Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 32 от общо 32

Luxeon - FAQ/Review

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    1
    #31

    Luxeon - FAQ/Review

    искам да разбера дали модела Logicfox V998H е по добър от модела на Creative GD580 с други думи кой от двата да избера :>

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    5
    #32

    Luxeon - FAQ/Review

    ами ти май много искаш да знаеш аз имам 998H ама креативките ги нямам мога да се оплача че се получава sound destortion или казано му по нашенски - смущения в задните говорители когато центъра е свързан, може да му се спре сигнала от компа (т.е. вътре някое съпротивление не е изчислено като хората. също и за тези пари бих искал по качествен суб-уфър .. т.е. говорителя му, малко ми идва баса [] за мен бариерата която искам е да имам говорители с които мога да викам в стаята си и да не си чувам гласа докато качеството на сигнала остане без изкривявания [:I] иначе за парите са си много хубаво, аз съм си свързал и още 2 Грундиг колонки към предните за по широк ефект и намаляване на възможностите за дране ... те не ми дерат, ама баса се дъни (това става въпрос на МАХ) съседите ме обичат какво мога да кажа [}]



    ако някой има идеи как да си оправя проблема с центъра ... ще съм му много благодарен (проблема е сериен, не е само при мен пробвах) значи ще уплоадна 2 файла .. с които много лесно се усеща това пращене което се получава в задните говорители ... но след като се върна сега имам работа

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Review registerbg.com
    От b.a във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 30-07-04, 11:59
  2. ASRock Review
    От Mitko744 във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 09-12-02, 19:08
  3. nForce2 vs. KT 400 vs. KT 333 Review
    От FearMe във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 06-12-02, 10:59
  4. CDROM review
    От some във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 11-09-01, 21:12
  5. DVD Review sekciqta ne bachka [nt]
    От coolx във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 18-02-01, 18:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе