Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Ресивъри нисък клас Pioneer VSX-471 или Sony STR-DG510

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #16

    Re: Ресивъри нисък клас Pioneer VSX-471 или Sony STR-DG510

    На Джангълбой - когато слушам аз две системи за сравнение, никога не възкликвам "ей тая какъв сигнал към шум има" ами определям това, как се възпроизвежда звука. За мен, и за други от "не признаващите прогреса", важна е музиката, а не спецификациите.

    Та по четене на 10 реда спецификации подадени от производителя и невъзможно да разбереш защо не слушат.

    Намери който и да е ресийвър в този ценови клас и който и да е стар стерео усилвател, с подобна цена и чуй ... Сподели после впечатленията си

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #17

    Re: Ресивъри нисък клас Pioneer VSX-471 или Sony STR-DG510

    Jungleboy, щом държиш да има радио, ще слушаш най-вече музика на него и си с ограничен бюджет - можеш да си вземеш стерео ресивър. Не знам защо не беше споменат като вариант досега в предните постове. Така ще дадеш по-малко пари за него, като ще ти останат повече средства за колоните - и те да са на по-прилично ниво.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #18

    Re: Ресивъри нисък клас Pioneer VSX-471 или Sony STR-DG510

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    В цената ще можеш да включиш и не-лош тунер или пък усилвателя да е направо ресийвър (да се чете като двуканалаен усилвател с вграден радио тунер! а не многоканален).
    Каза ли са,даа ей туй не е зле http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09023647

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    5
    #19

    Re: Ресивъри нисък клас Pioneer VSX-471 или Sony STR-DG510

    С Ямахата малко внимавай. Имах ресивър от който бях доволен докато не се повреди. Тея хора нямат сервиз тука в бългаирия. Части нямат. Ходене по мъките е. Просто да го знаеш.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    15
    #20

    Re: Ресивъри нисък клас Pioneer VSX-471 или Sony STR-DG510

    Да, аз бях писал по-горе че съм сравнявал стария ми двуканален Technics на 22 години с чисто нов ресийвър Kenwood и субективно свиреше по-добре на същите колони. Явно извода дотук е - вземи това дето ти се струва че свири добре
    не, че е лошо де ...
    Аз малко залитам по hi-tech изгледа на многоканалните ресивъри, не знам дали ще ползвам 5 или 6 канала някога , но е добре да ги има Междувременно увеличих бюджета и ще се хвърлям един клас нагоре - на това:

    http://www.dekom.bg/?page=product_de...a417de8eebe015



    Sony STR-DG710

    Благодаря ви за мненията. Като го взема ще пиша впечатления със старите колони и евентуално с нови , мисля си за чифт Celestion F20 ...


  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #21

    Re: Ресивъри нисък клас Pioneer VSX-471 или Sony STR-DG510

    ( Моите съболезнования

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #22

    Re: Ресивъри нисък клас Pioneer VSX-471 или Sony STR-DG510

    Под 1000лв. е безсмислено да си купуваш ресивър.Единственото добро под тази граница е Sony STR-DA1200ES от същият сайт.Много лесно можеш да се ориентираш дали нещо е с добър звук,по-това колко тежи.Колкото повече толкова по-добре-лично мнение.Гледай да е произведен в Малайзия-в повечето случаи е показател за по-висок клас.
    Ако бюджетът ти не стига,насочи се към втора употреба.Преди два дни взехме на приятел YAMAHA RX-V659T за 600лв на 4 месеца с гаранционна карта от ТМ.За бюджетен клас,много добро звучене,особено при аналогово свързване в стерео режим-мек и приятен,ненатрапчив звук.
    Виж този тест и сайта,като цяло - http://www.pult.ru/article/?section=22&id=401 .
    Успех!

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #23

    Re: Ресивъри нисък клас Pioneer VSX-471 или Sony STR-DG510

    Виж и тези ревюта - http://www.audioholics.com/reviews/receivers .Изтегли си упътванията и ги прочети.Не казвам,че ще се разочароваш от твоя избор Sony STR-DG710.Просто си направи сравнение с плюсове и минуси.Какво ти трябва и какво търсиш.Погледни и други форуми,напр: http://dom.hi-fi.ru/forum/6

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Нисък клас система за домашно кино
    От garigazari във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 16-12-12, 20:53
  2. Отговори: 1
    Последно: 14-12-12, 22:30
  3. Продавам настолен компютър - нисък клас
    От lumpish във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 13-09-12, 13:19
  4. Избор между три системи от нисък клас ...?
    От startus във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 18-04-11, 16:26
  5. Купувам : Видео карта от нисък клас AGP
    От Alexybg във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 16-02-08, 01:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе