Резултати от 1 до 7 от общо 7

Безжично предаване на A/V сигнал

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    17
    #1

    Безжично предаване на A/V сигнал

    Знае ли някой къде продават трансмитери/рисивъри за безжично предаване на аудио и видео сигнал, и на какви цени. Искам без да опъвам жици да мога от компютъра ми да пускам видео към телевизора и аудио към рисивъра, които се намират във фоношкафа, който е на 5-6метра разстояние от компютъра. Интересува ме в ценово отношение да е приемливо. Гледах едно време в магазин на ТCM на Хиподрума имаше такива устройства, и бяха на свестна цена, обаче не ми трябваха тогава, и ме е яд че въпреки това не си ги взех. Сега ми трябват, но гледам са бая скъпи на някои места, заради това и питам, ако някой има повече информация.

  2.  
     
  3. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #2

    Re: Безжично предаване на A/V сигнал

    Беше писано за това преди време. Аз си взех в началото на годината едни TCM - 60 лв. Предават стерео аудио и видео в едната посока а в обратната сигнал от дистанционно, т.е гледаш, слушаш в едната стая а и си управляваш дистанционно техниката която е в другата. Мисля, че не са зле. В момента си работят на около 7 метра в две различни стаи. Т.е. бъзикам си компютъра или гледам филм в хола и паралелно пускам за детето което е в др. стая детско филмче от ДВД-то /което също е в хола/. Но ако вземаш такова, гледаш какво е нарисувано на картинката и го търсиш вътре в в кутията, защото половината кабели и или техника може да липсва вече при покупката.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    16
    #3

    Re: Безжично предаване на A/V сигнал

    Welltech FunkübertragungsSet Modell 40405/FÜS32
    работи безупречно прехвърля видео аудио дистанциооно -- ползвам го за отдалечена камера --- работи на 2.4ghz нищо не му пречи на работата прекарва сигнал през 4 панелни стени

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    17
    #4

    Re: Безжично предаване на A/V сигнал

    А влияе ли се A/V трансфера от наличието на безжична мрежа 802.11g, или пък мрежата дали се влияе от А/V трансмитерите? Дали също така близостта с микровълнови печки влияе на A/V трансфера?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    17
    #5

    Re: Безжично предаване на A/V сигнал

    Дали също така тези 2.4Ghz радиовълни са вредни за обитаващите в апартамента?

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Re: Безжично предаване на A/V сигнал

    Цитат Първоначално публикувано от newhope
    Дали също така тези 2.4Ghz радиовълни са вредни за обитаващите в апартамента?
    Всички радиовълни са вредни, но при големи мощности. Тук при тези устройства мощността е миливати. В сравнение с GSMа, който излъчва 2W направо в мозъка ти това е нищо!

  8.  
     
  9. ATC
    ATC е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    12
    #7

    Re: Безжично предаване на A/V сигнал

    Цитат Първоначално публикувано от Miroslaff
    Welltech FunkübertragungsSet Modell 40405/FÜS32
    работи безупречно прехвърля видео аудио дистанциооно -- ползвам го за отдалечена камера --- работи на 2.4ghz нищо не му пречи на работата прекарва сигнал през 4 панелни стени
    пусни една микровълнова и ще разбереш дали нищо не му пречи,аз ползвам 2 трасмитера и 2 ресивъра от eshop.bg ,трасмитерите са за PC-то и DVD-то а ресивърите за телевизорите в спалнята и хола, но в най-скоро време ще пусна най-верочтно DVI-HDMI кабел от PC-то към телевизора и звука към ресивър

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 15-09-13, 10:15
  2. Ново ТВ предаване „Мисия моят дом”
    От deveca във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 15-05-07, 11:02
  3. Предаване на параметри към html документ
    От magda във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 24-05-05, 15:41
  4. Хардуерно предаване по ТЕЛЕВИЗИЯТА
    От didoriginal във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 23-02-03, 18:36
  5. Столът!Много тъпо предаване!
    От Заека във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 17
    Последно: 07-02-03, 10:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе