Резултати от 1 до 4 от общо 4

problem s video kartata

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    24
    #1

    problem s video kartata

    moiata karta e riva tnt2 ultra.i kogato izpolzvam win98,win98se,winme si4ko si e nared,no kogato sloza win2000 ili winxp, ne mi q namira,dori i kogato sam si izteglil nai novite draiveti za 2000 i xp ot stranizata na nividia.kazete v kakvo moze da e problema pls.




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    225
    #2

    problem s video kartata

    AXLE, трябва ти нов коректен биос




  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    25
    #3

    problem s video kartata

    Да, наистина. Трябва да я флашнеш, но за целта трябва да си сигурен кой е производителя. Чипсета е ясен, но той няма нищо общо. На него смяна на драйверите му стигат. На теб ти трябва обновяване на фирмуера.




  5. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    212
    #4

    problem s video kartata

    Глупости . Да я флашваш . Абе хора не дейте така сбъркайте човека бе ! Първо , че щом 98/МЕ я разпознава значи няма проблем с биоса . Второ , че виндоса не гледа биоса ами гледа ID-то на чипа , което не може да се променя с флаш на биоса . И трето , че тея TNT2 -ки на Axle немогат да се флашват . А иначе би трябвало като дадеш на add new hardware и избереш display adapter и да я намери , после показваш къде ти е драйвера и си избираш TNT2 Ultra и не обръщаш внимание какви глупости ти пише виндоса . Аз съм имал TNT2 Ultra на Axle и съм я карал под 2000 , XP , 98 , ME , Linux .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Video capture problem ...
    От FOX007 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-04-03, 05:11
  2. Kak da si klokna Video kartata-Radeon 7000, 32MB??
    От g_velev във форум Овърклок
    Отговори: 10
    Последно: 13-03-03, 02:13
  3. Video problem
    От MANIAK във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 07-03-03, 18:39
  4. video problem
    От ivo80 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 12-11-01, 02:27
  5. Imam problem s video kartata ...
    От junior във форум Общ - хардуер
    Отговори: 16
    Последно: 04-04-01, 11:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе