Страница 64 от 64 ПърваПърва ... 1454626364
Резултати от 946 до 951 от общо 951
Like Tree58Одобрявам

AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,906
    #946

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Ако ще ги сравняваш с някакви екзотики - може би, но си имат както най-нисък, така и доста висок клас техника, която почти винаги отговаря на цената си (щот има една сюрия други дет с трици маймуни ловят). И като качество на изработка/дълъг живот също все още държат добър процент.
    Вече в "хай-енд-а" марките обикновено са други, ма то там не е за простосмъртни и "змийското масло" си има съответната цена

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    6,307
    #947

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Ставаше въпрос за продукти за обща употреба със много добро съотношение цена / качество.
    Не мога да посоча ценови сегмент, поради "динамиката" в ценообразуването.
    Не за единични разработки, ръчно сглобяване (не знам дали вече има такова) и аудио системи с претенции за "космическо" звучене.
    Със стойност на яхта със средна водоизместимост или малък замък.
    В нея не включвам специално проектираните и построени "аудиофилски" зали за слушане и колекцията от "безценни" носители, разбира се.
    И обстойният медицински преглед на собствениците им.
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 23-05-26 в 18:21.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,591
    #948

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    За домашното аудио са на средно ниво и клонящо към ниско - бюджетно.
    най - малкия им многоканален ресивър е около 800 евро, отговаря на това което пишеш, нагоре нещата ескалират и хубав ресивър си гони 4000 еврака и нагоре. Конкуренцията е в същото ценово положение , на Ямаха поне издържат в годините доста. 300- 500 моделите от клипа са само стерео ресивъри и по-евтинки. На 500 серията звука е хубав.Който иска повече има и модели с пет цифри и цените им са с 5 цифри

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,906
    #949

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Нещо си се объркал - това са новите и начален клас многоканални ресивъри с Долби Атмос и ДТС-Х поддръжка (RX).
    Стереото са с други букви (R-N/R-S) преди цифрите

  6. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,591
    #950

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    да верно е ресивър някакъв за 350 евро, за такава пара не знам какво се очаква, дори не съм виждал тоя модел по магазините, ще бъдат пуснати през август в продажба

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2024
    Мнения
    700
    #951

    Отговор: AV ресивъри Yamaha / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Като им погледнеш теглото май още разчитат на клас AB усилватели. Поне вече не захранват субове.
    А уж японците се борят за енергийна ефективност или просто им идва по-евтино да ги произведат като от доброто старо време. Как не са ги погнали още с разни изисквания като при телевизорите

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 64 от 64 ПърваПърва ... 1454626364

Подобни теми

  1. Отговори: 151
    Последно: 01-06-26, 15:45
  2. Отговори: 287
    Последно: 16-12-25, 16:50
  3. Отговори: 43
    Последно: 01-02-24, 17:27
  4. Отговори: 93
    Последно: 16-05-22, 20:22
  5. Отговори: 3
    Последно: 04-04-15, 18:22

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе