Вижте резултатите от анкетата: Кой има повече доводи в разразилия се скандал?

Гласували
59. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Булсатком

    41 69.49%
  • bTV

    6 10.17%
  • И двете фирми бъркат в позициите си

    12 20.34%
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 86 от общо 86
Like Tree10Одобрявам

Bulsat vs bTV

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    156
    #76

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Е сега за да върнат своите клиенти обратно, казвате, че предлагат безплатно ХД приемници. А за лоялните им клиенти би трябвало два да дават. Предлагам тези лоялни клиенти да отидат в офиса им и да искат и те такъв приемник, ако им откажат да поискат молба за отказване от услугата им.

  2.  
     
  3. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #77

    Отговор: Bulsat vs bTV

    То... това е дразнещото. Че се налага да ходиш и да искаш. Вместо да звънят каки и да ти предлагат това или онова за да замажат гафа, който направиха.
    По време на скандала тези юнаци не се сетиха да ми пуснат единственото, за което не си плащам - Cinemax. Трябвало да се обадя и да... помоля да ми го пуснат. Шантава работа е мениджмънта на Булсат в момента според мен.
    Аз твърдо съм решил да ги оставя на сухо няколко месеца, днес ще конфигурирам още един iptv сет топ и ще изчакам 5-6 месеца да видя с какво биха ме вдъхновили да започна пак да им давам по 30-ина лева.
    То всъщност, досега основния коз на Булсат беше TV+ и мачовете на БГ отбори, които не можеха да се гледат другаде, предполагам най-лесния начин да ме върнат е да се опитат пак да купят правата на БГ отборите в европейските турнири есента.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    5
    #78

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от Еди Виж публикацията
    Е сега за да върнат своите клиенти обратно, казвате, че предлагат безплатно ХД приемници. А за лоялните им клиенти би трябвало два да дават. Предлагам тези лоялни клиенти да отидат в офиса им и да искат и те такъв приемник, ако им откажат да поискат молба за отказване от услугата им.
    Оплетоха се и затънаха покрай целия скандал - все пак имаха разговор с министър, проверки от НАП и икономическа полиция, много хора си отидоха от тях, и сега предприемат някакъв отчаян ход......
    И аз ще си пусна молба за отказване, и ще си чакам компенсацията, затова че заради укриванията и схемите им цял месец нямах национална телевизия и още няколко програми... Пък ако дадат HD приемник и спрат с измамите може и да си помисля...

  5. abv
    abv е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    459
    #79

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Вчера платих за два месеца - февруари и март. Бяха споменали за някаква отстъпка, но си ми взеха пълна такса. Не става въпрос за 1 лев, а за принцип. Майка ми гледа само бтв и е потърпевша, защото си изтърва сапунките.

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #80

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Не става дума за защита на Булсатком или който и да е! Става дума за принципи! Всяка фирма има някаква търговска практика.
    Тук си много прав , Близу е на същото или подобно дередже :D направих си устата когато преподписах договора че каката по телефона ми е казала да ми подменят приемника с HD / което естествено си го измислих / не че го гледам - ама да има - и естествено , мацката от офиса ми каза че КАКАТА си е спестила да ми каже че се заплаща 59 лева навярно защото не предлагат безплатни HD програми а аз съм на пакет 80 канала - без HD .
    Аз си използвам собствен модул , но който реши да гледа цифрова от Близу или Булсат ще гледа аналог през скарт или плаща като ПОП 60/70 лева

    ПП. Верно много оплетохме темите - ами да ги съберат , то сагата свърши :D

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,578
    #81

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Не знам за какви "молби за напускане" говорите :rolleyes: - при Булсат просто спираш да плащаш .

  8.  
     
  9. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #82

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Дам, и на мен ми направи впечатление това с молбите. Аз лично просто няма да отида да платя в края на месеца, нищо повече не смятам да правя...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    12
    #83

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от abv Виж публикацията
    Вчера платих за два месеца - февруари и март. Бяха споменали за някаква отстъпка, но си ми взеха пълна такса. Не става въпрос за 1 лев, а за принцип. Майка ми гледа само бтв и е потърпевша, защото си изтърва сапунките.
    И аз се учудих, но и при мен нямаше помен от компенсация. Мисля да си пусна жалба до Комисията за защита на потребителите - не може първо да обещават, че ще дават някакви стотинки, а после да се направят на ударени. Естествено, че не ни е за стотинките, но я ги сметнете по броя им абонати. Ако са се държали толкова " уважително" и с ТВ7 и БТВ разбирам откъде е тръгнал скандала.
    И между другото - говориха за обезщетение от сорта на 70стотинки - левче най-много. А преди това твърдяха, че само за битиви били плащали по минимум 2лв. на абонат?! Излиза, че дори да ни бяха върнали "златното" левче, пак е оставала разлика за някого.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,578
    #84

    Отговор: Bulsat vs bTV

    До колкото се сещам начина на обезщетение трябва да се заяви при заплащане на таксата и избора беше (май) 1 лв или НВО пакета (за тия с "премиум" и "ХД") или "премиум + ХД" за тия със "стандарт" .

  12. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #85

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Дам, и на мен ми направи впечатление това с молбите. Аз лично просто няма да отида да платя в края на месеца, нищо повече не смятам да правя...
    Някой все още имат договор , не може все пак така да се спира плащането .
    Bulsatcom :: Promo

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #86

    Отговор: Bulsat vs bTV

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Дам, и на мен ми направи впечатление това с молбите. Аз лично просто няма да отида да платя в края на месеца, нищо повече не смятам да правя...
    Това е най-чистата позиция!
    А жалби от типа на "Ама те ми обещаха... " винаги са ме разсмивали....
    Да сте чували приказката "Обещание къща не храни"?

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Quarto, Bulsat или ..?
    От knopp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 13
    Последно: 23-01-13, 20:31
  2. Качество картина SD/HD при Bulsat, Vivacom,Megalan, Blizoo
    От koko_k във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 5
    Последно: 02-06-12, 19:11
  3. ITV, Bulsat, Estnet?
    От kod във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 20
    Последно: 02-02-11, 08:39

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе