Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #16

    Re:Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

    Цитат Първоначално публикувано от ermenkov
    Вземи с теб някой приятел, който има някакви познания в системите за домашно кино или поне ползва такава и разгледайте заедно. Е как така те отказаха????????????? Мисля, че не бъркам, но идеята им е да продават колкото се може повече.
    И аз мислех че идеята е да продават.....ама по този начин няма как да стане.....първо докато намеря така наречените консултанти....че после колоните не били закачени.....че после пък нямали диск да пуснат......да не говорим че никаква информация не можеха да ми дадат кой ресийвър какво свири......и какво не......въпреки че подробно им обясних какви са ми изискванията......аз му казвам че искам ресийвър 5.1......той ме води при стерео такива......абе пълна скръб......не знам как е другаде......ама в Русе е така.......

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #17

    Re:Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

    Много е дразнещо да знаеш повече от продавач-консултанта - отиваш за съвет, а той знае по-малко от теб! В тези магазини отиваш подготвен и не слушаш много-много какво ти говорят, кимай с глава разбиращо, а прави каквото си си наумил. За диска ти си виновен, че не носиш свой (задължително Audio CD)! Взимаш си любимата музика и отиваш.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    251
    #18

    Re:Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

    Хора, това което описвате не трябва да ви учудва. Техномаркет/полис магазините им е работата да продават, не да демонстрират. Има си шоурумове и специализирани магазини за тая работа. Разочарованието ви идва единствено от нереалистичните ви очаквания - това е. Само казвам...

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #19

    Re:Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

    Колега , не е точно така , все пак там работят като продавач-консултант ! Ако не може да направи " консултация " по даден продукт , много трудно ще ти продаде нещо ! Вярно , че не си дават зор , но явно не е и нужно , 80% от хората пазаруват техника от тях , особено по Коледа или на промоция !

  6. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #20

    Re:Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

    Нов въпрос.......подариха ми тая система.......http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...ed=0CDQQ9QEwBg
    свири долу горе добре.....обаче тия малките сателити много дрънкат...........мога ли да ги заменя с някакви други колони с които да свири по добре.......и ако може ........с какви?.......

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #21

    Re:Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

    А това за какво ще го ползваш?

  8.  
     
  9. pci
    pci е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    123
    #22

    Re:Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

    Цитат Първоначално публикувано от ermenkov
    А това за какво ще го ползваш?
    Сигурно не съм се изразил правилно......идеята ми е дали мога на мястото на сателитети на тоя JBL ESC 360 да си купя някакви по читави колони.....да го ползвам на първо време......и после да си събера пари за хубав ресийвър.....тъй като то се видя че с бюджета който разполагам не мога да взема нищо свястно.....

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #23

    Re:Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

    За по-читави колони нали пак трябва да отделиш пари ! В рамките на 1000-1200лв може да се направи озвучаване - ресивър +тонколони , като избора на колоните винаги е по-трудния ! Всичко зависи от нуждите ти и какво очакваш като краен резултат !

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #24

    Re:Въпрос относно бюджетно решение за домашно кино

    На харизан кон зъбите не се гледат. Колегата civica е прав. В рамките на бюджета ти ще си купиш техника, която да задоволи нуждите ти. Купи си рисийвър и фронтални ОТ, за съраунд използвай подаръка (поне за сега). Ето ти пример от Техномаркет:
    - рисийвър YAMAHA RX-V365 = 449лв;
    - тонколони JAMO S-606 = 529лв;
    или всичко общо е 978лв. Ако се бръкнеш 270лв допълнително ще имаш център и съраунд. Помисли си хубаво за да не съжаляваш за дадените пари. Пообиколи приятели, магазини и т.н. да си изградиш впечатление и тогава се хвърляй с парите. Успех!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Най-доброто решение за файлов мениджмънт на домашно кино?
    От hellje във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 02-10-14, 19:13
  2. Въпрос относно ресивър за домашно кино
    От pci във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 24
    Последно: 06-06-11, 12:10
  3. Nokia X1-00 бюджетно решение с широки възможности
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 09-03-11, 17:50
  4. Въпрос относно свързване на ТВ, домашно кино, булсат и PC
    От bobez във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 5
    Последно: 18-01-11, 22:09
  5. Избор на бюджетно домашно кино
    От The^Maniac във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 30
    Последно: 12-08-09, 00:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе