Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22
Like Tree5Одобрявам

Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #16

    Отговор: Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации

    Аз имам 9-та серия на Pioneer и съм доволен, само че е по старичък. Ако не държиш да е 7 канален може да си вземеш по-ниска серия който да е 5 канален и ще спестиш някой лев. 7 каналният е за препоръчване за стаи над 25 кв.м. иначе трудно ще разпределиш 7-те ОТ, за по-малки стаи 5 каналният е идеален.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #17

    Отговор: Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации

    Цитат Първоначално публикувано от citroen Виж публикацията
    Трябва ми бързо мнение за ресивър Pioneer VSX 922 K ?????
    Трудно и доста бавно според мен меню, стереото ми хареса, също и 5.1 с малко коригиране тук и там. Зависи от цената на която ти го предлагат .... но не е никак лош ресийвер.

  4. Junior Member Аватара на citroen
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    14
    #18

    Отговор: Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    7 каналният е за препоръчване за стаи над 25 кв.м. иначе трудно ще разпределиш 7-те ОТ, за по-малки стаи 5 каналният е идеален.
    Стаята е 27-8 квадрата . То аз едва ли ще използвам и 7-те канала мисля само 5
    Този ме усройва ,че има DLNA , препоръчай ми някой 5 канален

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #19

    Отговор: Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации

    Както съм писал и преди - със седемте канала вървят обикновено и други благинки (bi-amp ,втора зона , по-сериозно захранване ...) , които не са за изпускане , нищо че уж няма да ползваш 7-те канала .
    lazarus18 и pulsedriverbg харесват това.

  6. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #20

    Отговор: Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации

    Да в крайна сметка изборът зависи от това кои функции ще използваш на самият ресивър. Ето ти един сравнителен тест м/у 9 и 4 серия от 2005г, предполагам че като цяло ще добиеш представа за разликите в различните серии Exklusivtest: Was k . Имай предвид само че дали ще дадеш 400 или 10000 гроша за ресивър ако им закачиш някакви скапани ОТ все тая, постарай се цените и качеството на ресивъра и ОТ да си отговарят. Няма смисъл от евтини ОТ и скъп ресивър или обратната, въпреки че 9 серия не минава за скъпа серия по-скоро е бюджетна. Ако не ти е проблем взимай 9-ката и се оглеждай за готини ОТ, май това ще ти е по трудният избор.

  7. Junior Member Аватара на citroen
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    14
    #21

    Отговор: Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации

    Има ли някакви адекватни подови колони за този ресивър до около 600лв. Може и само две пък след време ще си надграждам , че ще ми излезе много солено :D

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #22

    Отговор: Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации

    Подови колони до 600лв. - трудно. Може би втора употреба.
    Ето ти Dali за 700лв., но пък всички биха ти препоръчали Zensor 3 , защото се представят по-добре, нищо че са по-малки. От друга страна помещението ти не е малко и наистина би било добре да са подови, но те струват доста скъпо. Ако можеш да изпробваш Zensor 3 и да ги чуеш във вас ще е най-добре. Това е най-евтиният качествен вариант. Иначе винаги можеш да си вземеш и Quadral Quintas 5000 или Quadral Quintas 6500. Всичко опира до пари и време, защото не съм сигурен дали е добре да се хвърлят много пари за скъпи и качествени тонколони (няколко хиляди лева), ако ще прашасват понеже имаш време един-два пъти в месеца да им се порадваш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Помощ за избор на ресийвър и колони!
    От LilScrappy във форум Аудиотехника
    Отговори: 52
    Последно: 01-10-10, 09:40
  2. Помощ в избора на ресийвър
    От kadroso във форум Аудиотехника
    Отговори: 23
    Последно: 29-03-10, 19:31
  3. Помощ в избора на ресийвър
    От sandy във форум Аудиотехника
    Отговори: 13
    Последно: 03-02-10, 13:05
  4. Помощ за избор на колони с буфер и ресийвър ?
    От ncuxapu3aJl във форум Аудиотехника
    Отговори: 9
    Последно: 01-05-09, 19:31
  5. помощ от разбиращите за ресийвър+колони
    От casa във форум Аудиотехника
    Отговори: 43
    Последно: 09-03-09, 11:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе