Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Съраунд система за телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    7
    #16

    Re:Съраунд система за телевизор

    Ами всъщност ходих в Техномаркет и там ме убеждаваха, че Филипса имал много по-хубав звук от Сони но си ги мързеше да ми ги пуснат и да го чуем.

    другото е, че съм с TV Philips42 8404 и ще мога да използвам "EASY LINK'' - но това не ми е голям критерий !
    Сонито в момента е на невероятна цена 200 лв http://www.technomarket.bg/products/...ct_id=09038332 но се оказа, че са им останали само 2 бр. в България и са били мостри и са събирали една година прахоляците по рафтовете. За мен е важно да е с по-качественният звук и дали всички тия Optical IN/Coaxial IN/USB IN/HDMI OUT DD/DTS/DPL II и т.н. си ги има Реално и при Филипса





  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #17

    Re:Съраунд система за телевизор

    Така е този модел е стар и затова ти предложих другия 280 от които мисля ,че имат по голяма наличност или подобен.Сони се продават и от други фирми не само от Маркета.Но е важно да ги чуеш сам не вярвай на празни приказки.Отиди пак и им кажи на ония,че искаш да купуваш и ако не искат те да ти извикат салония управител или някой от офиса да ти ги пусне.Нали за това са там .А после ако решиш да е сонито огледай се в други вериги. Всичко което си изброил си има и работи коректно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 5.1 система за телевизор Toshiba 46TL938
    От teodor.g във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 16
    Последно: 20-12-13, 01:04
  2. Съраунд сетъп за хол
    От azsamsancho във форум Аудиотехника
    Отговори: 13
    Последно: 16-10-12, 11:16
  3. Свързване на Лоджитех съраунд система с Тв
    От I.V.G. във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 5
    Последно: 13-04-12, 15:41
  4. Отговори: 0
    Последно: 17-10-10, 00:40
  5. Свръзване на аудио система, телевизор, пле
    От julssss във форум Аудиотехника
    Отговори: 2
    Последно: 18-09-10, 22:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе