Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 30

Съвет относно промоция в Техномаркет

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #1

    Съвет относно промоция в Техномаркет

    Пичове........давайте съвети.........заслужава ли си тая промоция......http://www.technomarket.bg/products/...406-hcs-cherry на мен ми се струва добре за тия пари........ама знам че тук има хора които разбират доста повече от мен........така че ще се радвам на всякакви мнения.......

    темата ми я преместиха в раздела за колони.......ама аз питах за целият пакет...........YAMAHA HTR-3063 BL+колоните и суба..........

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #2

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    За тези пари(800 лева) не виждам какво можеш да си купиш за да имам система за домашно кино.

  4. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #3

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    За тези пари(800 лева) не виждам какво можеш да си купиш за да имам система за домашно кино.

    с две думи .......да я вземам........така ли да го разбирам.......

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    21
    #4

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Битрябвало да свири по добре от готова система за същите пари на Самсунг, Панасоник, LG и др.
    П.П. Ходи ги чуй, после ги накарай да ти пуснат за същите пари система от гореспоменатите марки. Така ще разбереш сам дали си заслужава. :rolleyes:


  6. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #5

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Замисли се малко ! За 799 лева ресивер + ОТ цели 5+1 парчета ? Не мисля че е добра идея . Jamo не е добро предложение : ЧЕСТОТНА ЛЕНТА 48/20 000 HZ
    ЧУВСТВИТЕЛНОСТ 90 DB. Но ако ти харесва как звучи , защо не ! За мен е не.

  7. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #6

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    ПС - Има я същата промоция за същата цена с Jamo 418, които са по-скъпички при отделна покупка - може би са по-добри?

    http://www.technomarket.bg/products/...18-hcs3-cherry

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #7

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Да по-добре свирят от система на Самсунг и другите марки със сигурност.Колоните са нисък клас.Дори са най евтиния вариант 5 ОТ на марката.Но това не значи ,че доста хора не ги ползват и не са доволни от тях.В крайна сметка всеки сам си определя бюджета и се разпростира според него.Ако мислиш ,че това ти е тавана за система-добър вариант са според мен.И аз не виждам какво друго може да се купи за тези пари дето да си заслужава повече. Това ,че някои казват ,че марката не е добро предложение не е вярно-да чуят D серията и други модели от по- висок клас Лично на мен субуфера не ми допада малко само.

  10. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #8

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky
    Замисли се малко ! За 799 лева ресивер + ОТ цели 5+1 парчета ? Не мисля че е добра идея . Jamo не е добро предложение : ЧЕСТОТНА ЛЕНТА 48/20 000 HZ
    ЧУВСТВИТЕЛНОСТ 90 DB. Но ако ти харесва как звучи , защо не ! За мен е не.
    Аз не виждам в поста Ви разумен аргумент защо да е НЕ
    48 Hz долна граница е пекрасно, а пък 90 децибела не ги постигат доста колони

    Моето мнение е, че 80 % от потребителите имат нужда точно от подобни системи. Не разбирам защо винаги евтините неща се отричат с лека ръка.

    Пак повтарям, че за домашно кино - това е прекрасна система за "без пари".

    Ако ги има 418-ките за тези пари вземи тях, все пак има разлика между 6 и 8 инчов бас.

  11. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    982
    #9

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Аз не виждам в поста Ви разумен аргумент защо да е НЕ
    48 Hz долна граница е пекрасно, а пък 90 децибела не ги постигат доста колони

    Моето мнение е, че 80 % от потребителите имат нужда точно от подобни системи. Не разбирам защо винаги евтините неща се отричат с лека ръка.

    Пак повтарям, че за домашно кино - това е прекрасна система за "без пари".

    Ако ги има 418-ките за тези пари вземи тях, все пак има разлика между 6 и 8 инчов бас.
    hristobotev , ти направо ма уби . Щом ти харесва 48Hz , то човека що не вземе едно велпапе , па да дрьнне в него едни бьлгарски говорители и гарантирам че дори по-добре ще звучат от тези Jamo . Бе тези характеристики трябва да ти говорят нещо ! Я си ги слушкаѝ тогава като много разбираш. За тези кинти - нищо хубаво , еле пьк и промоция . Вярно че на харизан кон зьби не се гледат , ама дали ще вьрши работа - не се знае .Нека човека каже какьв му е бюджета , пьк ако го устроѝва тази "великолепна" промоция , да си я ползува с здраве и да не псува после.

  12. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #10

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Опитвам се да Ви подскажа, че не виждам логичен елемент в изказванията по темата.
    Ако не вярвате, че колоните слизат на 48 херца - това е едно, ако пък вярвате че за 300 лева има други колони дето слизат на 28 херца - то дайте ги. Аз лично знам , че тези колони не стигат и 48 херца, но за тези пари комплекта е добър.

    Но подобни изказвания, обобщаващи "научни" тези , наистина не помагат на другите потребители.

    Второто, което прави впечатление е че не четете темата! Това не е "харизан кон", защото Човека си го купува. От друга страна въпроса е много конкретен и в него се съдържа и цена и продукт.

    granity го обобщи доста добре преди 2-3 поста, защо се струва комплекта.

    ПП. Дано да разбирате, че поста ми е принципен и доста добронамерен. Поздрави

  13. kod
    kod е на линия
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #11

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от vdsvicky
    Бе тези характеристики трябва да ти говорят нещо ! Я си ги слушкаѝ тогава като много разбираш. За тези кинти - нищо хубаво , еле пьк и промоция . Вярно че на харизан кон зьби не се гледат , ама дали ще вьрши работа - не се знае .Нека човека каже какьв му е бюджета , пьк ако го устроѝва тази "великолепна" промоция , да си я ползува с здраве и да не псува после.
    Безсмислено звучиш... Човекът е казал какъв е бюджетът му - 800лв за ресивър + колони + уфер. Всеобщото мнение е, че за тези пари, предложението е отлично и по-добро не може да се намери.
    Не изпадай в крайности, които касаят не повече от 1% от хората. За останалите 99% 800 лв даже са много пари за това и изказвания като "За тези кинти - нищо хубаво" са напълно излишни, а и неверни. Разбери, че почти никой не отделя 4-цифрени суми за озвучение...
    Отделно, тонът ти е на границата на приемливото - постарай се да си не толкова нафукан в изказванията си .

  14.  
     
  15. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #12

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Първо,благодаря на всички за изказаните мнения........от които стана ясно че колоните не са кой знае какво.........но то ...........за толкова пари е ясно че няма да са върха на елхата........но никой не каза нищо за ресивъра..........той поне става ли.........относно бюджета ми,800лв наистина е тавана......и първоначалната ми алтернатива беше...http://electron.bg/product_info.php?...s_id=99738....после видях тая промоция........и сега се колебая между двете щото Пайнера ме кефи как изглежда и по ми се връзва на обзавеждането.....дали ще има голяма разлика в звученето между двете......щото ако не е много голяма.........вземам Пайнера без да се замислям.......

  16. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #13

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Колкото и да не са кой знае какво все пак са по добре от всяка готова система както писах по горе.Предлагат се в 3 цвята не само в този.Но ако си решил да е черен пиано лак както пайнера няма такъв.И въпреки всичко аз бих взел тях.Опитай се да чуеш Пайнера ако може някъде ,но не вярвам да ти хареса повече.Виж ако се влияеш от дизайна и цвета тогава няма какво да обсъждаме.

  17. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #14

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Колкото и да не са кой знае какво все пак са по добре от всяка готова система както писах по горе.Предлагат се в 3 цвята не само в този.Но ако си решил да е черен пиано лак както пайнера няма такъв.И въпреки всичко аз бих взел тях.Опитай се да чуеш Пайнера ако може някъде ,но не вярвам да ти хареса повече.Виж ако се влияеш от дизайна и цвета тогава няма какво да обсъждаме.
    Пайнера няма къде да го чуя.......защото в Русе го няма......то иначе щеше да е лесно да направя своя избор.....затова питам тук хората които са слушали различи видове системи.....дали ще има фрапантна разлика......щото ако е минимална,то тогава ще взема Пайнера.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #15

    Re:Съвет относно промоция в Техномаркет

    pci,

    За тези пари комплекта е перфектен, не се чуди.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Съвет относно покупка на LG 42LW4500
    От airfors във форум LG телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 25-11-11, 16:08
  2. съвет относно LCD за основен монитор на PC 32' +
    От bongo78 във форум Телевизори
    Отговори: 12
    Последно: 06-02-11, 23:24
  3. Отговори: 0
    Последно: 01-02-11, 12:42
  4. Промоция в техномаркет на YAMAHA
    От kombinatora във форум Аудиотехника
    Отговори: 105
    Последно: 29-01-10, 10:37
  5. Съвет относно конфигурация
    От gagauz във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 03-02-08, 22:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе