Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34

Странен Проблем с Видео картата.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #31

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Като отвориш капака гледаш лепенката. Интересува те главно 12V линия колко е.
    Принципно и 350W да е не е проблем ако е марково. Има такива по 30A дето са по-добри и от 400W.

    пс. Ако процесора е G630 няма смисъл да се напъваш така или иначе с нещо над 7750.
    Просто гледай да е с GD5 а не 3 нищо че е с повече памет за по-малко пари.
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 05-01-13 в 00:11.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #32

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от Angel Svalqcha Виж публикацията
    Ето ги
    Windows 7 Home Premium x64
    4 RAM , Intel(R) Premium(R) CPU G630 @ 2.70GHz 2.70 GHz
    Model imedia S3840 и там има нещо 4,9 нз за кво е ;д
    "4,9" ти е оценката,според Уиндоуса,за производителността на видеокартата(хваща най-ниския показател и дава-производителност на системата,като 7.9 е макса).
    Знаем,че няма да си смениш картата,защото това действие изисква мерак,познания,хартийки,все пак да си почеша клавиатурата и да ти кажа,че все пак,ако го направиш,да обърнеш внимание на съвета на FearMe(моят Гуру:D),но да внимаваш,че има модел на HD7750,който е много по-слаб(макар и с повече,но ненужна врам-2ГВ),това е моделът с "D3"(GDDR3), на теб ти върши работа да е с GDDR5,този модел е с 1ГБ врам,но е много по-добър.Най-ниско ценово стои-HD6670,ако не лъжат,че е GDDR5,както и това предложение с 512МБ врам-HD 6750,но също да е с GDDR5.За тези карти производителят се застрахова и иска 400-450 вата захранване;аз се застраховам и казвам,че не знам коя иска най-малко.А разликата между GDDR5(5000 MHz) и GDDR3(1500 MHz) е като разликата между шамара на баща ти и майка ти.
    Другият ми Гуру Sun ме е изпреварил и е започнал да ти разправя за GDDR5.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    45
    #33

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Цитат Първоначално публикувано от johny01 Виж публикацията
    "4,9" ти е оценката,според Уиндоуса,за производителността на видеокартата(хваща най-ниския показател и дава-производителност на системата,като 7.9 е макса).
    Знаем,че няма да си смениш картата,защото това действие изисква мерак,познания,хартийки,все пак да си почеша клавиатурата и да ти кажа,че все пак,ако го направиш,да обърнеш внимание на съвета на FearMe(моят Гуру:D),но да внимаваш,че има модел на HD7750,който е много по-слаб(макар и с повече,но ненужна врам-2ГВ),това е моделът с "D3"(GDDR3), на теб ти върши работа да е с GDDR5,този модел е с 1ГБ врам,но е много по-добър.Най-ниско ценово стои-HD6670,ако не лъжат,че е GDDR5,както и това предложение с 512МБ врам-HD 6750,но също да е с GDDR5.За тези карти производителят се застрахова и иска 400-450 вата захранване;аз се застраховам и казвам,че не знам коя иска най-малко.А разликата между GDDR5(5000 MHz) и GDDR3(1500 MHz) е като разликата между шамара на баща ти и майка ти.
    Другият ми Гуру Sun ме е изпреварил и е започнал да ти разправя за GDDR5.
    Мерси на всички за отговорите..Най добре да отида при някой техник който си разбира от работата.Да не объркам нещата .!

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    256
    #34

    Отговор: Странен Проблем с Видео картата.

    Техника ще ти вземе пари и ще ти каже същото като нас. Това ако приемем че е честен.
    Има две винтчета които трябва да отвиеш на страничния капак за да го махнеш.
    После гледаш лепенката на захранващия блок (това от което излиза шнура на контакта).
    После преписваш тук марката и колко W е. Хубаво е да се обърне внимание и на 12V линия.
    От там насетне преценяваме каква видеокарта може да издържи според бюджета.
    Но както ти се каза вече 7750 е идеалния избор за теб защото при натоварване е 55W.
    Разбирай че и китайско захранване за 40 лв. не е проблем и не ти пука какво е.
    От друга процесора ти е много слаба ракия и слагането на по-скъпа карта е безсмислено.
    Та единственото за което трябва да внимаваш е да е с GD5 а не 3 като я купуваш.
    И за цената разбира се.
    Този пост е редактиран от sunabouzu2; 08-01-13 в 03:32.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Windows 8 - проблем с видео картата
    От brankod във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 11-12-14, 13:49
  2. Ужасен проблем с видео картата
    От rusnako96 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 01-08-13, 09:24
  3. Проблем с видео картата
    От hotcool8 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 04-05-10, 15:02
  4. проблем с видео картата
    От user25 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 14
    Последно: 30-12-06, 23:16
  5. Проблем с вентилатора на видео картата
    От azis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 15
    Последно: 20-01-05, 08:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе