Вижте резултатите от анкетата: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

Гласували
86. Не можете да гласувате в тази анкета
  • ГЕРБ

    32 37.21%
  • ДСБ

    10 11.63%
  • АТАКА

    11 12.79%
  • БСП

    8 9.30%
  • ВМРО

    4 4.65%
  • НФСБ

    3 3.49%
  • СДС

    3 3.49%
  • България на гражданите

    2 2.33%
  • Нова алтернатива

    1 1.16%
  • Глас Народен

    3 3.49%
  • РЗС

    0 0%
  • Либерален алианс

    0 0%
  • ГОРД

    0 0%
  • НДСВ

    0 0%
  • Зелените

    0 0%
  • ДПС

    0 0%
  • Модерна България

    0 0%
  • Друг

    1 1.16%
  • Няма да гласувам

    9 10.47%
Отговори на анкетата
Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 200

За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #166

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    само дето негласуващите реално гласуваха за ДПС ,които със смешния си електорат взимат отново около 10% при тази избирателна активност .. щото техните гласуват на 99% ( че и на над 100% )

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #167

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    На всички трябва да е ясно,че Волен няма да направи нищо ,което да не е съгласувано с Москва!От там му и текат паричките!.....При този вариант/ГЕРБ-АТАКА/Боко ще се пазари и надхитря не с Волен а с Москва.....Ако завърти опашката за Белене и на Волен му подсвирнат,ще получи доживотна подкрепа,не просто коалиционна!....Интересен пасианс ще се заподрежда и по оста Москва-Анкара!Ако там решат да понатрият ухилената физиономия на Барозу и оня дебилния Рампой,сеира ще е пълен и дори коалиция БСП-ГЕРБ-ДПС могат да ни натресат!...А ние сме като опитни мишлета,надали за някой представлява интерес пенсията на баба Вана или работното место на току що изкласил висшист!.......

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #168

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от Wise Виж публикацията
    //но май и @Kod трябва да се автомодерира, че нещо доста невъздържено се изказва....//чешит, нагазил в лайната не е в добрия тон....
    Що така?
    Нагазването в лайната е обща характеристика, която никой здравомислещ българин не би оборил.
    Чешит е всичко друго, но не и обидно определение. Единствено, може би преминава рамките на добрия тон "глупаво", но... да кажем ползвам се с преференции, благодарение на добре пласирани подкупи
    ПС - В този ред на мисли - аз също не съм гласувал, просто като негласувал не си позволявам да казвам, че блатото е дело само на гласувалите, общо на всички ни е.
    (Не съм гласувал не само сега - НИКОГА през живота си не съм гласувал за дадена партия - участвам с гласа си само на мажоритарни избори за президент)

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #169

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    всеки е заел своята позиция

    тази на негласуващите е ясна - те са отвратени от всички и са наясно, че купчината боклук в момента има само леко по-различна форма и е с лека промяна на съотношението между различните боклукни компоненти

    интересува ме душевното състояние на гласувалите - на секундата се започнаха прогнози кой с кого ще се коалира, кой какво ще лапне, кой кого ще подкупи...
    Аз направих каквото зависи от мен като упражних активното си избирателно право.Направих всичко което зависи и не съжалявам.Друго не може да се направи.

    От тук нататък това което остава е да си упражнявам пасивното избирателно право, а желаещите да избират да избират.С това мога да помогна на България.

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #170

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    В момента гледам пресконференцията на служебното правителство и виждам следното: умореност и професионализъм. Не мога да не съпоставя това с истерията и простотията от последните няколко дни и седмици на т.н. парламентално представени партии, които се надпредварваха се да се заливат с лайна до ранни зори. Как не разбраха тия олигофрени, че междупартийните им войни вече никого не го интересуват. Хората са гладни, не виждат бъдеще и вече еднакво мразят всички...

    @Kod - сдържай се малко, не съм ти виновен за изборите които ти и останалите сте направили. Просто аз съм по "так-так" и не съм толкова ерудиран като @FearMe, който виждам ти го е обяснил много добре. Да не говорим, че защо смяташ, че ако бях гласувал то щях да гласувам за твоята партия или коалиция?! И че бих променил резултатите. Когато 50% от хората са гласували в пропорции 30,25,10,8 се приема, че и другите 50 биха гласували по същия начин. Теория на вероятностите и психология на тълпите. И екпериментите правени само го доказват. Фирмите за социологическите проучвания именно на тази база си вадят хляба. Както виждаш познават доста добре и то без да са се допитали до 7 милиона един по един. Затова не приемам, че ние негласувалите сме оказали някакво съществено влияние на избора на България. Уважаваните от теб стари партии го знаят това, затова разчитат на скандали и "невероятни" разкрития и то ако може в последния ден преди изборите за да изманипулират групата на негласуващите които бегом да се впуснат и да накажат мръсника.....но този път не проработи. И вече никога не трябва да проработва. Отделно в случая вота показва, че повече от лъжливия бодигард от Банкя хората ненавиждат Станишево-Доганската клика. И тук са моите адмирации.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 13-05-13 в 23:45.

  7. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #171

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Според мен негативно. Сидеров мисля, че му е най-добре в опозиция. По-вероятно за него е според мен да клекне на Боко ако Герб+Атака вземат 121 гласа.
    Не виждам аз как ще има правителство с този парламент.
    Ако резултатите се променят до 121 гласа за БСП-ДПС - ще има. Ако не - избори септември и нови милиони изпукани без смисъл.
    Предполагам може да има игри и със сериозни подкупи. Не е толкова трудно да убедиш 1-2-ма от която и да е партия да станат бързо, бързо независими. А те ще решат на първо време назряващите проблеми с невъзможност за съставяне на правителство.
    Ясно, че който се отлюспи няма да го бъде вече в политиката, но... зависи какво предложение ще получи.


    Мисля, че е по-добре да се похарчат няколко милиона, отколкото няколко милиарда!!Важно е дали ще се строи Белене!! мноооого важно! Но май са го решили вече....
    По-добре избори наесен, от милиарди в дупка...
    Така си мисля аз - други може друго да мислят!

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #172

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Аз направих каквото зависи от мен...
    извинявай, че теб цитирам, но просто ти пръв го изрече

    ето това е измиването на ръцете

    чрез тази мантра отговорността е свалена от гласоподавателя, той се отказва от заемането на критична позиция и оставя съдбата си в ръцете на избраниците

    е, избраниците са боклуци, това е неоспоримо

    ето оттук нататък трябва да продължи диспутът "гласували <-> негласували"

    имат ли право гласувалите да съдят негласувалите, след като вторите са отказали да свалят отговорността от себе си, делегирайки я на някого, когото не харесват?

    нямам против всеки да заема своята си позиция, но когато някой се опитва да ми търси сметка и да ми вменява отговорност, която аз съм поел по свой, не-противозаконен начин, поне трябва да се аргументира смислено

    отново задавам въпроса към гласуващите:

    вие за това ли гласувахте?
    (задкулисни игрички, отлуюспване, подкупи, преразпределяне и т.н., и т.н....)

  10. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #173

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Ами аз гласувах за това - да има държавност!
    Резултатите от вота са плачевни, според моето мвиждане, но това е - демокрация в България!
    Няма да ме откажат - това е! Ще гласувам, докато може / че май в Северна корея не може...)

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #174

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    @Kod - сдържай се малко, не съм ти виновен за изборите които ти и останалите сте направили.
    Да не говорим, че защо смяташ, че ако бях гласувал то щях да гласувам за твоята партия или коалиция?!
    Хмм... отдавам последните ти постове на тежък алкохолен уикенд
    Първо гласувалите ти виновни за дереджето, после конкретно и аз. Съветвам те да четеш по-внимателно написаното - в поста над твоя съм споменал, че никога през живота си не съм гласувал за партия, което напълно обезсмисля написаното от теб

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #175

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Странно същества сме българите, от девет дерета вода ще донесе за да докаже колко безсмислено е гласуването, а аз се надявам освен елементарният акт на избор, същите тези мои съграждани всекидневно да отстояват правата си и непрестанно да изискват от тези на които е дал властта, и не само от тях.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #176

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Фирмите за социологическите проучвания именно на тази база си вадях хляба. Както виждаш познават доста добре и то без да са се допитали до 7 милиона един по един.
    Зависимостта е обратна. С техните "прогнози" те насаждат определени нагласи сред избирателите. Нещо от сорта, че този или онзи ще вземе 2-3% и ти решаваш да не си опропастиш гласа и гласуваш /примерно/ за ГЕРБ защото си твърдо против комунягите и не си ментално разстоен да се вържеш на Волен.
    Не знам колко пъти прочетох по форуми и чух от мои познати, че няма да гласуват за ДСБ/СДС/Кунева, а за ГЕРБ по тази причина.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #177

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Не е баш така Лазарус. На мен не ми оказват влияние соц. агенции както и на много други хора които познавам. Ако партия Z ме е убедила, че ще работи за държавата ако ще да е на 10 място ще отида да си дам гласа за нея. Нещо друго ме яде от снощи, защо на <18 годишните им е забрането на участват в избори, а именно ТЕ са тези които ще плащат сметките на бъдещите правителства докато в същото време 65>, които са в залеза на своя живот, не участват в производство на блага нито участват дейно в обществения живот имат право да дадат своя глас на БСП, 80%+ от избирателите на който са на възраст над 50-60. ( според статистиката от вчера ).
    Значи това ако съм 17 годишен здраво ще се обидя!!!!
    Този пост е редактиран от Tommorow; 13-05-13 в 18:13.

  16. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #178

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Аз и затова споделях една идея да се въведе ограничение над определена пределна възраст да не се гласува - по простата причина, че избора е за бъдещето а не за настоящето! Нека си го избират младите... Получава се война между поколенията и за жалост страдат най-много нашите наследници....

  17. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #179

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    И виждах как татрузят вчера баби/дядовци до урните.... унизително е!
    Наистина това трябва - с пенсията да губиш и правото на гласуване!

  18. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #180

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Tommorow,защо ли във Ватикана не избират Папа примерно 25 годишен!?...Млад пич,бъдещето е пред него......Не може и не бива така да се игнорират пенсионерите!Младоста трябва да върви с опита и мъдростта!Виж,неграмотните,мангали и разна друга паплач,ОК,ама да лишиш от право на глас проф. Пантев или д-р Чирков само защото са над 65 години е ...повече от идиотско! И моя и твоя интелект да ги съберат и умножат по 100,пак само може да им дишаме прахта! .....Аз лично бих заложил на тях,а не на някое полуграмотно дрогирано копеле.......

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 24
    Последно: 26-04-16, 12:47
  2. Кои бяха Реал Мадрид ?
    От stenly във форум Спорт
    Отговори: 37
    Последно: 02-05-12, 11:21
  3. Asus- отдавна не са това което бяха !
    От Mr.TECHNO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 17-04-07, 12:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе