Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 34

Странен Проблем с Видео картата.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #16

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    въй-въй-въй!

    да, 7350, колкото и да е слаба, пак е по-силна от вграденото HD2000 видео в процесора...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #17

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    въй-въй-въй!

    да, 7350, колкото и да е слаба, пак е по-силна от вграденото HD2000 видео в процесора...
    А вие как разбирате коя е по силна ? нагоре ли се броят ;Д HD 7350 как ще е зле

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #18

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    ами "ние" се занимаваме с компютри гарантирано от по-отдавна, отколкото "вие" сте били родени (така както преценявам на сляпо )

    а иначе ето основанието на твърдението ми:

    1. тя е това: AMD Radeon HD 7350 1 GB | techPowerUp GPU Database (накратко - Rebranded HD 5450/6350.)
    2. ето я сравнена с най-мощните съвременни карти: PassMark - Radeon HD 7350 - Price performance comparison (накратко - около има производителност около 5% от най-мощните)
    3. и понеже я няма почти никъде в реални тестове, защото е предимно OEM продукт с почти нулева съвременна геймърска стойност, а и още повече, че е реално е ребрандиран стар продукт, повече тестове могат да се намерят със старото й име "ATI Radeon 5450" - ATI Radeon HD 5450 - Benchmarks

    и "да", принципно се броят нагоре, само дето има 3 основни производителя на видеокарти - nVidia, AMD и Intel, чиито стълбици "нагоре" трябва да се знаят поотделно, както и поколенията на чиповете, както и ширината на честотната лента, както и горкия факт, че обема на паметта не е най-важното за едно видео, както и ..., както и ....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #19

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    ами "ние" се занимаваме с компютри гарантирано от по-отдавна, отколкото "вие" сте били родени (така както преценявам на сляпо )

    а иначе ето основанието на твърдението ми:

    1. тя е това: AMD Radeon HD 7350 1 GB | techPowerUp GPU Database (накратко - Rebranded HD 5450/6350.)
    2. ето я сравнена с най-мощните съвременни карти: PassMark - Radeon HD 7350 - Price performance comparison (накратко - около има производителност около 5% от най-мощните)
    3. и понеже я няма почти никъде в реални тестове, защото е предимно OEM продукт с почти нулева съвременна геймърска стойност, а и още повече, че е реално е ребрандиран стар продукт, повече тестове могат да се намерят със старото й име "ATI Radeon 5450" - ATI Radeon HD 5450 - Benchmarks

    и "да", принципно се броят нагоре, само дето има 3 основни производителя на видеокарти - nVidia, AMD и Intel, чиито стълбици "нагоре" трябва да се знаят поотделно, както и поколенията на чиповете, както и ширината на честотната лента, както и горкия факт, че обема на паметта не е най-важното за едно видео, както и ..., както и ....
    Много ти благодаря за този бърз и добре направен отговор , това обяснява защо почти всички съвременни игри ми забива графиката..Може ли да ми препоръчате някоя съвместима с моя компютър от този сайт - ebay.de или някой който се намира в Германия. Само за този знам

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #20

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    На първо време намали резолюцията и нивото на графиката и ще вървят игрите.Не прочетох колко рам имаш,но някои от новите игри искат 2,4 гига рам.За карта кажи цената.

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #21

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    О свещена простота!!! Да ти продадат компютър с 2 видеокарти и накрая да се окаже, че никоя от тях не ти върши работа

    По въпроса. В ebay.de предполагам може да се намери всичко и за да не стават, такива издънки като тази с новия компютър, ти препоръчвам направо да се насочил към GTX 560 Ti - geforce gtx 560 ti in Grafik-/Videokarten | eBay и нагоре (GTX 580 Ti)
    Няма да е зле да напишеш характеристиките на компютъра, да не се окаже, че видеото е най-малкия проблем...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #22

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Малко ме съмнява 560-70-80 ще вървят добре с неговия процесор,пък и не се знае кво захранване са му лепнали.Иначе картите са супер.

  10. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #23

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    Малко ме съмнява 560-70-80 ще вървят добре с неговия процесор,пък и не се знае кво захранване са му лепнали.Иначе картите са супер.
    Ами все пак нали става въпрос за НОВ компютър. Очаквам поне i3-ка sandy

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #24

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Ами все пак нали става въпрос за НОВ компютър. Очаквам поне i3-ка sandy
    Нещо такова.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #25

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    Нещо такова.
    Ето ги
    Windows 7 Home Premium x64
    4 RAM , Intel(R) Premium(R) CPU G630 @ 2.70GHz 2.70 GHz
    Model imedia S3840 и там има нещо 4,9 нз за кво е ;д

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #26

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от Angel Svalqcha Виж публикацията
    Ето ги
    Windows 7 Home Premium x64
    4 RAM , Intel(R) Premium(R) CPU G630 @ 2.70GHz 2.70 GHz
    Model imedia S3840 и там има нещо 4,9 нз за кво е ;д
    Може процесора и паметта да не са кои знае какво, ама Win-a e оригинален

    Ако трябва да играеш най-новите игри с този процесор, препоръчвам ти да смениш компютъра

    Не си казал какво е захранването Марка, ватове.... Това без да отваряш компютъра няма как да го видиш, освен ако нямаш гаранционна където да е описано...

    И в крайна сметка ако не си решил да продадеш компютъра и да си вземеш подходящ, пак остава решението за GTX 560 Ti
    или някакъв аналог на ATI

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #27

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    по-добре "някакво ATI", като ми се струва, че не само ценово, ами и откъм адекватност с процесора + по-голяма сигурност относно захранването, HD7750 му е абсолютния максимум, а и хич не е лоша за по-новите игри

    560Ti никога, ама никога няма да запали на ОЕМ-ска машина...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #28

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    по-добре "някакво ATI", като ми се струва, че не само ценово, ами и откъм адекватност с процесора + по-голяма сигурност относно захранването, HD7750 му е абсолютния максимум, а и хич не е лоша за по-новите игри

    560Ti никога, ама никога няма да запали на ОЕМ-ска машина...
    Щом тая няма да тръгне препоръчай ми ти някоя..

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #29

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    писал съм, че най-вероятно 7750 ти е абсолютния максимум, защото над тази искат доста сериозно захранване, а за тази има шанс да тръгне на някой среден клас захранване (каквото най-вероятно е твоето... при късмет...)

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #30

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    писал съм, че най-вероятно 7750 ти е абсолютния максимум, защото над тази искат доста сериозно захранване, а за тази има шанс да тръгне на някой среден клас захранване (каквото най-вероятно е твоето... при късмет...)
    Как да разбера какво е "да не рискувам.."?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Windows 8 - проблем с видео картата
    От brankod във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 11-12-14, 13:49
  2. Ужасен проблем с видео картата
    От rusnako96 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 01-08-13, 09:24
  3. Проблем с видео картата
    От hotcool8 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 04-05-10, 15:02
  4. проблем с видео картата
    От user25 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 30-12-06, 23:16
  5. Проблем с вентилатора на видео картата
    От azis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 20-01-05, 08:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе