Вижте резултатите от анкетата: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

Гласували
86. Не можете да гласувате в тази анкета
  • ГЕРБ

    32 37.21%
  • ДСБ

    10 11.63%
  • АТАКА

    11 12.79%
  • БСП

    8 9.30%
  • ВМРО

    4 4.65%
  • НФСБ

    3 3.49%
  • СДС

    3 3.49%
  • България на гражданите

    2 2.33%
  • Нова алтернатива

    1 1.16%
  • Глас Народен

    3 3.49%
  • РЗС

    0 0%
  • Либерален алианс

    0 0%
  • ГОРД

    0 0%
  • НДСВ

    0 0%
  • Зелените

    0 0%
  • ДПС

    0 0%
  • Модерна България

    0 0%
  • Друг

    1 1.16%
  • Няма да гласувам

    9 10.47%
Отговори на анкетата
Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 200
Like Tree51Одобрявам

За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #151

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    tony34al,този път съм напълно съгласен с тебе!Така е,както и да се въртим все ще ни е вътре!Ама то май и взе да ни харесва!....Мисля си ,че сега е важно как ще си изиграят картите ДПС,за Волен е ясно,от където му идат парите,от там ще му и кажат какво да направи!Местан каза нещо многозначително,в смисъл,че трябва диалог и с тези които няма да са вътре,сиреч партиите неуспели с 4-те процента!.....Совалките ще са интересни и любопитни.....А и Цацаров ще видим до къде ще стигне!......

  2.  
     
  3. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #152

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Двете партии които могат да направят коалиция са само Герб и Атака. Изключвам по подразбиране Герб-Бсп и Герб- Дпс. Тройна коалиция БСП-ДПС-АТАКА е по-малко възможна, а и да стане ще е много нетрайна. БСП-ДПС не събират достатъчно мнозинство. Граждански движения не гласуват в парламента.
    Други ми е чудно. Какво чака Станишев че не си подава оставката. Натам трябва да е канонадата.

  4. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #153

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    Двете партии които могат да направят коалиция са само Герб и Атака. Изключвам по подразбиране Герб-Бсп и Герб- Дпс. Тройна коалиция БСП-ДПС-АТАКА е по-малко възможна, а и да стане ще е много нетрайна. БСП-ДПС не събират достатъчно мнозинство. Граждански движения не гласуват в парламента.
    Други ми е чудно. Какво чака Станишев че не си подава оставката. Натам трябва да е канонадата.
    Правителство ГЕРБ-Атака е малко вероятно, но ако стане, то ще виси на перваза, изправено от една страна срещу силната опозиция на БСП-ДПС и от друга - срещу тълпите от улицата. Нали видяхте снощи какво стана в залата за пресконференции? Вместо пресконференция на ГЕРБ имахме пресконференция на "Улицата". А ГЕРБ и ББ се скриха като мишоци.
    Трябва да се има в предвид и друго - сценария от преди 4г "Ние ще клатим, а вие ще ни крепите топките няма да се случи. Атака ще иска реално участие във властта, че и приемане програмата от 19 точки на Болен Лидеров.
    Странно защо Станишев трябва да си подава оставката??? Ако ГЕРБ не успее да състави правителство, той ще успее и реално ще е победител.
    avenger одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #154

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    ДПС и Атака в коалиция- според мен е абсурдна точно токова колкото и ГЕРБ и БСП! Ако Атака подкрепи или влезе в коалиция с БСП и ДПС то това ще е края на Волен и партията му...
    mikk и raziel66 харесват това.

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #155

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    ДПС и Атака в коалиция- според мен е абсурдна точно токова колкото и ГЕРБ и БСП! Ако Атака подкрепи или влезе в коалиция с БСП и ДПС то това ще е края на Волен и партията му...
    Чакат ни интересни времена! Защото е възможна и следната врътка - Волен не подкрепя БСП и получава правото на третия опит. БСП и ДПС му казват "Да заровим томахавките" и да направим правителство на "Националното единство", но ръководено от Орешарски, а на твоите хора ще дадем 4-5 министерства, от които например 1-2 възлови и ти ще си вицепремиер. Как би реагирал според Вас на такава оферта?

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #156

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Чакат ни интересни времена! Защото е възможна и следната врътка - Волен не подкрепя БСП и получава правото на третия опит. БСП и ДПС му казват "Да заровим томахавките" и да направим правителство на "Националното единство", но ръководено от Орешарски, а на твоите хора ще дадем 4-5 министерства, от които например 1-2 възлови и ти ще си вицепремиер. Как би реагирал според Вас на такава оферта?
    Според мен негативно. Сидеров мисля, че му е най-добре в опозиция. По-вероятно за него е според мен да клекне на Боко ако Герб+Атака вземат 121 гласа.
    Не виждам аз как ще има правителство с този парламент.
    Ако резултатите се променят до 121 гласа за БСП-ДПС - ще има. Ако не - избори септември и нови милиони изпукани без смисъл.
    Предполагам може да има игри и със сериозни подкупи. Не е толкова трудно да убедиш 1-2-ма от която и да е партия да станат бързо, бързо независими. А те ще решат на първо време назряващите проблеми с невъзможност за съставяне на правителство.
    Ясно, че който се отлюспи няма да го бъде вече в политиката, но... зависи какво предложение ще получи.

  8.  
     
  9. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #157

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Странно защо Станишев трябва да си подава оставката??? Ако ГЕРБ не успее да състави правителство, той ще успее и реално ще е победител.
    Най-малкото че губи втори поред парламентарни избори. А това че водиш по точки, основание ли е да се чувстваш победител, независимо че накрая си в нокдаун.

  10. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,305
    #158

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Хе-хе.Коалиция между АТАКА и ГЕРБ няма да има, но ще има управление на ГЕРБ и АТАКА.Просто АТАКА ще подкрепи ГЕРБ при гласуването на правителство предложено от ГЕРБ и след това ще се отдръпне настрани.Ако има вотове на недоверие АТАКА отново ще гласува в ПОДКРЕПА на ГЕРБ.
    Така ще си оправдаят парите хвърлени по изборите, в противен случай отново ще трябва да харчат пари за избори, което АТАКА не искат-те искат да "цоцат", харчиха пари, сега е време 4 година за "цоцане" от властта ...

    КОД е прав, Волен му е най-добре в опозиция, НО просто този път ИСКА и ЩЕ ЦОЦА от властта...
    Този пост е редактиран от justify; 13-05-13 в 13:37.

  11. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #159

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Интересно какво ще се получи ако двойките ГЕРБ-АТАКА и БСП-ДПС имат по 120 депутати.

  12. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #160

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Ama ако Волен се цупи на ГЕРБ може да духа супата...
    При следващите избори (евентуални) ще има доста гласове за дясното!
    Така, че - Бат Бойко дава парици - Волен - взема парици..............Това за мен е трайно правителство..

  13. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,305
    #161

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    Интересно какво ще се получи ако двойките ГЕРБ-АТАКА и БСП-ДПС имат по 120 депутати.
    Някой депутат от БСП, ДПС или ГЕРБ,АТАКА ще "гушне" няколко милиончета и ... "ще премине" на "тъмната страна" която и да е тя.Така ще има 121 дупетати и ще има правителство ...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #162

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Ехоо, гласуващите! Ква стана тя? Избирате си ги същите...що така бре? След толкова ревове по форумите и медиите...що си мислите, че след няколко месеца на новите избори ще се случи нещо по-различно. Отново ще са Пенчо, Генчо, Атанас и Спас които ще теглят чоп кой да се наведе леко срещу заплащане. Ще дръпнат десните кога ме няма. Не разбрахте ли, че цялата тази клика няма да възпроизведе нищо друго освен себе си....Най-добрият избор в момента е да си остане Райков, а всичките други да си ходят в неплатена.
    Този пост е редактиран от Tommorow; 13-05-13 в 14:12.
    avenger одобрява това.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #163

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Не мисля. Никой депутат от БСП или ДПС няма да гушне милиончета.
    Това са партии с история и авторитет, колкото и анти да звучи това на някой.
    Парвенюта с малък умствен багаж от Атака и Герб са заподозряни в подобни бъдещи ходове.

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Ехоо, гласуващите! Ква стана тя? Избирате си ги същите...що така бре?
    Що се пънеш и се цепиш от колектива не мога да разбера.
    Начинът по който си го написал ме навежда на мисли, че гледаш от висотата на пиедестала на умен негласувал, който се присмива на балъците, които са го направили...
    Много глупаво звучи някой чешит, нагазил в лайната толкова, колкото всички други да говори в трето лице и да си въобразява, че неговата реакция е с йота по-добра от тази на останалите джапащи.

  17. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #164

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Ехоо, гласуващите! Ква стана тя? Избирате си ги същите...що така бре? След толкова ревове по форумите и медиите...що си мислите, че след няколко месеца на новите избори ще се случи нещо по-различно. Отново ще са Пенчо, Генчо, Атанас и Спас които ще теглят чоп кой да се наведе леко срещу заплащане. Ще дръпнат десните кога ме няма. Не разбрахте ли, че цялата тази клика няма да възпроизведе нищо друго освен себе си....Най-добрият избор в момента е да си остане Райков, а всичките други да си ходят в неплатена.

    Ами ние, гласуващите, избрахме това положение на нещата, а вие - негласуващите, ги приехте!
    А сега да видим - хи-хи ли ще викаме, или работа ще вършим!
    Лесно е да се гледа сиир, ама трудно е да се прави политика на цяла държава!
    На НАШАТА държава!

    //май сеир се казва

    //но май и @Kod трябва да се автомодерира, че нещо доста невъздържено се изказва....//чешит, нагазил в лайната не е в добрия тон....
    Този пост е редактиран от Wise; 13-05-13 в 14:33.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #165

    Отговор: За кого бихте гласували, ако парламентарните избори бяха днес ?

    всеки е заел своята позиция

    тази на негласуващите е ясна - те са отвратени от всички и са наясно, че купчината боклук в момента има само леко по-различна форма и е с лека промяна на съотношението между различните боклукни компоненти

    интересува ме душевното състояние на гласувалите - на секундата се започнаха прогнози кой с кого ще се коалира, кой какво ще лапне, кой кого ще подкупи...

    вие за това ли гласувахте?

    намирате ли за нормално дори вие, които сте намерили за кого да си дадете гласа, да се примирите с това, че гласът ви е отишъл за тоя, дето клати гората, или чисто и просто приемате, че макар шитнята да е същата, само вие имате право да роптаете и се оплаквате от боклуците

    позицията, от която назидателно клатите пръст "вие не гласувахте, значи не сте съвестни" е същата, ако някой негласувал скокне и каже: "ВИЕ избрахте тези боклуци, ВИЕ сте виновни за погрома над България"

    едно не разбрахте за позицията на негласувалите - те не гласуват не защото не им пука, а защото НЯМА ЗА КОГО ДА СЕ ГЛАСУВА, а аз категорично отказвам да гласувам за боклуци. и гласувал, и негласувал - за мен е едно и също!

    моите пари идват от МОЯ ТРУД, а не от кой е на власт!
    ВСИЧКИ вече се изредиха на власт, моите пари продължават да идват от моя труд. и в моменти на възход, и в моменти на рецесия

    ето защо, не емпирично, а с факти, е доказано, че моят глас не променя нищо - нито за България, нито за мен

    ако някой се е облажил от едно или друго управление - прав му път да гласува!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 24
    Последно: 26-04-16, 11:47
  2. Кои бяха Реал Мадрид ?
    От stenly във форум Спорт
    Отговори: 37
    Последно: 02-05-12, 10:21
  3. Asus- отдавна не са това което бяха !
    От Mr.TECHNO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 11
    Последно: 17-04-07, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе