Страница 2 от 63 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 936
Like Tree57Одобрявам

AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #16

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    В отговор на писмото ми към kkelectronics ми казаха, че до 10 дена ще се появят най-сетне моделите на Ямаха от по-високия клас - V565, V765.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3
    #17

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане


  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #18

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    Аз не ги дочаках.
    Вече поръчах новия Marantz 1501. Взех го от Щатите и вече пътува. Излезна ми под 700 лева.

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #19

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    Честито, явно тюнерът не ти е важен, както сподели един друг съфорумец за разликите в честотите с еврпейските, но заради останалото си заслужава. А как пътува - с твой човек?

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #20

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    Тунера ми е последната грижа. На Попкорна имам няколко хиляди онлайн радиа, включително и всички български.
    Засега дилемата ми е дали да го дам да ми сменят цялото захранване с 220в или да си ползвам външния трансформатор от 220в на 110в.
    Пътува с контейнер с една кола. Транспорта не ми е бил проблем от Щатите.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #21

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    Чисто физически погледнато, ако един траф трябва да отдаде една и съща мощност , то този на 110 волта ще бъде по-голям, заради по-големия ток (по-дебели проводници на намотките) от този на 220 волта. Т.е. втория може да бъде по-голям за едно и също място (в ресивъра), а от там и с по-голям запас на мощност. А грамотен човек да ти го направи май си имаш. А и при подменено захранване вътре в ресивъра, при изключването му от дистанционното няма да имаш постоянно включен и външен траф.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #22

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    помогнете ще вземам тез дни хубав и голям телевизор искам да взема и хубаво домашно кино чудия се дали дане ги взема на веднъж щото за толкова неща ще направият добра отстъпка ще ги използвам и за слушане на качествена музика но също искам и да гледам филми с як звук и качество единственно държа bly ray плеара да чете и другите формати от сорта на ДИВ Х,МР3,ДВД...
    озвучението да е около 2500лв

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #23

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    Дай малко по-конкретна информация за кое колко е бюджета , щото така сумарно не е много ясно !Ресивър 800-1000 лв , тонколони 1000-1300лв , блу-рей плеър 400-600 лв ?

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #24

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Дай малко по-конкретна информация за кое колко е бюджета , щото така сумарно не е много ясно !Ресивър 800-1000 лв , тонколони 1000-1300лв , блу-рей плеър 400-600 лв ?
    ами не зная нека специалстите се произнесат кое трябва да е по скъпото кое по евтино и така.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #25

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    От евтини колони не излиза " як " звук ! Искаш да гледаш блу-рей филми и съответно да чуваш HD звук - затова ти трябва ресивър с подходящи кодеци за такъв звук и така .....Може и да вземеш готова система !Не си споменал размерите на помещението .

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #26

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    От евтини колони не излиза " як " звук ! Искаш да гледаш блу-рей филми и съответно да чуваш HD звук - затова ти трябва ресивър с подходящи кодеци за такъв звук и така .....Може и да вземеш готова система !Не си споменал размерите на помещението .
    ами 5,30 на 3,20 като в двата края на дългата част ще са съответно телевизора а отсреща диваните,ама че обяснение.ми това е даваите предложения тез стават ли за централни
    http://images.google.bg/imgres?imgur...a%3DN%26um%3D1

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09066330

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #27

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    Виж сам какъв размер телевизор ти трябва, при гледане от 5 метра, за да имаш добра резолюция:

    http://lh3.ggpht.com/_ZAOLV3GqmOw/Sp...tion_chart.jpg

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #28

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Виж сам какъв размер телевизор ти трябва, при гледане от 5 метра, за да имаш добра резолюция:

    http://lh3.ggpht.com/_ZAOLV3GqmOw/Sp...tion_chart.jpg
    честно нищо неразбирам от таз таблица

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #29

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    При 5 метра, за да имаш наистина файда от 1080p ти трябва 130 инча телевизор.

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #30

    Re:FAQ = Yamaha: избор, сравнения, съвети, обсъждане

    ами освен да го сложа на късата страна.но пък така няма да ми паснат диваните.или да не е в стената а примерно отдалечен от нея 2 метра да кажем.така става 3 метра,тогава колко трябва да е според тази таблица телевизора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 63 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 264
    Последно: 08-02-24, 16:32
  2. Отговори: 142
    Последно: 02-02-24, 22:51
  3. Отговори: 43
    Последно: 01-02-24, 17:27
  4. Отговори: 93
    Последно: 16-05-22, 20:22
  5. Отговори: 3
    Последно: 04-04-15, 18:22

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе