Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 106

Промоция в техномаркет на YAMAHA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #31

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    това ли е наи-доброто до 1000лв.даи нещо до към 1500лв комплекта (маи ще ме карате да продавам всичко и да купувам на ново).

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #32

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Цитат Първоначално публикувано от aenski
    Piano серии пластмасови корпуси бас в ниските средни пикове в средните и супер слаби високи но за тези пари такава голяма тонколона май няма
    това само не разбрах точно за баса и средите.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    12
    #33

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Ами ниските които могат да възпроизведат не са от 16 hz примерно а чак от 200 HZ (говоря хипотетично) баса е метален не е плътен слаби удари на барабани и непродължителни струни на бас китара и така нататък фактически не звучат всички ниски тонове но това е характерно за ниско класната Ямаха има малко модели в ниския клас които свирят добре всички тонове... същата работа е и с системата на промоция какавто и проблема на Пианото баса почва в ниските средни... а за това до кам 1500 лева отиди в най близкия техномаркет или технополис и помоли да ти пуснат някакви тонколони които според тях са добри... надали ще ти откажат. Аудио системите не свирят само на думи и приказки от хора по добре отиди и чуй Ямахата 777 и 9900 може на теб да ти хареса.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #34

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA



    ами ако си взема активен субуфер нещата не се ли оправят.примерно някои от тез двата.
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09029629
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09013776

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #35

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Вярно , че темата е за Ямаха , но какво толкова и харесвате не можах да разбера ! Има толкова други производители на тонколони , които правят наистина хубави неща , друг е въпроса дали се намират в БГ и колко струват . Да не казвам , че има доста класни неща втора ръка , но някой трябва да се поразтърси !

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #36

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    civica ами предложи нещо де

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #37

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Аз ти предлагам:
    източник: Zinwell плеъра дето е към 200 лева.
    ресийвър: YAMAHA за 450-500 или втора употреба за 250-350лв.
    колони: Eltax Monitor - 5 колони за около 700-800 лева.
    sub - зависи от бюджета, по-добре нещо втора употреба да се намери.
    кабели - общо под 100 лева.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #38

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA


    хм ами aenski каза че били много дървени ресиварите на yamaha щом 565 е дървен 850лв незнам от 500лв какво ще е.

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #39

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    venci79,тоя ресивър на JAMO дето ти го хвалят пък е чуден да знаеш.Може да се каже че е морално остарял.И колкото и да съм слушал на него бих предпочел някоя ямаха.Единствения му + може би са килограмите.Да не говорим че модела е поне 5 годишен и голяма част от новите декодери му липсват.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #40

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    granity ти слушал ли си ги двата ресивара в едно помещение YAMAHA RX- 565 и това JAMO AVR-693S.
    А за NS-777 какво ти е мнението.

  13. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #41

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Хм,YAMAHA RX- 565 не съм я чувал ама тези по-старите всичките и както виждаш от подписа ми се спрях на Yamaha RX-V659.От тогава спрях да се интересувам от тях.Въпросното ЯМО AVR-693S съм го слушал с различни ОТ освен горе предложените ти,S-606 HCS дори D830.с плеър пак ЯМО.Доста експерименти си направих с всички налични модели които имах.Моето мнение е че се представя доста по -зле не само от ямаха ами и от други марки.Още повече ,че AVR-693S са само мостри в няколко града в момента и са използвани доста.На тази цена просто не си заслужава.Малка подробност-продавах ги на времето и имах възможност да чуя доста от тях в различни помещения.Моето мнение съвпада с това по горе на колегата CrossBlade и бих го послушал.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    12
    #42

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Хм,YAMAHA RX- 565 не съм я чувал ама тези по-старите всичките и както виждаш от подписа ми се спрях на Yamaha RX-V659.От тогава спрях да се интересувам от тях.Въпросното ЯМО AVR-693S съм го слушал с различни ОТ освен горе предложените ти,S-606 HCS дори D830.с плеър пак ЯМО.Доста експерименти си направих с всички налични модели които имах.Моето мнение е че се представя доста по -зле не само от ямаха ами и от други марки.Още повече ,че AVR-693S са само мостри в няколко града в момента и са използвани доста.На тази цена просто не си заслужава.Малка подробност-продавах ги на времето и имах възможност да чуя доста от тях в различни помещения.Моето мнение съвпада с това по горе на колегата CrossBlade и бих го послушал.
    S-606 пък е голяма тонколона... единствено че е трилентова и що годе динамична. А за AVR-693 все още има чисто нови не се безпокой а за това че няма HD декодери... за това е и с 200 лева по евтино. Тонколоните Ямаха няма с какво да ги балансираш те просто са си дървени. А за jamo ресийвър дадах просто пример. А иначе ресийвър Ямаха ако се калибрира правилно мисля че няма да е лош но няма как да го чуя в 3 дка отворена площ и да кажа хубав е... на фона на Pioneer VSX-917V който свири 4 пъти по плътно от Yamaha RX-V661T а е много по стар от Yamaha-та и няма толкова нов процесор а и самият усилвател е работил доста повече време от нея... И не мисля че Ямахите в ниския клас са нещо кой знае какво впечатляващо купуваш само за да имаш нещо вкъщи сега мога да кажа за RX-V1065 че е хубав но и цената му не е малка. И като цяло мисля че е добре да се замислиш добре дали искаш Ямаха. А и забравих единия колега купи въпросната Ямаха 565 и след това я продаде и купи jamoto казва че свири доста по добре.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #43

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    aenski 565 може ли да се калибрира и ако може как става и каква разлика да очаквам.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #44

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA


  18. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #45

    Re:Промоция в техномаркет на YAMAHA

    Цитат Първоначално публикувано от venci79
    aenski 565 може ли да се калибрира и ако може как става и каква разлика да очаквам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Комплект рисивър и колони YAMAHA YHT-594 BL на промоция
    От Shloser във форум Аудиотехника
    Отговори: 3
    Последно: 20-01-12, 23:30
  2. Съвет относно промоция в Техномаркет
    От pci във форум Тонколони
    Отговори: 29
    Последно: 19-02-11, 20:14
  3. Отговори: 0
    Последно: 01-02-11, 11:42
  4. Мнения за Yamaha! Заслужава ли си тази промоция
    От martin_dim във форум Аудиотехника
    Отговори: 15
    Последно: 09-03-09, 10:24
  5. TM промоция
    От jodeci във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 16-12-08, 21:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе