Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 159
Like Tree26Одобрявам

Избор на ресийвър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #136

    Отговор: Избор на ресийвър

    Обикновено свалям flac и подобни, но пак не е гаранция, особено пък в стила , който слушам преобладаващо - там самите оригинали не блестят с кой знае какво качество. Може да си пускаш директно от ресивъра - от USB или мрежово .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #137

    Отговор: Избор на ресийвър

    В rutracker има попадения. Някои mp3-ки биват.....като няма друго. Пробвал съм с албум на 100 Кила сравнен с аналога му в mp3-320kbps от нета....ами веднага си личи кое е CD-то дори и на такъв тип музика. От комп-а може да пускаш по HDMI с foobar2000. След това инсталираш приложението за управление от телефона foobar2000 controller и се наслаждаваш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #138

    Отговор: Избор на ресийвър

    Благодаря!

    - - - - - - - - - -

    повечето на които попадах в нета по тракерите са с разширение .cue, това добре ако имам отделно CD, ама като нямам, първо трябва всичко да направя на отделни flac ове и тогава да си ги пусна вътре по мрежата, защото компютъра ми е в другата стая или да ги прехвъря на флашка или хард

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #139

    Отговор: Избор на ресийвър

    И аз питам - избор за приятел , до 800( +50 max) лв и съм предложил , но да чуя и други мнения , ако са от ползватели още по-добре .

    Та кой да е - Onkyo TX-NR555 или Denon AVR-X1300W ( има и вариант за по-евтин , ако се откаже от някои кодеци и екстри Denon AVR-X520BT ) ?

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от pablito1 Виж публикацията
    - - - - - - - - - -

    Повечето на които попадах в нета по тракерите са с разширение .cue , това добре ако имам отделно CD, ама като нямам, първо трябва всичко да направя на отделни flac ове и тогава да си ги пусна вътре по мрежата, защото компютъра ми е в другата стая или да ги прехвъря на флашка или хард
    Има решение , но е свързано пак с пари и много други фактори , но едни колони за компа или един малък евтин лаптоп за ресивъра са решение . Това само като идея , но и дълъг кабел , коаксиален или оптичен е също вариант , не е удобен , но е вариант .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    86
    #140

    Отговор: Избор на ресийвър

    Аз също преди се бях насочил към Денона, после изчетох нета за Онкиото, но така и не намерих къде да го чуя вързан някъде с колони. Но на няколко места като ми казаха, че им горяло нещо и се отказах, предполагам това важеше за по-ниския ценови клас. В един магазин ми казаха, че 656 е по-добре от към тема качество и тъкмо се прицелих в Денона си взех Маранц. По моето скромно мнение да си вземе по-качествената машина, за да не съжалява после. А относно кодеци изходи, входове, по добре повече, един приятел си взе домашно кино по евтино и сега се чуди как да го върже, защото имало само едно HDMI

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #141

    Отговор: Избор на ресийвър

    Мерси колега , ама тук се скача според парата . Иначе за 1000 лв оня Денон Х2300 ( ти не го взе ), награда ЕИСА 2016/17 , каквото и да значи , веднага .
    Приятеля ти е гледал също евтиното , а не функционалното , но това са две различни неща и тука случая е по-различен .
    На всички гори по нещо , но просто сега Онкио-то в БГ е с нормална цена .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #142

    Отговор: Избор на ресийвър

    civica, докато обикалях за телевизор на нашите, мернах в технополис Denon AVR-X520BT, направо не съм сигурен дали това е Денон , а не някакъв лиценз.Преди 6-7 години имах Денон 1910 мисля, та този като изработка и тегло няма нищо общо.То и 1910 даде тотал щета още първата година , не съм го слушал!!

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #143

    Отговор: Избор на ресийвър

    То това е ясно за Денон Х520ВТ, просто е евтин вариант и нов от магазин за под 500 лв ! То и всички начални класове са леки и свирят почти еднакво , само логото им вдъхва доверие . Но и това стига за да се купуват .

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #144

    Отговор: Избор на ресийвър

    Eee ама ти по наградите ли ги избираш.....ходете и ги чуйте тия ресивъри някаде.....само като за сравнение може и една ямаха 681 да прослушате

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #145

    Отговор: Избор на ресийвър

    Мое право е да си ги избирам както искам . И как да си ги слушам и с какво да ги сравнявам . Избора е за определени пари и няма смисъл да сравнявам с по-скъп ресийвър , които ще си остане в магазина , както и колоните с които е тестван .

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #146

    Отговор: Избор на ресийвър

    спокойно бе човек....няма нужда да се форсираш....питал си по горе и ти казвам...денона не съм го дирил за цена първата която видях в бг е по висока от тя на ямахата пусната на промоция от време на време в едно от технотата

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #147

    Отговор: Избор на ресийвър

    Не се форсирам и не съм споменавал за покупка изрично от БГ за двата ! Няма Денон Х1300 за 800лв . За 1040 лв има и тогава мога и да го сравнявам и с Ямахата и с Пионер 930 и с друго Онкио 656 ! Ако имаше 1000 лв за харчене веднага се взима Денон Х2300 .

    Цената води хорото , ако не е ясно !!

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #148

    Отговор: Избор на ресийвър

    Ами не си уточнил....затова споменавам ямахата,,,,понеже си споменал денона който в бг е на близка цена

    Не виждам смисъл да ми философтваш...по простата причина че така си формирал поста си и аз определено не съм гадател....

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #149

    Отговор: Избор на ресийвър

    до 800( +50 max)
    Та кой да е - Onkyo TX-NR555 или Denon AVR-X1300W
    Не съм уточнил казваш ? За гадател наистина нямаш стаж , а поста си е формиран според питането - този или другия и с мнения от собственици , по възможност !

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #150

    Отговор: Избор на ресийвър

    Да ти имам стажа....

    Интересно е и как често променяш постовете си .....вмъквайки неща предложени след тези от теб

    Мир да има колега....моя е грешката... погрешно съм разтълкувал питанката ти
    Този пост е редактиран от frodo; 12-03-17 в 23:21.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 11 ПърваПърва ... 891011 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на ресийвър
    От getsata73 във форум Аудиотехника
    Отговори: 9
    Последно: 03-12-16, 15:49
  2. Помощ за избор на ресийвър и някой спецификации
    От citroen във форум Аудиотехника
    Отговори: 21
    Последно: 02-05-15, 16:31
  3. Избор на тонколони и ресийвър
    От aldokalcone във форум Аудиотехника
    Отговори: 5
    Последно: 29-03-14, 15:52
  4. Помощ за избор на ресийвър и колони!
    От LilScrappy във форум Аудиотехника
    Отговори: 52
    Последно: 01-10-10, 09:40
  5. Помощ за избор на колони с буфер и ресийвър ?
    От ncuxapu3aJl във форум Аудиотехника
    Отговори: 9
    Последно: 01-05-09, 19:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе