Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 77

Ходите ли на Фитнес???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #16

    Ходите ли на Фитнес???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Просто ми е интересно дали...

    Аз ходя от доста време и има ефект особенно ако го комбинираш с подходяштите хранителни добавки(MUSASHI)!!!



    <div align="right">Originally posted by king_pin*-*30/03/2004*:* 20:41:26</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    a MLO не са ли подходящи според теб?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    86
    #17

    Ходите ли на Фитнес???

    ДЗВЕРР, и аз съм имал същата болка и беше в резултат на претоварване на предмишницата. Получава се когато не си тренирал доста време и след това се нахвърлиш да вдигаш тежести за бицепс и гърди без да тренираш предмишница. Тъй че не би трябвало да се притесняваш, ще се оправи но й трябва малко време да заякне. Все пак се вслушай в съвета на Breiii и на Sunny, възможно е да те боли и от неправилно положение на ръцете, но това ти трябва сам да си го прецениш, а и след като се е появила 1 месец след започване на тренировките ми се вижда малко вероятна.



    P.S. А за темата... тренираме, тренираме. По малко, но тренираме []

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #18

    Ходите ли на Фитнес???

    Добре, добре... Исках да подскажа нещо, но явно никой не ме е разбрал пак. Има сериозна опастност пак да стане тъй, че пак аз да изляза виновен, роля, която ми втръсна, за това спирам...

    Кинг пин, имах предвид не толкова дали темата е на място или не, колкото един твой определен начин на поведение, на който аз обърнах случайно внимание, че се повтаря Явно не си ме разбрал, за това какво съм искал да кажа си остава за мен. Може пък да ти го кажа по - нататък.

    Брей, когато видя такъв пост все първо се питам какво съм му направил на човека. Аз съвсем сериозно питах. Когато се бъзикаме, се бъзикаме. Мисля, че обаче не си намерил правилната тема да ме подиграваш.

    Благодаря много на Пеперони и Макаров, а на Сороусад лично ще му благодаря.

    Чао засега.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    101
    #19

    Ходите ли на Фитнес???

    D3BEEP: Моят опит сочи, че подобна болка се появява, когато се вдигат тежести "на кост", т.е. например при вдигане на щанга за бицепс, ако трите флексора (бицепс, б. брахий и б. радиалис) са добре развити и не се натоварват достатъчно с умерени тежести, човек е склонен (и още как!) да увеличи тежестта, за да стигне до отказ. Понякога обаче другите мускули, които стабилизират костната система или изпълняват други подпомагащи функции (дълги гръбни, квадрицепси, прасци, ромбовидни, трапецовидни, делтоиди и т.н.) или осигуряват захвата (предшишничните) стигат до отказ с повишената тежест много по-рано, отколкото мускулите, за които всъщност се изпълнява конкретното упражнение. Тогава те "крампират" или просто се отпускат, като изпълняват само аврийно-поддържаща функция. Във втория случай например, ако това се случи с мускулите на предмишницата, щангата продължава да върви нагоре (нали приехме, че имаш отлични бицепси) но ръката е прегъната в китката навън до крайно положение, до упор ("до кост"). Ако ти се е случвало наскоро, просто намали тежестта на половина и потренирай за предмишница, докато не изравниш силите. После пак PUMPING IRON!!!

    Друга възможност е, ако при повдигане от лег държиш палците над лоста, вместо под него. Това не е потвърдено, но според много мои познати захват на щангата с палец, който е разположен СРЕЩУ другите 4 пръста не е техничен от био-механична гледна точка и натоварва китките на ръцете по несвойствен за тях начин. Ако дигаш с тежести под 120 кг. обаче, едва ли трябва да ти пука, според мен.

    По темата:

    Ходя на фитнес от 16 години, с едно 4 годишно прекъсване. Чувствам се много добре, откакто започнах да тренирам отново и считам, че всеки уважаващ себе си мъж трябва да може да метне момичето, което обича, на рамо и едновременно с това да може да тича, успявайки да поддържа прилична дистанция между себе си и крещящите и за мъст роднини...

    Шегата на страна - откакто тренирам сериозно, просто се разминавам с конфликтните ситуации: тези, които искат нещо от мен и сметнат, че бих отстоявал правата си просто фокусират вниманието си към по-достъпни жертви, а знаейки, на какво съм способен, самият аз уважавам повече другите, тяхните права и възможностите им да ги защитават и съответно влизам в конфликти, само ако съм твърдо убеден, че съм прав и нямам никакъв друг избор.

    Така имам повече време да седя пред компютъра - затова и подкрепям тезата, че мястото на тази тема е тук!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #20

    Ходите ли на Фитнес???

    ДЗВЕРР, нещо наистина грешно си разбрал. И аз, а също и Breii ти говориме съвсем сериозно. При мен има подобна болка от много време и тя е от дълго прекарано време пред компютъра и неправилна стойка на ръката - дясната. Просто искахме да помогнеме[]

    //Breiii, sorry, че говоря и от твое име[]

  7. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #21

    Ходите ли на Фитнес???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">//Breiii, sorry, че говоря и от твое име[]



    <div align="right">Originally posted by Sunny*-*01/04/2004*:* 1531</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Извинена си !

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #22

    Ходите ли на Фитнес???

    Факта че всички ходещи на фитнес сте преживели сериозни болки(контузий) ме кара за пореден път да се замисля за ползата от фитнес... В крайна сметка излиза че се чувствам по-"здрав" когато неходя....



    Затова ще продължа да надигам халбата и да правя мускули на пръстите с твърдия си DELL QuietKey...

  10. Member Аватара на king_pin
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    267
    #23

    Ходите ли на Фитнес???

    D3BEPPP!!!

    И аз съм имал подобни болки преди сигорен ли си че не стоиш до прозореца или на някакво течение!!!


  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #24

    Ходите ли на Фитнес???

    Eistee, мне.. При мен се появи тая болка като си правих едни експерименти на скотова пейка с прав лост Допълнителен фактор сигурно е, че седем години не съм тренирал, а без адаптивен период се хвърлих направо на предишната си форма

    Доколкото разбирам твоята теория, ми се струва, че даваш неточен съвет. Няма ли да е по - добре да се намали малко тежестта(вместо наполовина) и сериите, а да се добавят изолиращи упражнения за малките мускули? В края на краищата само със сваляне на килограмите постигаш непълно натоварване на целевите мускули, а едва ли с намаляването на тежестта стабилизиращите мускули ще заякнат....

    А инак - по - малко от 120 дигам на лежанката.... Ама това за обратния хват на палеца за пръв път го чувам.... Че то така ако форсираш с много, щангата може да ти се изплъзне, като всички пръсти са от една страна...

    Въобще дума не съм казал за мястото на темата - дали е тук или не е - вече за Nти път се повтарям....

    И(това е по принцип, не конкретно за някого) не мисля, че трябва да давам зор на групи, като трапец и предмишница... Не искам да ставам културист, ако исках - друг въпрос...

    Eistee, кажи ми нещо повече за Креатина? Трябва ми стимулатор за сила(не толкова издържливост), може и да не е първи по резултати, но да е безвреден, не хормонален и не допинг? За това животно в нито една аптека фармацевтите не можаха да ми обяснят за противопоказания и странични ефекти... Инак за АДФ-АТФ и обратно принципа съм го чел....

    Единствените хранителни добавки, които ползвам в момента са: зелен чай - за отслабване; витамини - комплексни, бирена мая понякога и до час преди тренировка Изотон и може нещо сладичко....

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    190
    #25

    Ходите ли на Фитнес???

    [quote]Факта че всички ходещи на фитнес сте преживели сериозни болки(контузий) ме кара за пореден път да се замисля за ползата от фитнес... В крайна сметка излиза че се чувствам по-"здрав" когато неходя....



    Незнам какви сериозни контузий можеш да придобиеш, ако ходиш на фитнес. Сигурно имаш предвид, ако се спънеш от изтривалката пред вратата на фитнеса и си счупиш главата . Ако правиш една добра загрявка няма защо да се притесняваш от контузий(изхождам от 10 годишният ми опит).

  13. Member Аватара на king_pin
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    267
    #26

    Ходите ли на Фитнес???

    @D3BEPP

    витамини - комплексни, бирена мая понякога и до час преди тренировка Изотон и може нещо сладичко....

    Брао!!!Само сладичкото...



    Абе то и пред PC-то мое се контузиш!!!

    Сякакъв вид спорт е полезен стига да не се прекалява!!!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #27

    Ходите ли на Фитнес???

    D3BEPP, нямаш нищо сериозно . Така е защото не си тренирал тялото си и изведнаш си тръгнал да се правиш на рамбо. Дори и да не натоварваш предмишница, когато вдигаш много тежеста се поема.. забравих как му се казваше, но тежеста се поема от мускулите след основниа които тренираш. Примерно като вдигаш много тежко да бицепс се поема от предмишница, от рамо, от гръб... А много хора правят грешка че като тръгнат на фитнес вдигат колкото могат, ти може да си ги имаш мускулите и силата, само че ако не си тренирал ставите ти не са свикнали да поемат толкова тежко.

    Най-добре спри да ходиш на фитнес докато ти отшуми болката, защото иначе всеки път ще те боли все повече, ще почне и да ти пари на ставите . Мен така са ме болели и китки и предмишница. За 1-2 седмици минава, после почни да вдигаш не много тежко, но с повече повторениа. Когато усетиш че мускулите ти се уморяват преди ставите, тогава почваи да вдигаш колкото можеш. Освен това има бели и червени мускулни влакна. Червените се помпят най-бързо и също така спадат, те се помпят когато вдигаш много тежко. А белите влакна се издуваш когато се натоварват продължително време.. Искам да кажа че като вдигаш много, се помпиш колкото да се харесаш пред огледалото.. то ако ще е за толкова набутаи си няколко инжекций.. ретинол, сустанол.. маи така бяха . И за 1 месец ще станеш както тези които ходят от 1-2 години, само че всичко ще е вода, не мускули . Наи добре се вдига когато е за здраве.. тогава и ефекта е наи далготраен.. Макар че няма лошо да си пиеш и разни химии (аз лично не го правя) примерно протеини или витамини . Някои си бият инжекции с витамин Б12, което също не е лошо...

    Ама нз де.. просто исках да кажа за ръцете ти, че не е нищо сериозно стига да се съобразиш и да не се натоварваш още .

    И още нещо, че продължителното трениране оформя не само мускулите, а и костната система, после и да не тренираш ще имаш оформено тяло

  16. Member Аватара на king_pin
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    267
    #28

    Ходите ли на Фитнес???

    Абе аз имам доста лоши впечатления от хора пили:

    BioAnabol,Afidrim,стероиди или ретинол!!!

    ...

    Имат ефект за 1 месец и ако не тренираш достатъчно буквално си изпикаваш мусколите за 1week след това!!!

    А противопоказанията са:

    Разпад на белия дроб;

    Овреждане на черния;

    Отслабване на костната система;

    Отслабване на имунната система;

    Опастност от туберколоза;...

    ...и оште толкоз много, че не ми се четеше!!!

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #29

    Ходите ли на Фитнес???

    Кът ви пораснат цици кво шЪ пиите тогавЪ ъ?

  18. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #30

    Ходите ли на Фитнес???

    на мен доктора ми е казал да не вдигам повече от 100 грама чаша и женски крак

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Фитнес
    От go6o78 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 13-09-06, 09:40
  2. Фитнес...
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 03-08-06, 12:14
  3. Фитнес оборудване
    От ipnaid във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 10-06-06, 17:57
  4. Фитнес програма
    От JOJO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 17-08-04, 23:16
  5. Колко често ходите на зъболекар?
    От MoPcKu във форум Анкети
    Отговори: 19
    Последно: 04-07-04, 21:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе