и сакато, а не на най-лоялните си клиенти.
    Естествено, нищо не им пречи да го правят и затова го правят.
    Както и нищо не пречи на мен или на друг потребител да не му допада тази практика.
    Първо - има ли потвърждение, че това е вярно??? (виж пост #62)
    Второ - не ми отговори на въпроса: "Таксата за допълнителните приемници еднаква ли е с тази за първия приемник?", за да мога да ти отговоря аргументирано.
    Да не се окаже после, че обсъждаме една умишлено пусната "партенка".

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #75

    Отговор: Bulsat vs bTV

    При така зададени въпроси мнението ми е, че не търсиш отговори, а поддържаш желанието си за спор.
    Естествено, че таксата за следващ приемник не е като таксата за първи. Оставаше и да е. Аз се оттеглям от дискусията.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Quarto, Bulsat или ..?
    От knopp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 13
    Последно: 23-01-13, 20:31
  2. Качество картина SD/HD при Bulsat, Vivacom,Megalan, Blizoo
    От koko_k във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 5
    Последно: 02-06-12, 19:11
  3. ITV, Bulsat, Estnet?
    От kod във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 20
    Последно: 02-02-11, 08:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе