Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 42

Kакъв Instant Messenger ползвате?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #16

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ползвайте си го, Малоун.

    <div align="right">Originally posted by Profita - 11/03/2004 : 09:43:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Кое да ползвам<font color="red">е</font id="red"> Profita?!

    Windows Messenger не ползвам<font color="red">е</font id="red"> от невръстна възраст и никъде не сме го написал<font color="red">и</font id="red">, така че това уважително "Позвайте си го, Малоун", не го разбрахм<font color="red">e</font id="red">.

    Може би за Trillian?

    Trillian ползвам<font color="red">е</font id="red">, защото в него са интегрирани [има възможност за комуникиране с потребители] няколко IM's, да кажем като Вашия ужасяващ Windows Messenger. Интегриране не е точната дума, но се надявам да ме резберете Profita.



    И тъй, като както знаете Profita, пред компютъра се случва да седнат и други членове от семейството ми, сме сложил<font color="red">и</font id="red"> Trillian, за да не се налага да инсталирам<font color="red">e</font id="red"> 'найсе вида IM софтуер.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    133
    #17

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Определенно Trillian.Ама новата версия 2.0 нещо е бъгава.

    Всичко ти е на едно.



    Така и неможах да свикна на визуализацията на Miranda.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #18

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Така и неможах да свикна на визуализацията на Miranda.



    <div align="right">Originally posted by DoHKuXoT*-*11/03/2004*:* 12:34:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    коя визуализацията... за нея пък колко Icons Pack-ове има - не е истина... []

  5. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #19

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Мдааа....днес сте ме взели за мезе. Ок

    Аз още от сутринта съм си била двойна доза антидепресанти, и съм си извадила чувството за хумор от хладилника.

    Какво се явявам всъщност?! Защитник на всеизвестния софтуер за комуникация ICQ?! Пази боже от заемане на подобна позиция. Но от потребителска гледна точка ще изразя следното си твърдо становище:



    @Dockera

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">не може да ми изтъкваш нещо за предимство, което се прави с външна намеса и нарушава цялоста на програмата... а да ти кажа ли защо все пак се прави - за да се отстрани един от големите му недостатъци...

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    - Дали е със или без външна намеса за мен не е от значение. Неоспорим е факта, че "отстранява един от големите му недостатъци". Имало е наличие на недостатък, който в следствие на външната намеса е премахнат. От което следва да си направя извода, че се прибавя още един " +" към програмата.



    - За SMS-сите. Да, вече не е активна тази функция, но някога е била. Тъй като говорим в сегашно време - примемам забележката като основателна и се поправям - <font color="red">било е предимство</font id="red"> (минало, свършено, привършено)



    - Да, одобрявам шпионския характер. Ще се обоснова, ако ти Доки ми изтъкнеш причините поради които не го одобряваш.



    @Malone

    Демагогстваш, Малоун. Или може би не си разбрал правилно използвания от мен глагол в множествено число, като си го заменил с учтивата форма. (Не че съм против да си говорим на ВИЕ, но смятам времето прекарано тук за основателна причина за се обръщам към всички на ТИ. Ако някой възразява, моля нека да го обяви. Променям незабавно обръщението си)



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">пред компютъра се случва да седнат и други членове от семейството ми</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    - ICQ също предлага възможност за отваряне и ползване на няколко различни бази, всяка от които да е предназначена за различен потребител с индивидуална парола за вход (съмнявам се, че това не го знаеш).



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Trillian ползваме, защото в него са интегрирани [има възможност за комуникиране с потребители] няколко IM's, да кажем като Вашия ужасяващ Windows Messenger. Интегриране не е точната дума, но се надявам да ме резберете Profita.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    - Извини невежеството ми, но не те разбрах. Би ли пояснил, моля.

  6. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #20

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    прощавайте, че ви прекъсвам...

    аз пък така и не свикнах с ламята icq с нейните 15-тина Mb RAM... за моя расдост. така че - още един глас за MIRANDA!

    а не може да не ме радва равенството в гласовете за icq и miranda.. предвид това, че едното е по-популярното, остава другото да е по-доброто :P


  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #21

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> Дали е със или без външна намеса за мен не е от значение. Неоспорим е факта, че "отстранява един от големите му недостатъци". Имало е наличие на недостатък, който в следствие на външната намеса е премахнат. От което следва да си направя извода, че се прибавя още един " +" към програмата.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    дааа... и аз си купих страшен апартамент... само където смених всички тапети, избих две стени и пренаредих паркета...

    самата нужда от външна намеса, за да работи еди какво си, еди как си - говори зле за програмата...



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Да, одобрявам шпионския характер. Ще се обоснова, ако ти Доки ми изтъкнеш причините поради които не го одобряваш.</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    аз нищо не смятам да ти изтъквам... даже ми е интересно да дадеш повече информация по въпроса...

    но щом ти харесва на теб - специален поздрав с Harry Gregson-Williams - Spies (Ryebot Remix).mp3

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #22

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Още с първия ти цитат стана ясно, че не си ме разбрала.

    Profita ... не говорим за няколко потребителя върху един инсталиран ICQ.

    Хубаво е, че ме "отваряш" за тази възможност, но точно нея я знам, дай друг know how съвет ...



    Неслучайно съм написал, "няколко IM's [Instant Messengers]", което ще рече на разбираем [дано] език, че в Trillian, можеш да добавяш както и да комуникираш с потребители от различни Instant Messengers: AOL Instant Messenger, ICQ, MSN Messenger, Yahoo! Messenger, IRC.

    Ще бъда още по обстоятелствен, за да не обяснявам пак.

    Това означава, че този който седне на компютъра може да add-ва потребители от горните пет апликации, без да се налага да ги инсталира поотделно. Приятелките на дъщеря ми [USA, Canada, Espana, UK, China, Japan] използват различни IM's.

    За да комуникира с тях <font color="red">едновременно</font id="red"> и <font color="red">на един IM</font id="red"> ползва Trillian. Всички са и в листа, независимо от IM, който ползват. Тя получава и изпраща съобщения без значение какво ползва получателя и изпращача.



    Не става дума за "две бази" или както аз му казвам няколко регистрирани потребителя на един компютър.



    Не мога да го обясня по ... подробно. Дано този път ме разбереш.



    <font size="1">/Пълен uguoт Malone/ - Profita®</font id="size1">


  10. HGD
    HGD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    598
    #23

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Miranda IM и GAIM - зависи с коя OS съм. []

  11. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #24

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    @Dockera

    Нямам повече информация по въпроса за шпионското ICQ. Харесва ми - това е моят избор.



    @Malone

    Мисля, че написах достатъчно разбираемо, че се съмнявам да не знаеш за тази възможност, което преведено на мой език означава, че не правя дори опит да те отварям по въпроса. Ако намеря пропуск в знанията ти - няма за се възпра да те <font color="red">отворя</font id="red"> (не ми харесва тази дума, но ще свикна). Като междувременно благодарим (трето лице ед. число) за просветлението относно Trillian. Както веднъж казох - уча се бързо, стига да има хора със здрави нерви да ми обясняват.



    @Dockera / @Malone

    Приключихме ли с дилемата или да си бия още една доза успокоителни? []




  12. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #25

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Бре толкова много Messanger fans.Аз ли съм единствения който ползва само IRC .ICQ така и не можа да ми хареса и другите подобни програмки.Ако ще пращам съобщения и ще чакам да ми отговорят мерси по-добре на GSM-a.Някой ще каже че и с ICQ базирани програми може да се чати.Може не отричам но ми се струва по-удачно че ако ще чатя да си ползвам IRC client-a X-chat

  13. Gadget
    Guest
    #26

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Със SIM още нямам опит, щото под Win нещо не го подкарвам с това желание на инсталатора да си сваля още нещо от нета. Ще го пробвам под Linux.



    Иначе Miranda RULES, всичко й се настройва, предлага се като базов пакет, а останалото се надгражда с плъгини за всеки вкус, аналогично на Trillian поддържа и останалите IMs.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #27

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Миринда не пия само Швепс []

    ISeekYou

  16. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #28

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Определенно Trillian.Ама новата версия 2.0 нещо е бъгава.

    Всичко ти е на едно.



    Така и неможах да свикна на визуализацията на Miranda.



    <div align="right">Originally posted by DoHKuXoT*-*11/03/2004*:* 12:34:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Има и 2.012

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    100
    #29

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Trillian(за кратките съобщенийца ) и mIRC(за сваляне на филми и музика преди още да са излезли на пазара[:D])По тежка и несигурна програма под Win от ICQ не съм срещал и макар че ,под Linux ползвам LICQ гледам да не се пристрастявам.

  18. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #30

    Kакъв Instant Messenger ползвате?

    Как точно мериш "тежината" на ICQ под Win visible.

    Имаш някакви конкретни наблюдения или просто използваш израза.



    И ако можеш уточни, кое точно и е несигурното.

    Затова е направена темата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Фотоапарат с Tethered Shooting / Instant Review
    От Boskorp във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 31-07-12, 20:23
  2. Фотоапарат с Tethered Shooting / Instant Review
    От Boskorp във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 27-07-12, 16:24
  3. Google Instant search
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 23-11-10, 11:31
  4. Търсачката на Google с нова услуга - Instant Previews
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 1
    Последно: 11-11-10, 18:23
  5. Kакъв Софтуер ми трябва?
    От Whiskey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 09-09-03, 17:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе