Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 87 от общо 87

ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #76

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    Бе какво ме интересуват Топ моделите на ATI и nVidia аз играя само Chicken Invaders 2 Относно I740 и Banshee те първо не са един клас, не се появиха п оедно и също време. Второ Banshee e по-орязана преработка на voodoo 2 като AGP то на Banshee се държи едно към едно като стандартен PCI щото няма AGP текстуриране.



    Както знаете на тестове и статистически проучвания можеш да покажеш в общи линии всичко което им се иска на производителите. Точно това е причината от 5 години да не обръщам внимание на споровете кое е по-добро :P:P~



    Аз лично си спомням мн ясно ден през 1998 като сe сдобих Voodoo Rush. До тогава играех NFS 3 в software mode защото Virge DX трудно може да се нарече триизмерен ускорител. Та тогава като тръгха тези ефекти тези сенки, отблясаци. Или като си взех Creative Vibra 16 през 1997 и я бучнах на 95 цата и като изкара онзо звук :~)



    Няма я вече тази романтика и никога няма да се върне

    Sorryz за отклонението от темата ама спомени :~)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    29
    #77

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    Дайте и аз да се изкажа компетентно :-)

    Значи аз съм с Radeon 9000.

    По принцип нямам нищо против оптимизацията, ама... някакси... ХИЧ НЕ МА БОЛИ ***, че еди коя си игра ще ми върви с 5000 кадъра, вместо с 50.

    За качеството... хм... не мога да измисля как да го кажа, без да обидя NVidia... Еми, смятайте, DX8.1 игри изглеждат в пъти по-добре на моя Radeon, отколкото на GFFX5950 (е, чак в пъти не). Ако не бяха Pixel Shader 2...

    Еми ади стига толкоз. :D

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    43
    #78

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    Абе х800 ХТ е най-бързата карта в момента каквото и да си говорим. Във всичките ревюта го доказват този факт. При по големи детайли в игрите просто Ати е #1 което е най-важното. Все пак си дал 600$ за видео карта ако на най-големите детайли не ти работи за какво ще дадеш толкова пари ? Да ти се4е със кофти качество ? - Нвидия за <font color="red">мен</font id="red"> здраво се оплескаха. Ати просто спокойно леко и бавно си разработват всичко и преуспяват пичовете докато Нвидия все първи и все оакани в последните няколко години

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #79

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    Турбо, ти тества ли я 6800 при тебе да я видиш как сече с кофти качество на изображението? Или някъде пък го пише? Не се излагай като кифладжия, едва ли ще пипнеш скоро такава или х800

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    148
    #80

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    Хората са я видяли вече. Особено при "оптимизациите" в случая с far cry как пада качеството. Ето адресчето:

    http://www.ixbt.com/video2/nv40-rx800-2-p4.shtml#p18


  7. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #81

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    Тва за падането на качеството във Фар Край го пишеш за десети път, като всеки път забравяш да споменеш, че се дължи не на драйверите на Нвидиа, а на пача на Фар Край 1.1, пише го на линка, който прилежно всеки път прилагаш.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #82

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    А тази информацийка от този руски сайт няма ли я на английски някъде, че явно е интересна.

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    49
    #83

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    А бе какво ги хвалите Nvidia с тия драйвери, много им били хубави дрън, дрън та пляс. Аз съм с Geforse 2 Ti и ми се налага да карам с драйвери ver. 29,42 , защото каквито и по нови да кача почвам да имам проблеми в някой игри (Diablo например). В общи линий нещата не опират само до видеото ами системата като цяло, не случайно на ревютата обикновенно дават каква е конфигурацията, е аз съм с дъно на гигабайт и с атлон ХР с ддр 333 (работещ на 266), и в крайна сметка си имам проблеми с "оптимизираните" драйвери на Nvidia.

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #84

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Дайте и аз да се изкажа компетентно :-)

    Еми, смятайте, DX8.1 игри изглеждат в пъти по-добре на моя Radeon, отколкото на GFFX5950 (е, чак в пъти не). Ако не бяха Pixel Shader 2...

    <div align="right">Originally posted by War_Hammer*-*18/05/2004*:* 21:25:50</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Батка ВЕРВАЙ ми не изглеждат не в пъти по-добре ами , сравнение с мойта карта ДОРИ НЕ ВИЖДАШ нищо.... що пишеш глупости та чак към смешки ги избива....

    [:D]

    Момче ти ако си виждал на 5950 как вървят игрите нямаше да пишеш подобни вицове.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #85

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    Знам, че имам пари и нямам какво да си купия от магазина... аман от хартиени карти, къде са тия боклуци!!!!

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #86

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    Deathknight ... ima X800Pro v www.newegg.com за скромните 489$ аз лично си направих един преордер за Х800ХТ..... пак за 499$ нещо не ми се видя изгоден тоя Х800про...

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    6
    #87

    ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизирват"

    А ето ви един линк да видите как "ATI пак мачкат а nVidia пак "оптимизират" "



    http://www.thg.ru/graphic/20040605/index.html



    P.S. надявам се че се оправяте с руския

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 12-09-13, 01:55
  2. Nvidia 8400GT vs Nvidia Quadro fx1400
    От DENITO във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 05-03-12, 22:00
  3. nVidia
    От extreem във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 18-03-03, 00:38
  4. Quote: "NVIDIA AGP 8X GPUs..." www.nvidia.com
    От FearMe във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 13
    Последно: 11-10-02, 16:53
  5. ati ili nvidia
    От cuci във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 36
    Последно: 24-04-02, 01:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе