Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 41 от общо 41

Stiga GLUPOSTI Dreamer...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #31

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    Знам ситуацията за която (може би) говори Дончо - миналата есен мисля че беше - имаше период когато Radeon DDR 64Mb беше нов хит, и всички се скъсваха да го тестват и пишат за него. Аз лично видях в PCW England /VNU labs/ тестове при които - в Direct3D Radeon бие GTS в 32bit цвят. Вярно, че беше само на няколко места, но Radeon бeше по-бързата карта. А и в онази ситуация съм сигурен че тогавашните драйвери са си казвали думата.

    Ето и резултати на система без оверклок от тогава - 20.12.2000г.



    3DMark2000 - 1280x1024



    T-bird 1Ghz/256RAM/A7V/GeForce2 GTS 64Mb DDR 4949 3DMarks/16bit 3145 3DMarks /32bit

    T-bird 1Ghz/256RAM/A7V/ATI Radeon 64Mb DDR 3419 3DMarks/16bit 3201 3DMarks /32bit



    Държа да отбележа, че тези резултати вече не са действителни - сега GTS е по-бърз. Но е имало определен период от време - в който Radeon-а е взимал връх в скоростта.







    <font color=red>Dominator</font id=red>

    dominator@mail.bg

    ICQ#109217561

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #32

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    Pak se hvashtate za tochkite na 3d mark.Tazi programa se optimizira za firmata proizvoditel koiato plati poveche na avtora.Men kadri nad 30 za sekunda ne me interesuvat a otnosno video i dvd multimedia Ati e po dobrata karta.Schitam geimarite za idioti




  4. Member Аватара на Ross
    Тук е от
    Jan 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #33

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    Hahaha, dobre ve giule, Tom's Sh*tware, prodyljavai da mu viarvash, bahahaha



    sega na reviews li shte si igraeme?

    dobre



    http://www.aceshardware.com/Spades/r...le_id=25000235



    priasno

    Tuesday, May 8, 2001



    i daje ne e RADEON review a "GeForce 3 and Kyro II: Performance In-Depth"






















  5. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #34

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    Значи - на MadOnion им плащат за да произвеждат лъжливи тестове - няма резон!

    А както казваш, че кадри над 30 в сек. не те интересуват - можеш да кажеш и, че и res. над 800х600 също не те интересува. Само че днешните стандарти са други - за "виртуално реалистично" точно nVidia препоръчват 60fps а това - комбинирано с една висока резолюция не е лесно изпълнимо - ако оставим nVidia, аз лично - също смятам 30fps за недостатъчни - е ако играя на Heroes или Chessmaster - може и да ми стигнат. Във всеки FPS кадрите варират много от сцената в която си - и ако в нормален ход на игра тя не показва повече от 30fps, то при едно меле - кадрите ще спаднат страшно - и .. си мъртъв.

    Дори и да ме наречеш "идеот" аз играя - искам 60fps - и - вярвам на 3DMark200x - всеки казва - "оптимизиран е за nVidia карти" - ми да - оптимизиран е и за ATI;Intel;AMD;Rambus като тест - той е длъжен да използва способностите на всяка карта/процесор.



    <font color=red>Dominator</font id=red>

    dominator@mail.bg

    ICQ#109217561

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #35

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    Vie si govorite za testove, a pak Dreamer prodaljava s "novinite". Tozi post be6e s cel da se sprat /"eventualno namaliat" ejednevnite gluposti, koito izlizat v novinite na SetCom.




  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #36

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    Доминатор-нали като се видяхме предишния път ти споменах,че в тая страна е пълно с.....ти знаеш кви...:-)Ето тия двамата-и особенно Добрил-са типичен пример-значи геймърите-идиоти работят на още по идиотските си машини-с SSE,SSE2,MMX,3DNOW,T&L и тнт оптимизации,произведени от огромните идиоти ИНТЕЛ,АМД,АТИ,и тнт-ами всички нововъведения и

    иновации СИГУРНО са правени за по-добра работа под WORD,или може би DOS......Aми кво да кажем за направо изкуфелите тестери на хардуер,които вместо с страшно натоварващите ДОС и Нортон командер тестват с някава си тъпа игра QUAKE3,която и на 286 дава 70000 кадъра при 1600х1200.....и Доминатор е напълно прав и в друго-ако играта дава 30 кадъра,то low pick-a сигурно стига 10-13....а в натоварена сцена...да,обаче Добрил сигурно е над тия неща-само sex,drugs and rock`n roll-и пребиване на жена си...или тя него...

    Господин Добриле-всеки определя сам развлечението си-а геймърите със своето не пречат на никой,може би на теб ти допадат футболните хулигани или скинарите-еми щом си то София,знаеш къде се събират-опитай в тяхната компания,ако си мазохистично настроен...

    М/у другото,някой от нас идиотите геймъри работят на 26 процесорни сървъри под UNIX,с идиотск процесорчета с по 4 и 8Мбт кеш,и мрежа от над 90 ПС-та-има дни в МО-свободен достъп-петък е такъв-с най-голямо удоволствие ще те разведа...

    Дончо-ти си един от малкото хора,които не вярват на TOMSHW,a колкото до GIANTS.....

    Ти играл ли си я тая игра..?Виждал ли си я..?Чел ли си ридмито ктм последната и версия..?

    Цитирам кво пише вътре...:...thisgame is best viewable on new ATI chipset RAGE128/RADEON-каквото и да ознаяава тва.МОЛЯ ТЕ,преди да постеш нещо първо провери автентичността и резонноста му-ами резонно ли е да сравняваме Радеон и ГТС в Aquanox примерно..просто губя интерес от диалога с теб...




  8.  
     
  9. jay
    jay е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    251
    #37

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    ave instaliraite si linux .. :]




  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #38

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    ha ha ha

    tova be6e izcepkata




  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #39

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    LordOfEvil, за кви глупости говориш? По-добре отиди да се снимаш някъде и после ми дай линк към scan-натата ти снимка, за да се посмея искрено)

    jay, аз съм за BeOS

    Kris май е време да затвори тази тема, защото тук доста народ се изпокара. Значи DPetrov и Dominator vs. dobrilov2 и Doncho, The_UFO(демек аз) и Dreamer vs. LordOfEvil, иии тук-таме изкарат "Доминатор,Валери,и тнт" некадърници. Да определено трябва да затворим темата...



    Martin 'The_UFO' Dimitrov

    theufobg@yahoo.com

    http://www.theoffspring.hit.bg

    http://www.theufo.net

    ICQ#94565641

  12. Member Аватара на Ross
    Тук е от
    Jan 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #40

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Доминатор-нали като се видяхме предишния път ти споменах,че в тая страна е пълно с.....ти знаеш кви...:-)Ето тия двамата-и особенно Добрил-са типичен пример-значи геймърите-идиоти работят на още по идиотските си машини-с SSE,SSE2,MMX,3DNOW,T&L и тнт оптимизации,произведени от огромните идиоти ИНТЕЛ,АМД,АТИ,и тнт-ами всички нововъведения и

    иновации СИГУРНО са правени за по-добра работа под WORD,или може би DOS......Aми кво да кажем за направо изкуфелите тестери на хардуер,които вместо с страшно натоварващите ДОС и Нортон командер тестват с някава си тъпа игра QUAKE3,която и на 286 дава 70000 кадъра при 1600х1200.....и Доминатор е напълно прав и в друго-ако играта дава 30 кадъра,то low pick-a сигурно стига 10-13....а в натоварена сцена...да,обаче Добрил сигурно е над тия неща-само sex,drugs and rock`n roll-и пребиване на жена си...или тя него...

    Господин Добриле-всеки определя сам развлечението си-а геймърите със своето не пречат на никой,може би на теб ти допадат футболните хулигани или скинарите-еми щом си то София,знаеш къде се събират-опитай в тяхната компания,ако си мазохистично настроен...

    М/у другото,някой от нас идиотите геймъри работят на 26 процесорни сървъри под UNIX,с идиотск процесорчета с по 4 и 8Мбт кеш,и мрежа от над 90 ПС-та-има дни в МО-свободен достъп-петък е такъв-с най-голямо удоволствие ще те разведа...

    Дончо-ти си един от малкото хора,които не вярват на TOMSHW,a колкото до GIANTS.....

    Ти играл ли си я тая игра..?Виждал ли си я..?Чел ли си ридмито ктм последната и версия..?

    Цитирам кво пише вътре...:...thisgame is best viewable on new ATI chipset RAGE128/RADEON-каквото и да ознаяава тва.МОЛЯ ТЕ,преди да постеш нещо първо провери автентичността и резонноста му-ами резонно ли е да сравняваме Радеон и ГТС в Aquanox примерно..просто губя интерес от диалога с теб...





    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    f taia strana e pylno s ...... kato teb

    NIakoi kato ne haresva tva koeto ti haresvash i nachi e niakyf typ selianin

    bravo bravo



    Zashto izbrah RADEON:

    1)Kachestvo na kartinata - the best

    2)ima EMBM i DX8 effecti

    3)Skorost - dobre, 32bit mnogo dobre

    4)DVD - the best





    Zashto ne iskam GTS:

    1)Kachestvo na kartinata - abe ne mi haresva

    2)NIama EMBM i nikvi DX8 effecti

    3)Skorost - 16bit mnogo dobre, 32bit na nivoto na RADEON

    4)DVD - _)_



    I taka reshih che RADEONA e za mene, prosto ne vijdam kvo predimstvo ima GTS-a osven che pravi 5-6 kadyra poveche v niakoi igri



    Ne moga da razbera zashto spomena Aquanox???!??! Posledno kato gledah testove RADEONA bieshe daje i Ultrata! Ne vijdam kvo te byrka Aquanoxkato gledam shte moje da se igrae "normalno" samo s GF3





    pisna mi

    sporete si tuka, as se otkazvam

    niama nikakyv smisyl ot tia sporove






  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    46
    #41

    Stiga GLUPOSTI Dreamer...

    Tokushto probvah nai presnia bokluk za 115$ a imenno ABIT MX400 64RAM......Pak se nabuta gorkia mi kolega i otkachi kato vidia che abita e po baven ot radeona a puk tv out na abita e mnogo zle .Ne se zastupvam za nikakva firma proizvoditel no kogato edin produkt e dobur se kefia maksimalno.Az igraia igri mnogo riadko i s kod za bezsmurtie i vsichki orujia i minavane prez steni ....celta mi e da razgledam maistorluka na niakoi ekip dizaineri(hudojnici)i sled kato ne useshtam i ne samo az a choveshkoto oko nad 30 kadura to ne mi puka kakto ne mi puka dali monitora mi e pusnat nad 100hz .Samo tri igri do momenta mi napraviha vpechatlenie s krasota i tova sa heavy metal fakk2..........serios sam........sol. of fortune.




  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Ai stiga s tui XP we !!!
    От google във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 21-11-01, 16:25
  2. Aide stiga gluposti!
    От LordOfEvil във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 14-11-01, 01:32
  3. A stiga s toia WinXP de!
    От LordOfEvil във форум Windows
    Отговори: 24
    Последно: 01-11-01, 11:00
  4. Za Dreamer
    От Aquadark във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 16-06-01, 23:44
  5. Dreamer, vypros za AXLE-to i 2D
    От chavv във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 06-04-01, 10:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе