Резултати от 1 до 9 от общо 9

Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #1

    Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

    Някой може ли да ми каже как да променя съотношението на широкоекранен DivX филм върху телевизора, през TV Out-а на Radeon, така че да заема целия екран? Програмите които пробвах го правят върху монитора, но не и през TV Out-а върху телевизора Пробвах и от настройките на драйвера - Display device aspect ratio - 4:3(Standart TV) но пак е широкоекранен. Самия телевизор има функция "Увеличен" но не е достатъчно.

    Help me Please![:-jump]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

    ffdshow

    и си го разтягаш както искаш

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    88
    #3

    Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

    Ако ги свириш с BSPlayer - натискай "А"

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #4

    Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

    Благодаря ти DeathKnight, стана ама бая се измъчих докато му хвана цаката! primetime - това дето го предлагаш за BSPlayer важи само за образа върху монитора (това го могат и другите player - и)


  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #5

    Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

    ako polzvash "tv tool" si vaji za vsichki playeri...

  7. Gadget
    Guest
    #6

    Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

    Абе Yozo ти четеш ли въобще за какво става дума? Penta пита за Radeon... TVTool-а работи само с nVidia карти (пак всеки си пише каквото знае без да чете)

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #7

    Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

    Penta не знам защо при теб не става и върху телевизора. Ааа, абе ти включил ли си си theater mode-a? Ако не си включи си го от Overlay менюто. При мен като го направя от bsplayer-a си се променя и на телевизора, и на монитора.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #8

    Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

    X-RAY, какво ме направи,бе ! Естествено че съм включил Theater Mode и въпреки това не става. Същото важи и за MicroDVD Player и RadLight!

    Така, проблема ми е решен благодарение на ffdshow, така че благодаря за съветите! Това е края на форума. (за мен,де)

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    88
    #9

    Aspect ratio 16:9 to 4:3 ?

    И при мен променя размера и на телевизора и на монитора, а ffdshow ми маже картината зелена и на блокове та не може хич да се гледа (само xvid kodiranite movies)...така и не разбрах защо или как се оправя и си карам с Xvid декодера.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 16:9 aspect ratio в Windows Media Player
    От Pat във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 21-01-16, 17:13
  2. 3D aspect ratio
    От LeBron във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 07-10-11, 23:43
  3. 4:3 филми на 16:9 тв (Aspect Ratio проблеми)
    От orlie във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 07-03-07, 09:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе