Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 106

Промоция в техномаркет на YAMAHA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    7
    #1

    Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Здравейте,
    Честита Коледа и весело посрещане на Новата Година ви желая !!!!
    От 3-4 месеца следя форума и много ми харесва, но вместо да ми се изясняват нещата мисля, че започвам да се сбозявам още повече затова реших да ви помоля за съвет.
    Мисля че се ориентирах към Yamaha. Най вече ресийвъра ще ползвам за филми !!
    Помещението е 23-24кв.м.
    Телевизорът ми е PHILIPS 42PFL8404H http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09053131
    DVD - LG DVX-492H http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052394
    Laptop - MacBook Pro 13 http://macinfo.eu/shop/Mac/MacBook-Pro-13-2.26GHz
    филмите и музиката най-вече ще плейвам от лаптопа
    В техно маркет има една интересна промоция YAMAHA HTR-6230 S + 2x YAMAHA NS-6900 DARK CHERRY + 1x YAMAHA NS-P7900 DARK CHERRY 3PCS SET + YAMAHA DVD-S661 S всичко за 899.00 лв ето и линк http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09066319
    Честно казано обаче точно ресийвъра нещо май не ми харесва - бях си харесал YAMAHA RX-V461B или 465 http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09034009
    Та въпросът ми е става ли тази промоция или да си взема YAMAHA RX-V461B. Решил съм да отделя до 2000лв. Зная че на някой от вас кабелите само струват толкова, но аз не съм чак толкова голям аудиофил

    Предварително ви благодаря за помоща!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Лично мое мнение е , че не ти трябва това въпреки " промоцията " ! Купи си ресивър + тонколони , всичко друго необходимо за гледане на филми и слушане на музика си имаш ! 2000 лв. са прилична сума и може да се купи добра техника , като заложи повече на качествени тонколони !Тази Ямаха не знам за какво ти е , по-добре пак Ямаха , но модел RX-V465 !

  4. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #3

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    За домашен театър без големи претенции за стерео звук, тази промоция е прекрасна.
    Само не знам , за какво ще да ти 2 DVD устройства. Дори са три с това на лаптопа.....

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #4

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Кое е прекрасното на тази система?
    За 2000 лв получаваш кофти рисивър и отвратителни озвучителни тела?
    Като бонус получаваш и кофти двд, което на всичко отгоре му е излишно на момчето ...
    Разбирам, че идеята ако може без пари да се вземе всичко е съблазнителна .... но по тази логика дай да си купуваме Thunder !

    Далеч по-добре е човека да си вземе за тези пари читав рисивър + 2 свястни колони и малко по натам да вземе център и съраунди .. и ако иска бас.
    Не говоря за висок клас техника ... не говоря за скъпи неща ... говоря за същия бюджет - добре похарчен!

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #5

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Dvd-то не е кофти,но модела е от преди поне 2 години,пък на кой му трябва вече двд за 300лв.За другите неща - така е!

  7. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #6

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Цитат Първоначално публикувано от Evlampio
    Кое е прекрасното на тази система?
    За 2000 лв получаваш .........
    Промоцията е за 900 лева , за тези пари трудно се взема ресивър, ДВД и някакви колони.
    Но, както казах не му трябва 2 ДВД. Още повече, че ДВД-то отива в историята.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #7

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Ако аз съм човек, който не е претенциозен аудиофил-мечтател , и по тази причина не се задълбочава чак до най-новите формати Dolby True HD , DTS HD MAudio, иска да си купи нещо хубаво, което може да надгражда след това и има бюджет до 2000 лв. , то бих избрал нещо такова: http://www.electron.bg/product_info....oducts_id=1495 - система за домашно кино Pioneer, с Main Unit Terminals: 2 x HDMI in, 1 x HDMI out, 2 x Digital Optical Audio in, 1 x Coaxial 1, към която за останалите пари добавя един блу рей и един медиа плеър ( сега или малко по-нататък) и може вече да се похвали пред гости .

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Колега , съгласен съм с теб , но това с какво ще помогне на човека , след като той пита нещо конкретно и иска мнение за това !Новите звукови формати е хубаво да ги има , ако му се наложи да надгражда системата с един блу-рей плеър , примерно !

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #9

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Ами точно това: "Решил съм да отделя до 2000лв. Зная че на някой от вас кабелите само струват толкова, но аз не съм чак толкова голям аудиофил :default" , и ориентирането му към ресивъри с години разлики в излизането им, ме накара да предложа по-лесно решение, включително с надграждането му, ако си прочел... А къде тепърва да търси колони, съраунди, субуфери...

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #10

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Е , добре , трябваше да си кажеш направо , че тази Ямаха от " промоцията " не става и човека да се ориентира към нещо друго , примерно към твоето предложение !Прочетох за надграждането , бъди сигурен !За колоните има доста писано из форума , но всеки избор е труден , особено ако става въпрос за повече пари !
    И все пак общото мнение е да се ориентира към нещо друго , нали така !

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #11

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Не бих изказвал мнения от типа това не става, онова е върхът - ясно е, че при такова избиране на подобна техника изборът си е изцяло субективен. За това аз само казах какво бих направил на негово място (колкото и да не е ясно какво точно е това място ) И надявам се не съм се натрапил поста си. , че са и празници !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #12

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Твърдо не мисля, че предложението на Danri има смисъл ... даже е една идея по - зле за мен от техномаркетската примоция - а за нея споделих вече впечатления.

    Проблема на тази система е че реално не предлага нищо, но пък за сметка на това - На висока цена!

    Единственото и предимство е симпатичния дизайн на усилвателя, който най вероятно е клас Д, и надграждането му със сериозни колони за в бъдеще може да се окаже неприятна изненада.
    Какво друга получаваме - липса на новите звукови формати ... липса на ъпскелинг ... липса на реална възможност за истинско надграждане...

    Реално това си е едно домашно кино - тип всичко в едно .... за много пари с hdmi вход ... и излишен плеър забучен в рисивъра.

    Няма лошо човек да си харесва разни неща на дизайн и да ги споделя във форума, лошото е, когато човек който не разбира иска съвет ... друг който също не разбира да му даде лоша идея как да хвърли парите си на вятъра


  16. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #13

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Опитах се да кажа какво аз бих направил на негово място(може и да греша ). Човекът каза , че не е аудиофил и иска основно да гледа филми - аз съм слушал скъпи системи за домашно кино и като такива се справят превъзходно. А ако такава скъпа система няма ъпскейлинг - тогава наистина не става. А за новите аудио-формати човек не трябва ли да си купи от ония колони - клонящи към 1000 лв /бр., за ресивъра да не говорим ?

  17. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #14

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Цитат Първоначално публикувано от Danri
    - аз съм слушал скъпи системи за домашно кино
    Това Ваше предложение, настина е скъпо и безмислено. Освен, ако нямате за приятели сноби със запушени уши.......
    Жалко е че повечето теми тук, преминават от един въпрос - към фундаментални въпроси за аудиовизията като цяло

    ПП. kombinatora - Голяма е заблудата, че много хора от форума, имат кабели за 2000 лева Според мен те са 3-4 само и им завиждам искрено

  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #15

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    ...Голяма е заблудата, че много хора от форума, имат кабели за 2000 лева Според мен те са 3-4 само и им завиждам искрено
    Според мен няма такива. Дано да греша!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Комплект рисивър и колони YAMAHA YHT-594 BL на промоция
    От Shloser във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 20-01-12, 23:30
  2. Съвет относно промоция в Техномаркет
    От pci във форум Тонколони
    Отговори: 29
    Последно: 19-02-11, 20:14
  3. Отговори: 0
    Последно: 01-02-11, 11:42
  4. Мнения за Yamaha! Заслужава ли си тази промоция
    От martin_dim във форум Аудиотехника
    Отговори: 15
    Последно: 09-03-09, 10:24
  5. TM промоция
    От jodeci във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 16-12-08, 21:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе