Ако ще ги сравняваш с някакви екзотики - може би, но си имат както най-нисък, така и доста висок клас техника, която почти винаги отговаря на цената си (щот има една сюрия други дет с трици маймуни ловят). И като качество на изработка/дълъг живот също все още държат добър процент.
Вече в "хай-енд-а" марките обикновено са други, ма то там не е за простосмъртни и "змийското масло"си има съответната цена





си има съответната цена
в ценообразуването.
