Резултати от 1 до 6 от общо 6

Video Capture

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    3
    #1

    Video Capture

    Имам видео карта Chaintech GeForce 4 Ti4200 с Video In, а освен това имам и камера Sony. Та реших да си кача някой сниман филм и да го обработя малко. Използвам програмата VirtualDub. Когато дам Capture и след това отворя файла, той е винаги с много нисък framerate и когато има движение , излиза на черти. Това нормално ли е или проблема е при мен? Компютъра ми е Athlon 1000MHz, 256 MB RAM, Windows XP.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #2

    Video Capture

    Не, това е заради VirtualDub. Има други програми за кепчър - търси например PowerVCR. Чертите са заради това, че трябва да се прави деинтерлейс, при PowerVCR няма черти.

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #3

    Video Capture

    ако "Сони" то ти е цифрово, вземи си една Firewire платка (около 30-ина $), и ще можеш директно да прехвърляш видеото в Адобе Премиер-а и да го обработваш. Качеството е много по-добро, от колкото през видео-ин-а на платката ти.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #4

    Video Capture

    Като стана дума за Адобе Премиер, то може ли да прави първичен кепчър или само обработка на готови файлове ?

  6. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    285
    #5

    Video Capture

    Може да прави първичен кепчър със сигурност , аз него използвам за камерата ми

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    22
    #6

    Video Capture

    ако кеп4ира6 ниама да може6 да плейва6 на фул скрин и обратно.пуска ти тв сигнала в рамка,а като махне6 рамката из4езжа video IN

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Capture and Video editing !!!
    От meraklia във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 25-06-09, 20:55
  2. VIDEO capture
    От eror във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 14-03-07, 16:58
  3. Video Capture
    От ManiMani във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 19-05-05, 17:26
  4. Video capture problem ...
    От FOX007 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 19-04-03, 05:11
  5. Print Screen Video Capture
    От Aquadark във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 24-09-02, 23:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе