Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Savet za VC ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #1

    Savet za VC ?

    Re6ih nai-posle da smenq starata si video carta (geforce 2 pro 64ddr) s ne6to po-dobro.Prigotvil sam okolo 70-80 $ , taka 4e e qsno 4e kartata ste e v low enda na VC.Vaprosa mi e kakva karta moje da se vzeme za tezi pari , na koqto da mogat gore dolu da se igraqt igri , i sa6to da ima dobar tv-out (gledam dosta filmi , taka 4e dobriq tv-out e dosta vajen za men).

    Sprql sam se na gigabyte radeon 9000 pro.Za 70-80 $ moje li da se vzeme ne6to po-dobro ?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #2

    Savet za VC ?

    9200 128битова - към 60$

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #3

    Savet za VC ?

    Edin priqtel mi dava negoviq gigabyte radeon 9000 pro 64ddr za 60$.

    Koi e po-dobriq variant , nova 9200 za 60 $ ili vtora raka 9000 pro za 60 $ ?

    Dokolkoto sam zapoznat 9200 e po-slaba ot 9000 pro.Tova koeto me pritesnqva za 9000 , e 4e pro4etoh 4e nqkoi hora imat problemi s tv-outa na 9000 (ne pro).Potarsih iz neta reviewta na 9000 pro , no nikade ne vidqh nqkoi da se oplakva ot tv-outa.Nqkoi ot vas da ima 9000 pro i da e probval tv-outa ? Drugiq variant do 70-80 $ e FX5200 , no mislq 4e radeona e po-dobar.



    ps

    ve4e prodadoh starata si karta i sega vremenno sam s radeon 7000 , koito oba4e mi pravi problemi - ot vreme na vreme pcto zabiva (obiknovenno se polu4ava kato gledam filmi , i posledniq zvuk ot filma po4va da se povtarq , da se loopva .Nqkakvi idei ot kakvo moje da se polu4ava.S poslednata versiq na catalyst driverite sam.Danoto e gigabyte s intel 815e chipset.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    35
    #4

    Savet za VC ?

    Az sym s 9000 pro ot ima nqma polovin godina veche - video out-a go polzvam chesto, zashtoto zqpam filmcheta na televizora - dosega ne sym imal absoljutno nikakvi problemi. Ako trqbva da sravnqvam tv out nastroikite na starata si nvidia g2 400 mx (64 pamet) s tova ati, opredeleno naklanqm veznite v polza na 9000 pro-to - po lesno e za rabota. No edin syvet kato tzqlo - ne malko igri sa optimizirani za nvidia (the way it is meant to be played? i pri upotreba na ati stavat mnogo zabavni gafove s textrurite, pyk dori i s resolution-ite i refresh rate-a (ako ste igrali Halo s ati 9000, 9200 i oshte nqkakvi, mislq, shte razberete za kakvo govorq). No novi driveri izlizat vseki mesetz, i opravqt bugovete za nai-izvestnite igri, taka che nqma strashno.



    A tvoqt problem sys zabivaneto moje da e ot codecs - probvai da gi uninstalnesh i da slojish drug paket - az imam problemi s K-lite paketa ponqkoga, makar che polzvam nego.



    Aide kysmet

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #5

    Savet za VC ?

    To4no s k-lite codecite sam , no predi sas starata mi carta (geforce2 pro 64ddr) nqma6e problemi.

    HexImaL tvoq radeon ot koq companiq e proziveden ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #6

    Savet za VC ?

    Zabravih da popitam , kakva e maximalnata daljinata na cabela ot pcto do tvto.Sas nvidiqta polzvah kabel 2m , no mislq da si pusna okolo 12 m kabel.Imam priqteli s nvidiq koito gledat s po 10-15 m kabeli.

    Dali ste ima problem s tv-outa na radeona ako polzvam tolkova dalag kabel (10-12m)

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #7

    Savet za VC ?

    Вземи нискочестотен екраниран кабел, при мен е 15 метра - нямам проблеми. Съдейки по несъществената загуба на сигнала, може да бъде и доста по-дълъг.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    35
    #8

    Savet za VC ?

    Moq kabel e 10na metra, no smqtam, che e kato utp kabel - do 30 metra nqma strashno



    Kartata mi e na Gigabyte, ne bih kazal, che e nai-dobroto (imah mnogo problemi s takova dyno i amd cpu), no qvno kartite im sa dobri. Tvoqta kakva e?



    A K-Lite moje da ne sa pravili problemi s driverite na nvidia, no sega si s ati, nali taka?



    I da dobavq - zabelqzal sym, che 9000 pro e po-dobra ot dosta sledvashti modeli, nai-veche poradi fakta, che sa orqzani - bilo to cache ili pamet. Pravih testove kato q vzeh i pomnq, che se predstavi po-dobre ot "po-novite".

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #9

    Savet za VC ?

    Prez weekenda re6ih da probvam tv-outa na kartata s koqto sam v momenta (radeon 7000).Kartinata e dosta dobra , no kogato televizora i monitora rabotqt ednovremenno , problema za koito vi spomenah (zabivaneto s loopvane na sounda) se polu4ava po4ti vednaga sled puskaneto na koito i da e video fail.Ako isklu4a monitora i ostavq samo tvto da e activno , togava vsi4ko si raboti ok.Ili moje bi zabivaneto se polu4ava mnogo po-rqdko (kakto kogato polzvam samo monitora) i prosto ne se e polu4ilo dokato gledah (okolo 4-5 4asa).



    I az pro4etoh dosta dobri ne6ta za 9000 pro.Tova koeto malko me pritesnqva , e 4е е directx 8.1 karta , a igrite koito zapo4vat da izlizat tazi godina , mai dosta ot tqh ste poddarjat directx 9 efecti.Zapo4vam da se 4udq dali ne si zaslujava da pohar4a pove4e $ no da si vzema po-nova karta.Za okolo 100-120$ moje li da se nameri gore dolu 4itava directx9 karta.Ili da vzimam radeon 9000 pro za 60 $ ??


  12. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #10

    Savet za VC ?

    GB RADEON 9200/128M/128BIT/TV-OUT също е добра, но е около $80. Пък и е мощна и ще можеш да играеш новите игри без проблем.[:D] А и по принцип Radeon е най-доброто решение за филми.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #11

    Savet za VC ?

    Dokolkoto sam zapoznat 9200 e po-slaba ot 9000 Pro , pone taka izglejda v redicata testove koito vidqh iz neta.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    35
    #12

    Savet za VC ?

    Abe az Juli vzeh moqta 9000 Pro za okolo $100, naistina li mojesh da namerish takava za $60? Moje bi proizvoditelq vse pak e ot znachenie.



    Che e directx 8.1 si e vqrno, no edva li shte namerish evtina directx 9 karta v momenta. A igri za noviq directx ima ot poveche ot godina, makar che nai-starata, za koqto se seshtam v momenta e Splinter Cell (mislq che nqma godina otkakto e izlqzla?)



    Trqbva da priznaq, che igri kato Splinter Cell i Deus Ex 2 sa mi tejki, kato vkljucha vsichki efekti (razmazvaniq razni, osobeno senkite q natovarvat mnogo, milata). No kato razkarash osnovnite shadows, nqma problemi s golqm broi dynamic textures and lighting. Az lichno ne smqtam da q smenqm pone oshte blizo godina - za men e pushka, osobeno kato vidq na moite priqteli "novite" mashini kak im sgyvat pri moite rezoljutzii i pusnati efekti.



    Preporychvam ti q, no imai predvid, che se chuvat sluhove za directx 10 v skoro vreme - da ne se okajesh s 9.1, kato se iziskva 10 veche

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    12
    #13

    Savet za VC ?

    Stava vapros za 2-ra raka 9000 pro (na gigabyte) za 60 $.

    Mai kato gledam tova e nai-uda4niq variqnt cena/proizvoditelnost.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    35
    #14

    Savet za VC ?

    Kysmet A razbra li koi e proizvoditel na kartata?

  18. Senior Member Аватара на breiii
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    1,150
    #15

    Savet za VC ?

    Момчета, пишете на кирилица!



    За 60$ Това е картата

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. savet?????
    От BIZZART във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 06-01-05, 17:34
  2. Molia za savet
    От Plamen144 във форум Овърклок
    Отговори: 23
    Последно: 20-09-02, 04:22
  3. Daite mi savet
    От ULTRAS във форум Общ - хардуер
    Отговори: 9
    Последно: 30-08-02, 14:09
  4. savet
    От pip00 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 10-06-01, 18:09
  5. iskam savet
    От dimibo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 27-04-01, 14:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе