Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 61

Ge force4 MX440

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #16

    Ge force4 MX440

    Choveche vzemi si GF3ka , 4kata e dosta po-slaba!




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #17

    Ge force4 MX440

    E nali ti kazah - s TV Tool! Tova e! I na GF2 GTS tryabva da stane!!!





    THE ONLY THING WE HAVE TO FEAR IS FEAR ITSELF!

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #18

    Ge force4 MX440

    E nali ti kazah - s TV Tool! Tova e! I na GF2 GTS tryabva da stane!!!

    a eto moja savet! NE si zimai GF4 MX - po-bavna e i nyama grafichnite efecti na GF3 i chistia GF4 - she vidish gotinata voda v morrowind ili neverwinter na kukovo liato s toia falshiv GF4... a igri s podobni efecti teparva she izlizat - Doom 3...





    THE ONLY THING WE HAVE TO FEAR IS FEAR ITSELF!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    146
    #19

    Ge force4 MX440

    "..............Neshto koeto spomenah v druga tema e che tai kato po sveta niama ve4e GF3 - nai veroiatno e u nas da se prodavat samo modeli s defekti ili sled remont (ili pone takav e sluchaia s ASUS 8200) - tova sa mi go kazali poznati vav firmi - pone pred men se e sluchvalo da vidia dva GF3 ot Mostofskite, varnati s defekt den sled prodajbata?!?!....................."





    Tova e nai-veroiatno chasten sluchai, poznavam pone 4, 5 dushi s karta kato moiata i vsichko si e nared ,i sa vzeti ot vaprosnata firma /ne postvam za da pravia reklama/ clockvat se dori bes problem do v-240-245/ m-560-575, che sa i sas stabilizator na vmem.Mozhe bi govorish za versiata, koiato e bez vmem stabilizator?



    Abit KX7-333, 2 x 128 King Max 5 ns,Asus GF 3 Ti 200, All accelerated.3D Mark score :9566

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    194
    #20

    Ge force4 MX440

    Купихме вчера следната конфигурация (не за мене): Celeron 1.7, GA-8IE, AXLE GF4 MX440-64MB DDR (5ns, Hyundai) и резултата е че даде 4500 на 3D Mark 2001, странното е че съм с Celeron 1200@1600 и GeForce2 GTS Deluxe на ASUS и едва получавам 4000 при еднакви настройки. Забележките за този MX са единствено към малкия но стандартен за AXLE охладител твърдо монтиран (вероятно с туткал) в/у чипа. Това са ми впечатленията засега. (Парил съм се от AXLE, знам, но ще видиме).




  7. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #21

    Ge force4 MX440

    xp 1.6 / gf2 pro - 4587

    xp 1.6 / mx 440 - 5586




  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #22

    Ge force4 MX440

    с TVTool НЕ МОЖЕ да се вади едновременен образ на TV и на монитор - дори и на GF2MX, която поддържа TwinView

    за да искараш едновременно образ и на телевизора, и на монитора, трябва платката ти да поддържа TwinView, а GF3 не поддържа

    много ми е интересно как сте изкарали едновременен образ със TVTool, при положение че първо платката не го поддържа (аз в момента съм точно с GF3 Ti 200 Chaintech), а при ТVTool единиа клавиш (както е подразбиране) Ctrl-F2 включва монитора, а другия - включва телевизора, и монитора се изключва




  10. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #23

    Ge force4 MX440

    Za 4mx stava vupros de




  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #24

    Ge force4 MX440

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>с TVTool НЕ МОЖЕ да се вади едновременен образ на TV и на монитор - дори и на GF2MX, която поддържа TwinView <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    E аз съм фокусник и вадя едновременно и на монитора и на ТВ-то на GF2MX400. Само няма да казвам на каква честота работи монитора в този режим и че ми става жалко за него като го чувам как цвърчи .Работи някъде на 50 Hz.

    A пък ТVTool не работи с GF4MX - казано е на сайта им, където между другото има и ревю на всички ТВ-аут чипове.




  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #25

    Ge force4 MX440

    Suren az si vadja izvoda che ne che ne raboti signala, po-skoro monitorite ne podrujat tozi rejim na kojto vurvi (BTW: na men sushto mi gasne monitora)...



    <font color=blue>Memento mori</font id=blue>

  13. did
    did е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    59
    #26

    Ge force4 MX440

    Относно:много ми е интересно как сте изкарали едновременен образ със TVTool, при положение че първо платката не го поддържа (аз в момента съм точно с GF3 Ti 200 Chaintech), а при ТVTool единия клавиш (както е подразбиране) Ctrl-F2 включва монитора, а другия - включва телевизора, и монитора се изключва



    А може ли да се превключва без да се използва помощна програма

    (без TV Tool), а с някакви бързи клавиши, настроени примерно от

    PROPERTIS на видеокартата.

    Доволен ли си от картата си, Защото и аз като че ли се насочвам към същата-GF3 Ti 4200 Chaintech. С каква памет е.Някакви данни...




  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #27

    Ge force4 MX440

    GF2MX и GF4MX... си поддържат едновременен образ на TV и на монитор, като има няколко режима - можеш да си гледаш десктоп-а на монитора, и ако пуснеш някой филм, той да излезе САМО на телевизора, като по този начин можеш да си работиш нещо на монитор, режим в който каквото виждаш на монитора, да ти излиза същото и на телевизора, и режим в който просто телевизора се явява продължение на десктоп-а на монитора

    но ако се използва TVTool za GF2MX, може да работи или само телевизора, или само монитора

    така че ако някой ми каже, че е подкарал TVTool-а едновременно и на монитор, и телевизор - да дойде в къщи - ще му подаря и телевизора си, и монитора...





    Edited by - Eddie на 30/07/2002 17:16:57

  16. did
    did е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    59
    #28

    Ge force4 MX440

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Относно: GF2MX и GF4MX... си поддържат едновременен образ на TV и на монитор, като има няколко режима ...



    Това го знам. Имал съм GF2MX.

    Сега говориме за GF3TI 200.Може ли да се направи превключване от телевизора на монитора без да виждам телевизора, защото е в другата стая и нямам пряка видимост до него.



    Edited by - Eddie на 30/07/2002 17:16:57

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote><u></u>




  17. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #29

    Ge force4 MX440

    Eddie, neznam kvo praish s Tv Tool-a ama mai si mnoo zle, bratle... mai she se naloji da mi dadesh i tv-to si i monitora... vav vaprosnata programa ima otmetka "dual view" (monitor+televizor). za da bachka obache triabva monitora da poddurja 50Hz. Tova e! izliza edin ujasen obraz(razkriven i migasht) na monitora ama si e dostatuchen za nuzdite na did.



    THE ONLY THING WE HAVE TO FEAR IS FEAR ITSELF!

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #30

    Ge force4 MX440

    da de, ama GF3 kata ne poddurja DualView

    taka che ili TV-to, ili monitora



    a ako e s GF2MX, moje da ne se izpolzva TVToola (vupreki che s nego izobrajenieto na TV-o e po-kachestveno, a i razpuva obraza na TV-to dokrai po horizontala), i togava TV-to si bachka na 50Hz, a monitora - na kolkoto moje




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. mx440 vs radeon 9000
    От ap_pz във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 11
    Последно: 09-03-03, 08:17
  2. ChainTech GF4 MX440 SE?
    От kalchev във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 04-02-03, 14:42
  3. GEFORCE4 MX440 clock
    От hack4o във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 12
    Последно: 20-01-03, 12:41
  4. Palit Daytona GF4 MX440
    От zed във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 10-01-03, 18:17
  5. Radeon 9000 or MX440...
    От jester във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 07-11-02, 10:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе