Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 27 от общо 27

Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    247
    #16

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    amaret0, като изключим отношението на продавача, кое те притесни в демонстрацията?
    Това, че си чул комплекта с друг субуфер, или това, че си го чул с друг рисивър.
    И в крайна сметка какви са впечатленията ти от самите озвучителни тела?
    Това може би е най-важното като извод от цялата ситуация, а за него не написа нищо.

    Иначе, ако ти е харесал комплекта Sib&Cub, а според мен, това е едно от най-интересните решения на нашия пазар в този бюджет, то този комплект се предлага и от други магазини, както вече се спомена.

    На експото, споменато от digital11, такъв клас техника не очаквам да се представя имайки предвид миналогодишното експо и идеите на изложителите по принцип.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #17

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    Ми да ,аз май изгубих началната идея на въпроса опредено няма да има такъв тип системи на експото , но това не пречи да се разгледа

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    71
    #18

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    хахаха такива търговци много ме забавляват

    Като ходих в Сони център да чуя една 4-пъти по-евтина конфигурация, пичовете веднага я вързаха. Бяха супер отзивчиви... а тия се правят на велики. Само дето там им е ясно на търговците, че ако не си доволен от обслужването - телефона, оплакването и те имат глоби. Но в крайна сметка си е до човек! Те ще изгубят, не само теб а и други клиенти. пускай ги по течението и не се тормози с идиоти.

    А колкото до системата ти, като гледам вече е почти декемви - вземи и изчакай до празниците, още 2-3 седмици, трябва да има разни промоции тук там...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    17
    #19

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    digital11,
    да, ще изчакам, но както става ясно, там няма да има нещо от моя ценови клас.

    Vanquished,
    прав си, ще се огледам и за други търговци.

    Evlampio,
    притесниха ме 3 неща:
    1) Не чух и суба на фокала
    2) Не видях в действие денона
    3) НЯМАХА блу-рей плейър (а аз си носих и диск) за да чуя как се представя цялата постановка.
    (а защо нямаха, ми, продали ги, и нямали в момента !?)
    Инак, от 4те колонки(които НЕ бяха настроени, както ми обясни момчето там, защото са разопаковани и направо сложени, без тунинг по тях) звука беше доста приличен.

    bios,
    напълно си прав, затова реших да изчакам след 1-ви Декември, обикновенно от тогава почват промоциите, определено от тази дата натам ще купувам всичко.

    Определено имам още 7-8-9 дена преди офицалната покупка. Дано до тогава направя всички тестове и проучвания, и правилния избор

    Благодаря на всички за наставленията и съветите

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #20

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    Чакай малко , ЧЕТИРИ колонки са ти пуснали ? Система 5.1 ти я пускат с друг суб и без центъра ... не че нещо,но доста несериозно...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    17
    #21

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished
    Чакай малко , ЧЕТИРИ колонки са ти пуснали ? Система 5.1 ти я пускат с друг суб и без центъра ... не че нещо,но доста несериозно...
    Ми да си призная "среда" НЕ видях, освен да съм пропуснал(което е възможно), но да, пуснаха ми друг суб. И да, доста несериозно се получи

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #22

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    Добре де, ако наистина са нямали събуфера към комплекта, какво предлагаш да направят в магазина? Да ти ги пуснат без събуфер изобщо или да те върнат без да слушаш?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    17
    #23

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Добре де, ако наистина са нямали събуфера към комплекта, какво предлагаш да направят в магазина? Да ти ги пуснат без събуфер изобщо или да те върнат без да слушаш?
    Може би не се изразих правилно, "клиент купи само суба", което НЕ значи че нямат друг които да разпечатат, нали?(или трябва може би да го платя първо и после да го слушам?) Това първо, и второ НЕ виждам причина да НЕ ми докарат от съседната стая(3метра приблизително) Денона които искам.
    Пак казвам, КЛИЕНТ НЕ се печели когато НЕ му показваш всичко което иска. Не мисля че тук някой би купил нещо без да го види/чуе, нали?

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #24

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    Ще се изненадаш колко много хора купуват без да чуят, че и видят дори.
    От една страна защото нямат възможност да го направят, а и защото слушането не винаги ти носи достатъчна и правилна информация.
    За да може да кажеш, е си чул някакви компоненти не е достатъчно да отидеш за 10 минути да чуеш примерно колоните с някакъв усилвател, с някакви кабели, от някакъв усилвател, с някакви кабели в някакво помещение. Различните комбинации от изброените неща могат драстично да променят крайния резултат.
    Няма какво да се заблуждаваме, хората отиват в магазина, чуват нещо по някакъв начин и взимат чисто емоционално решение за покупката му, което е точно толкова емоционално и субективно като да са го купили по интернет.
    Това го казвам по принцип. В твоя случай си "късметлия", че цялата система, която си набелязал я има в един магазин и просто е трябвало да настояващ малко повече.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    17
    #25

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    lazarus18,
    да, прав си Но, моето "настояване" както споменах по-горе беше сломено в мига в които влезна друг клиент, и аз буквално бях "отсвирен".

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    3
    #26

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    amaret0, как се развиха нещата при тебе?Аз също съм хвърлил око на Denon 1612 + Focal sib&cub но все още се колебая дали да е тази комбиинация и от къде да се купи?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    45
    #27

    Re:Добра ли е тази комбинация?(TV/AV/Sound)

    За колони виж тук http://exproject-bg.com/index.php?gr=40&cat=1
    Обади се и кажи какъв ресивър имаш(или ще вземеш) Хората са много отзивчиви. Аз си взех от тях и мисля ,че нямат аналог цена-качесто!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. YAMAHA RX-V671+JAMO S-608 HCS 3 - добра комбинация ли е ?
    От maddog9 във форум Аудиотехника
    Отговори: 19
    Последно: 08-03-12, 02:19
  2. Fujitsu ASHA 9 LGC/LCC - странна комбинация ???
    От yasoo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 6
    Последно: 24-09-09, 11:09
  3. Добра ли е тази конфигурация ?
    От ivanov_km във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 6
    Последно: 01-02-07, 23:31
  4. Задача междинна (2 в 1 - неочаквано добра комбинация)
    От Edin_Lud във форум Логически задачи
    Отговори: 7
    Последно: 16-09-05, 00:58
  5. Комбинация WinXP и WinME C:\NTFS D:\FAT32
    От DeathKnight във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 05-01-03, 01:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе