Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26

Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #16

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    За 600к. в зелено ако трябва и една седмица чисто гол из ТаймСкуеър ше се разхождам.

    Кво ми пука медиите, нали имам кинти

    А и какво като ви наблюдават бе, параноици такива

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #17

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">За 600к. в зелено ако трябва и една седмица чисто гол из ТаймСкуеър ше се разхождам.

    Кво ми пука медиите, нали имам кинти

    А и какво като ви наблюдават бе, параноици такива



    <div align="right">Originally posted by Кайсо*-*11/02/2004*:* 21:39:36</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    утре да идвам да слагам камерите в офиса ти? [:D]

    и един GPS на королата... да не може бегаш [:D][Yeah!]

  4. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #18

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    Ела у нас, ама да носиш и парите!

  5. SAGE
    Guest
    #19

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    Никакъв проблем, защото още на 3..4 ден на "целия свят" ще му омръзне да ме гледа и аз ще си изкарам 2 месеца пълна почивка(но с по $10000 приход на ден).[]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #20

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    Много се замислих преди да отговоря (на пръв поглед наистина си струва). Обаче си представих колко хора ще гледат на мен като на маймуна в клетката в зоопарка или като на опитна бяла мишка. Не че ме бърка особено, но самия факт, че няма да мога да бъда свободен от хорските погледи даже за минутка ме хвърля в ужас. Не, не и не !!!

  7. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    347
    #21

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Никога! Това би променило изцяло живота ми оттам нататък. Все пак си имам лично достойнство и личния ми живот е достояние само на мен. И личната ми свобода е едно от най-важните неща за мен и не бих я жертвала за пари (макар, че сумата е такава, че се замислих за момент)



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*11/02/2004*:* 20:16:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Какво да кажа: жена (в добрия смисъл де)!

    Всички останали тук като видим сума с 5 нули са навити на всичко!

    Аз за тия пари ще има дам и 1г. да ме снимата ама ще има рязак спад в рейтина на тази телевизия!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #22

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    Така поставен въпроса е лесен, но не е коректен. Естествено,че всеки ще се съгласи да вземе една купчина пари при положение, че няма да промени кардинално начина си на живот ("Какво от това, че има камери - нали не правя нищо незаконно!"). На практика нещата не са толкова приятни. Когато се организира подобно нещо се прави кастинг, определят се задължения на избраните (нали трябва да се поддържа интереса на публиката) и обикновено един от многото избрани прибира парите (т.е. те не са гарантирани). Това е за практиката по света.

    А ако погледнем от философската страна - естествено че за никакви пари няма да се съглася да участвам [}] ... нали никой не ми ги и предлага []

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #23

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    Аз съм навит при аванс 50% от сумата ( говорим за 600к )

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #24

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    Deathknight, скрити камери значи? Тогава няма да знам, че ме снимат и ще съм поставена пред свършен факт. Обаче после ще си взема и парите, които ми се полагат за тази работа и отделно ще ви съдя за 3 пъти по толкова пари и тогава вече наистина няма да ми дреме[:P][][][:D][^]

    А после целия Сетком почваме дружно да харчим парите[:P]

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #25

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    Ако добавиш още една нула кум парите може да се навия.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #26

    Бихте ли живяли под наблюдение за пари?

    Двъжте си парите!!!!

    Дайте ми най - новия комп на света, дайте ми вси4ки, излизали досега игри за комп (в оригинал - Heroes 3, Heroes 4, civ3-all, RTCW, MP, MP2 и продължаване в същия дух), без зна4ение жанра и си гледайте колкото искате. Ще се отлкажете първи, особено след едноседми4ен нон стоп 24 4асов маратон на Civ 3. То аз друго освен да седя пред копа не правя, тъй 4е ...

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Помощ видео наблюдение
    От dngrbg във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 02-06-13, 16:29
  2. Видео наблюдение и powerline
    От redskin във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 12-02-12, 17:39
  3. Видео наблюдение през 3G
    От glowndark във форум Мрежи
    Отговори: 4
    Последно: 02-08-10, 22:23
  4. видео наблюдение
    От kasis във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 25
    Последно: 26-03-08, 22:19
  5. Наблюдение на мрежа
    От get във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 26-09-07, 19:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе